AktualityBellamy J. Archibald | 27.6.2017 19:50
Konec školního roku

Milí i ti nemilí obyvatelé hradu,

dovoluji si vám připomenout pro vás asi už nijak překvapují věc; a to že se opět blíží závěr školního roku. Jeho konec samozřejmě strávíme klasickou závěrečnou hostinou, kde bude předán školní pohár a mimo jiné také vaše vysvědčení s dalšími oceněními. Tato slavnost se bude konat ve Velké síni v úterý 1.7.2092 (//nonRPG: sobota 1.7.2017) v 20:00, dorazte tedy prosím slušně oblečení a v hojném počtu.

Zároveň vám oznamuji, že druhý den, tedy ve středu 2.7. 2092 (//nonRPG: neděle 2.7.2017) ve 13:00 budou na nádvoří přichystané kočáry, které vás odvezou do Prasinek. Kdo kočáry zmešká, bude muset dojít i se svými zavazadly do vesnice po svých, takže na vás apeluji, abyste brzy vstali a tuto záležitost nepromeškali, jinak si užijete velice příjemnou procházku. V Prasinkách samozřejmě bude připraven Bradavický expres, který vás zaveze zpět k rodičům do vašich domovů.

Zároveň s tímto přejeme i poklidné prožití prázdnin a stejně tak bezproblémovou cestu zpátky v září sem na hrad. S těmi, co již své studium úspěšně ukončili a do Bradavic se nevrátí, se loučíme a přejeme vám co největší úspěchy ve vašich životech.

Za úzké vedení
Bellamy Archibald
Bellamy J. Archibald | 14.6.2017 23:08
PROFESORSKÁ ANKETA

Pěkný den, obyvatelé hradu.

Rád bych prostřednictvím tohoto oznámení upozornil na právě vyhlášenou profesorskou anketu, do které se můžete zapojit. Někteří z vás ji znají již z minulého roku, pro ty, kteří tu s námi ale ještě nebyli, pár informací.

Hlasuje se prostřednictvím schránky ve Velké síni, hlasy jsou anonymní. Hlas můžete dát jednomu profesorovi pouze dvakrát, jinak nebude započítán ani jeden, stejně jako musíte vyplnit všechny kategorie. Hlasovat se může až do 30.6., výsledky budou vyhlášeny na závěrečné slavnosti.

Doufám, že se zapojí co nejvíce studentů a kolegům přeji hodně štěstí.

Za profesorský sbor,
Bellamy J. Archibald


Bellamy J. Archibald | 14.6.2017 22:51
Víkend v Prasinkách V.

Hezký den, obyvatelé hradu,

rád bych vám oznámil, že se uskuteční poslední víkend v Prasinkách v tomto školním roce, tedy od soboty 6. 6. 2092 do neděle 7. 6. 2092 (//nonRPG: od 17. 6. 2017 do 18. 6. 2017).

Klasicky, povolený vstup mají jen třetí ročníky a výše s povolením rodičů. Večerka platí, do desíti hodin budou všichni v hradě, bude se to kontrolovat. S přítomností zkouškové komise dvakrát tak.

Nezapomínejte, že i v Prasinkách pro vás platí pravidla stanovená školním řádem, tak se dle něj chovejte.

Za profesorský sbor,
Bellamy J. Archibald


Bellamy J. Archibald | 14.6.2017 22:44
Příjezd zkouškové komise

Vážení obyvatelé hradu a i jiní,

Dne 7. 6. 2092 (//nonRPG sobota 17. 6. 2017) nás přijede navštívit ministerská zkušební komise v rámci zahájení zkouškového období, a jelikož tu s námi pobudou do konce zkoušek a někteří se s nimi seznámí i blíže, bylo by dobré je přivítat společnou večeří, která bude od 18:30 ve Velké síni. Dorazte v hojném počtu (nejen proto, že vás čeká vynikající jídlo).

Za vedení školy
Bellamy Archibald
Virginia L. Griffin | 3.6.2017 22:20
Nový Bradavičník v prodeji!

Na nástěnce se nachází nový pergamenový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2092/02

Milí studenti!
Na pultech všemi oblíbených Stormgardeho sháněk (4. patro) můžete nyní najít jedenácté číslo vámi jistě nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás pořád připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, slečna Freya O. Cavea pořád přijímá vaše články a nabírá redaktory na zkoušku, takzvané mrhličky.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Na redakční nástěnce můžete zanechat různé povzbuzující odkazy i náměty na články. Najdete ji v pátém patře, kde se nachází i klubovna se schránkou, kde můžete svěřit vaše trápení, naděje či žádost o radu. Profesor Duncan vám jistě diskrétně pomůže vyřešit vaše problémy a snad vám ukáže nový pohled na věc.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. GriffinUkaž starší