AktualityBellamy J. Archibald | 17.3.2018 17:44
Oslavy svátku Všech svatých

Oznámení se na školní nástěnce objeví hned druhý den po Halloweenu, v podvečer.

Vážení studenti i jiní obyvatelé hradu,

tímto bychom se Vám rádi ve jménu školu omluvili za komplikace způsobené jednou špatně očarovanou dýní v předvečer svátku Všech svatých. Viník se stále hledá, nicméně dýně byla brzy poté zneškodněna a všechny následky vyřešeny.

Osobně doufám, že jste si večer alespoň trochu užili a snad na viděnou i příště.

Za vedení,
Bellamy J. Archibald
Wolfgang Magnussen | 14.3.2018 21:41
Nový šafář a oslavy Halloweenu

Vážení obyvatelé Bradavic,

rád bych mezi našimi řadami oficiálně přivítal Garetha Williama Sayera, který se mezi nás přidal, aby obsadil pozici šafáře a klíčníka. Pan Sayer strávil uběhlé dva měsíce seznamováním se s hradem a zaučováním, nicméně mohu s radostí oznámit, že je více než vhodným adeptem na tuto pozici a nynějším dnem se stává naším šafářem.

U příležitosti přijetí pana Sayera mezi nás a taktéž oslav Halloweenu bych Vás zároveň rád pozval v sobotu 31.10.2093 (16.3.2018) od 20:00 do Velké síně na hostinu. Kostýmy jsou vítány.

Pěkný zbytek večera.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Virginia L. Griffin | 8.3.2018 10:42
Nové číslo Bradavičníku na pultech!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2093/04

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání první číslo vámi jistě nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás celý rok připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Shawn A. Morley je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují slečnu Madeleine Mariu Mallory.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Wolfgang Magnussen | 5.3.2018 15:23
Zápis předmětů pro školní rok 2093/94

Vážené osazenstvo Bradavic,

od dnešního odpoledne je spuštěn zápis pro školní rok 2093/2094. Věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Apeluji tak na každého, kdo nechce v následujícím procesu tápat, prosím, opravdu si uvedené informace níže PŘEČTĚTE.
Emily Wiloughby | 3.3.2018 20:44
Zkouškové stipendium 2093

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2092/2093 skládali zkoušky NKÚ nebo OVCE, mají i letos možnost zažádat o udělení zkouškového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

Za Radu školy,
Emily WiloughbyUkaž starší