Aktuality

Máte raději hraní na chatu, nebo úkoly? (celkem 211)
Hraní
Úkoly
Obojí
Ani jedno
Wolfgang Magnussen | 17.2.2020 20:28
Limitovaná edice čokoládových žabek!

Vážení studenti Bradavické školy čar a kouzel,

zcela jistě jste zaznamenali útoky na dračí rezervace, které jsou stále častější a častější. Jako mnohé další, i nás tato situace velmi trápí a rádi bychom finančně podpořili snahy o jejich vyšší ochranu. Proto jsme se po důkladné úvaze rozhodli, že vybereme několik různých prestižních kouzelnických škol a univerzit, pro které zcela zdarma vytvoříme speciální limitovanou edici čokoládových žabek se zaměstnanci dané školy. Veškerý výdělek z jejich prodeje pak poputuje na charitu. Jednou z těchto škol je právě ta vaše!

Koupí čokoládových žabek podpoříte dračí rezervaci ve vaší blízkosti, konkrétně přispějete na ostrovní draky přímo v Zapovězeném lese. Stačí jen zakoupit či jinak získat balení Čokožabky a kdo ví, třeba narazíte zrovna na kartičku svého oblíbeného profesora nebo jiného zaměstnance! Tímto také děkujeme těm zaměstnancům, kteří se rozhodli zúčastnit focení, a tak projekt podpořit.

Svou první žabku dostanete od školy zdarma jako dárek. Další balíčky můžete zakoupit v obchodě ve čtvrtém patře, ačkoliv jich bude naskladněno vždy jen omezené množství, a během roku vyhrávat v různých soutěžích a brigádách.

Provozní výroby Čokoládových žabek,
Cornelius Creevey

// Item se jmenuje Čokoládová žabka Bradavice 2097/98 a v obchodě ho najdete v oddělení Balíčky. V obchodě najdete také sběratelskou kartu.
Wolfgang Magnussen | 11.2.2020 23:22
Začátek školního roku 2097/2098

Každého studenta vyhledá školní sova a doručí mu ruličku pergamenu. Na pergamenu se po odrolování student dočte následující informace – samozřejmě nechybí ani oficiální hlavička s erbem bradavické školy čar a kouzel.

Dobrý den, vážení studenti,

toto jsou základní informace k odjezdu do Bradavic.

Jsme téměř na konci prázdnin, což znamená, že se nám pomalu blíží cesta zpátky do školy. Níže jsou vypsané základní instrukce a informace o Bradavickém expresu a přepravě z Prasinek do hradu. Starší studenti už všechno vědí, ale ani jim opakování neuškodí.

Dne 1. 9. 2097 (//nonRPG: sobota 15. 2. 2020) vyjíždí Bradavický expres z londýnského nádraží King's Cross a míří do Prasinek. Stanovený odjezd je v 15:00, plánovaný příjezd do cílové stanice je pak v 17:00.

Po příjezdu budou prváčci odvedeni na ubytovnu Carlotty Pinkstone, kde mají zajištěný nocleh. Vyšší ročníky mají tradičně zamluvené pokoje v hostinci U Tří košťat.

Následující den, tedy 2. 9. 2097 (//nonRPG: neděle 16. 2. 2020), proběhne samotný přesun do hradu. Studenti vyšších ročníků budou mít sraz v 15:00 na náměstí v Prasinkách, kde na ně budou čekat kočáry. Nováčky pak čeká plavba loďkami přes jezero do Bradavic, kde bude probíhat Zahajovací slavnost včetně zařazení do kolejí. Sraz bude v 15:30 a 17:00 na Hengistově náměstí v Prasinkách (// chat lavičky na náměstí).

Všechny Vás upozorňujeme, abyste si zkontrolovali, zda máte veškeré školní pomůcky a Vaše osobní potřeby.

Šťastnou cestu!

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen


Dorothy Tayltrott | 11.2.2020 3:13
Třetí číslo Kouzelnického kulturníku

V knihkupectvích po celé kouzelnické Británii a na zdech a sloupech kouzelnických částí měst a obcí se objeví následující kanárkově žluté plakáty:

Třetí číslo Kouzelnického kulturníku, časopisu, jež vás souhrnně informuje o všem, co jste za poslední rok propásli na poli hudby, divadla, módy a mnoha dalšího (včetně osobních životů vašich oblíbených celebrit!), je právě v prodeji! Ptejte se po něm u svých knihkupců!

// Najdete na Příčné ulici v obchodu Krucánky a Kaňoury.
Emily Delaney | 30.1.2020 22:42
Prospěchové stipendium 2097

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2096/2097 dosáhli požadovaných nadprůměrných studijních výsledků, mají i letos možnost zažádat o udělení prospěchového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

S přáním krásných prázdnin,
Emily Delaney
Dorothy Tayltrott | 26.1.2020 0:27
Nové číslo Bradavičníku

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2097/03

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve skvělých Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání úplně nové číslo vámi absolutně nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás celý rok připravovali aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste příští rok chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Maximilian Rowe je připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení a krásné prázdniny.

Dorothy TayltrottUkaž starší