Školní aktuality | Neherní

Jakého původu je vaše postava? (celkem 502)
Kouzelnického
Mudlovského
Smíšeného
Dorothy Tayltrott | 18.9.2020 13:58
Víkend v Prasinkách I

Vážení studenti,

konečně vám můžu oznámit, že přišel čas prvního letošního víkendu v Prasinkách. Do Prasinek se můžete vydat v sobotu 4. 10. 2098 a v neděli 5. 10. 2098 (//nonRPG: 19. 9. 2020 a 20. 9. 2020).

Vstup nemají povolený všichni. Do Prasinek může jít každý, kdo navštěvuje, či navštěvoval třetí ročník a má povolení podepsané zákonnými zástupci. Brány se ráno otevřou v sedm, do desíti (večer) musí být všichni zpátky na hradě a ani mimo zdi naší školy vás neopouští povinnost dodržovat školní řád.

Užívejte svobody, chovejte se slušně, však to znáte. Nezapomeňte se jít podívat na výstavu v Kulturním domě.

Za profesorský sbor
Dorothy Tayltrott
Dorothy Tayltrott | 16.9.2020 16:13
Plavecké kurzy

Už teď ti chybí léto a rád by sis užil volného času u vody?

Přijď se naučit plavat!

Instruktoři zároveň hledají asistenty z řad studentů! Jsi-li studentem sedmého ročníku a nabídka tě zaujala, neváhej poslat svůj životopis Holland I. Wells (kontakt níže). Peněžní odměna zaručena.

Plavecká škola Žabinec opět otevírá speciální kurzy pro studenty Bradavické školy. Ceny zvýhodněné a naše osvědčení platí i jako povolenka pro vstup do Černého jezera. Co si přát víc? Dokonalý a sehraný tým, který se těší na každého!

Kurz je určen pro studenty, kteří úspěšně absolvovali ZM1.

K přihlášce přiložte kopii vysvědčení a dále potvrzení od lékaře, že netrpíte inkontinencí ani panickým strachem z vody.
Arien Severin | 15.9.2020 20:30
Dramatický kroužek je zpět!

Na školní nástěnce se objeví plakát lákající zájemce o prkna, která znamenají svět, na první letošní setkání dramatického kroužku.
Dorothy Tayltrott | 14.9.2020 16:35
Systémový zápis na předměty

Vážení studenti,

systémový zápis na předměty pro školní rok 2098/2099 byl právě spuštěn. Věnujte pozornost textu níže, ať nejste v průběhu roku překvapení. Také doporučujeme pročíst Průvodce pro studenty, který byl všem studentům zaslán.
Charles Silencius Watcherson | 12.9.2020 21:38
Upozornění na nová místa ve škole

Vážení studenti,

po týdnu jste už alespoň částečně hrad prozkoumali, přesto bych vás rád upozornil na jisté novinky.

V letošním roce byla otevřena nová učebna alchymie. Vzhledem k její lokaci je však studentům zakázáno do ní chodit samostatně. Sraz na hodiny alchymie bude probíhat vždy před učebnou lektvarů, odkud vás následně profesor, který s vámi má hodinu mít, do učebny odvede. Pozdní příchody nejsou tolerovány, nesnažte se profesory přesvědčit, že cestu do hlubokého podzemí zvládnete sami.

Studentská rada dostala na konci roku od školy výtěžek ze stánku na akci Pohár kapitánů a mohla rozhodnout, co se s penězi stane. Zvolila zakoupení nového vybavení do kůlny na famfrpálovém hřišti a také zřízení venkovní arény pro práci se živelnou magií.

Právě arénu najdete kousek od jezera. Je volně přístupná všem, kdo chtějí cvičit se svým živlem, případně chtějí jen chvíli klidu. Jestliže budete arénu ničit, zajistíme její uzavření a vstup bude kontrolován, podobně jako je tomu s jinými místy.

Na sekretariátu najdete dvě soutěže, tak se do nich nebojte pustit.


Charles Silencius Watcherson
ředitel školyUkaž starší