Aktuality
Sebastian Halliwill | 10.1.2020 12:14
Příjezd zkouškové komise

Vážení obyvatelé hradu,

v pátek 31.5.2097 (//11.1.2020) dorazí zkoušková komise z Ministerstva kouzel. Přivítání proběhne formou velkolepé hostiny, která začne v 19:30 ve Velké síni. Vzhledem k tomu, že tu s námi budou pobývat po celou dobu zkouškového období, očekávám hojnou účast a vybrané chování. Nevhodné chování a oblečení nebude tolerováno.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Virginia L. Griffin | 6.1.2020 22:40
Nové číslo Bradavičníku!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2097/02

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve skvělých Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání uplně nové číslo vámi absolutně nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Maximilian Rowe je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Dorothy Tayltrott | 31.12.2019 0:50
Víkend v Prasinkách V + další akce

Vážení studenti a obyvatelé hradu,

blíží se nám poslední letošní víkend v Prasinkách, který bude 18. 5. až 19. 5. 2097 (// 4. 1. 2020 a 5. 1. 2020). Do Prasinek můžete vyrazit, pokud jste minimálně ve třetím ročníku, máte povolení podepsané zákonnými zástupci a nemáte žádný trest. Chovejte se slušně!

Živelný souboj

Den před víkendem v Prasinkách, tedy 17. 5. (3. 1.) proběhne další ukázka kouzelnického souboje, tentokrát se budete moci blíže podívat na souboj pomocí živlů, který předvedou absolventky naší školy. Pro některé z vás to tedy může být ukázka, co můžete dokázat po několika letech tréninku. Souboj začne na famfrpálovém hřišti v 19:00.

Bahenní bitva

Pokud se nechcete či nemůžete účastnit víkendu v Prasinkách, pak vás zvu na akci vedenou profesorkou Almearová. Této akce se může účastnit kdokoliv! Jakkoliv starý student i profesor. Využijte, že zima je už pryč a můžete zase řádit venku. Více informací se můžete dočíst ZDE.

Za vedení,
Dorothy Tayltrott
Wolfgang Magnussen | 27.12.2019 22:44
Důležité oznámení

Vážení obyvatelé hradu,

přicházím k vám s velice vážnou zprávou.

Na famfrpálovém hřišti se před nějakou dobou nepohodly dvě studentky, jedna z nich byla kapitánka havraspárského famfrpálového týmu – Abigail Haney. Hádka skončila tím, že slečna Haney druhé přítomné slečně zlomila nos.

Slečna Haney byla v minulém roce podmínečně vyloučena za otravu mrzimorského jídla laxativem a byla poučena, že za další přestupek proti školnímu řádu či zákonům může být ze školy vyloučena, proto bylo na její prohřešek nahlíženo mnohem přísněji. K ublížení se přiznala, její vinu potvrdili i přítomní svědkové.

Dne 17. 4. 2097 byla ve večerních hodinách slečna Haney z naší školy skutečně vyloučena. Spousta z vás určitě ví, co po vyloučení ze Školy čar a kouzel v Bradavicích před složením zkoušek NKÚ nastane: na Ministerstvu kouzel slečně Haney zlomili hůlku a tím jí zakázali používat magii. Zraněná slečna provokovala, proto je potrestána rovněž, ovšem ne tak přísně.

Apeluji na vás, vážení studenti naší školy, přemýšlejte nad svými skutky. Važte svá rozhodnutí. Zvláště pokud už jste jednou za chybný krok zaplatili velkou cenu. Nenechte si zničit budoucnost tím, že se nedokážete poučit.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Dorothy Tayltrott | 17.12.2019 1:27
Vyhodnocení Velikonoc

Vážení studenti a zaměstnanci školy,

dnes je 2. 4. 2097, což znamená konec školního velikonočního honu. Doufám, že kdo se alespoň trochu snažil, ten minimálně jedno vajíčko našel. A vzhledem k tomu, že bylo celkem sesbíráno neuvěřitelných 268 vajíček (bez těch speciálních na akcích), předpokládám, že máte dostatek čokolády minimálně do konce týdne.

Někteří z vás však byli šikovnější než jiní, proto jim právoplatně patří místo v tabulce vítězů a titul Vajcolovec.

1. místoCallahan Erst76 vajíček
2. místoClaudia Pearl Montgomery58 vajíček
3. místoMadison Mayer48 vajíček

Na krásném 4. místě se umístila slečna May Flower, která našla 32 vajíček.

Vítězům i úspěšným lovcům gratuluji, jistě se brzy uvidíme u dalších aktivit.

Za StR,
Dorothy Tayltrott

// Na chatu bylo hledání vajíček odehráno 85x plus 4 speciální akce k tomu. Skvělý výsledek, chválím všechny, co se zapojili!Ukaž starší