Aktuality
Která kluběnka z klecí za šafářovou chýší je nejkrásnější? (celkem 145)
Arnošt
Bedřich
Ctibor
Jarmila
Evžen
Vilém
Gustav
Hynek
Ignác
Všechny kluběnky jsou krásné a zasluhují lásku
Dorothy Tayltrott | 26.11.2019 16:20
Valentýn

Vážení hradní obyvatelé,

jistě jste si všimli, že dnes slavíme Den svatého Valentýna. Vzhledem k tomuto svátku bych vás chtěla požádat, abyste se chovali ještě lépe než v jiné dny, neradi bychom dnes rozdávali tresty.

V rámci šíření pozitivních myšlenek jsme v klubovně zařídili valentýnskou schránku, nebojte se ji využít. Výzdobu ve škole prosím neničte, pokud si však budete chtít nějakou květinu vzít, vezměte. Rovněž se nebojte ochutnat čokoládu ve Velké Síni.

Na nástěnce školy můžete rovněž hlasovat v anketě (//systémová anketa o trochu výše), vítězná kluběnka dostane o mnoho lepší večeři než jiné a bude po jeden celý den mazlena a nošena po pozemcích.

Dorothy Tayltrott
Dorothy Tayltrott | 22.11.2019 21:17
Víkend v Prasinkách III

Vážení studenti,

přišel již třetího letošního víkendu v Prasinkách. Do Prasinek se můžete vydat od soboty 9. 2. 2097 do neděle 10. 2. 2097 (//nonRPG: 23. 11. 2019 do 24. 11. 2019).

Připomínám, že vstup nemají povolený všichni. Do Prasinek může jít každý, kdo navštěvuje, či navštěvoval třetí ročník a má povolení podepsané zákonnými zástupci. Do desíti (večer) musí být všichni zpátky na hradě a ani mimo zdi naší školy vás neopouští povinnost dodržovat školní řád.

V rámci blížícího se svátku svatého Valentýna nabídlo květinářství a Medový ráj v Prasinkách naší škole množství různých brigád, na které se můžete přihlásit. Nabídku najdete ve druhém patře, odměnu vyplatí profesorka Tayltrott.

(// V případě, že si chcete jednu brigádu i odehrát, můžete se v sobotu 23. zastavit od 16:30 na chatu Místnost, kde bude další možnost přivýdělku. Zúčastnit se můžete i později, dokud bude přítomný dozor. Této odehrané brigády se mohou účastnit pouze studenti starší třetího ročníku, protože v RPG bude v Prasinkách!
Užívejte svobody, chovejte se slušně a opět přineste něco mladším spolužákům! Náplň odehrávané brigády se nemusí shodovat s brigádou, na které bude postava systémově přihlášena... bude to aktivita ještě k tomu, proto plat navíc.)

Za profesorský sbor,
Dorothy Tayltrott
Dorothy Tayltrott | 12.11.2019 17:38
Kouzelnické souboje na hřišti

Vážení studenti,

tímto příspěvkem vás zvu na první letošní školní akci, kde se dozvíte více o umění kouzelnických soubojů a jako bonus budete moct jeden profesorský souboj sledovat. Všichni zájemci se mohou 21. 1. 2097 (// 16. 11. 2019) dostavit v 18:00 na famfrpálové hřiště. Ještě před akcí si zopakujte slušné chování.

Těšíme se na vás,
Dorothy Tayltrott

*Později během dne nějaký vtipálek pod vzkaz připíchl letáček.*
Dorothy Tayltrott | 5.11.2019 22:01
Den svatého Silvestra na hradě

Vážení studenti,

ráda bych vás pozvala na oslavy konce roku 2096. Sejdeme se v pondělí 31. 12. 2096 na břehu jezera. U jezera budeme mít speciální vyhřívané místo, proto se nemusíte bát, že budeme mrznout.

Dále bych vás chtěla poprosit, abyste mi posílali zpětnou vazbu na Vánoce. Můžete posílat svoje názory na výzdobu, dárky, večeři, divadlo, soutěž (teď už i s kvízem), zkrátka povídání o čemkoliv, co jste v průběhu Vánoc na škole zažili.

Těším se na vás,
Dorothy Tayltrott
Dorothy Tayltrott | 3.11.2019 17:51
Silvestr mimo hrad

Na nástěnce visí nový letáček, laděný do barvy nejtemnější modři s bílým textem. Vlastně on už tolik nově nevypadá – má ohlé rohy a vybělená místa u krajů, ale text je stále ještě čitelný.

Cesta sebepoznání

Milí kouzelníci, milé čarodějky, mladí, staří i důstojní!

Máte zájem poznat sami sebe? Objevit, co je vaší silnou stránkou, přiznat si, co je vaší slabou stránkou, a posunout se ve svém životě o pražec dále? Pak vězte, že nyní nastává ten nejlepší čas pro rozvíjení vaší osobnosti a zdokonalování se, s čímž vám pomůže jedinečný šamanský mistr prostřednictvím magické energie vycházející z prastarého astrologického vědění.

Přidejte se k nám na Cestu sebepoznání, kterou stejně jako každý rok i letos procházíme i my – spolek Šamani uzavřeného kruhu archetypálních teorií, a povzneste se s námi na další úroveň. Cesta sebepoznání začíná přesně dvanáct dní před koncem kalendářního roku a vyvrcholí již tradičním novoročním rituálem, během kterého krátce nahlédneme i do emocionálních vln následujícího roku.

Vy se k nám můžete přidat v kterýkoliv den, zůstat třeba jen chvilku a rozjímat s námi, anebo se každý z dvanácti dní vracet – je to jen na vás. Naleznete nás v malebném okolí Godrikova dolu, v místě prosyceném magií a otevřeném vašim nejniternějším pocitům.

Po slavnostním ukončení na svatého Silvestra bude pro všechny účastníky připravena hostina.Ukaž starší