AktualityCaitlyn Emelia MacMorris | 18.8.2017 9:14
Prospěchové stipendium 2092

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2091/2092 dosáhli požadovaných nadprůměrných studijních výsledků, mají i letos možnost zažádat o udělení prospěchového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

Za Radu školy,
Caitlyn Emelia MacMorris
Torn Austin Duncan | 12.8.2017 13:39
Vyhlášení soutěže Seafal!

Ano, už to vypadalo skoro jako nereálné, že by se tato soutěž mohla vyhlásit i s výsledky! Úvodem se tedy omlouvám. Došlo také k drobnému poupravení cen, kdy všichni účastnici dostanou po 2 GL a výherce 10 GL (//Vzhledem k tomu, že školní pohár byl již uzavřen, bylo nutné odměny vyřešit trochu jiným způsobem).

Tímto děkuji všem zúčastněným, obrázky se jistě v budoucnu využijí.

A soutěž vyhrává ...
Deborah Palmer | 6.7.2017 8:07
Letní škola plavání

Londýn a Prasinky zaplavily následující letáčky.

Plavecká škola Žabinec otevírá letní kurzy plavání a rozhodně byste měli být u toho!

Slibujeme sezení nadupaná informacemi a zážitky. Pět zkušených lektorů. Hodiny pro úplné začátečníky i pokročilé. Vodní souboje s kouzelnými příšerkami. Možnost vyzkoušet si záchranu života. A mnoho dalšího!

Zbystřit by měli zvláště ti, kteří potřebují plavecké osvědčení do práce či do školy. Plavecká škola Žabinec spolupracuje s Bradavickou školou čar a kouzel, jejíž studenti mají vyjednanou speciální cenu a certifikát u nás získaný slouží jako potvrzení o způsobilosti pohybu v Černém jezeře. Naše osvědčení uznává i řada pracovišť - informujte se u svého zaměstnavatele!

Vyplněné přihlášky i s příslušnou částkou zašlete na adresu naší kanceláře.
Bellamy J. Archibald | 27.6.2017 19:50
Konec školního roku

Milí i ti nemilí obyvatelé hradu,

dovoluji si vám připomenout pro vás asi už nijak překvapují věc; a to že se opět blíží závěr školního roku. Jeho konec samozřejmě strávíme klasickou závěrečnou hostinou, kde bude předán školní pohár a mimo jiné také vaše vysvědčení s dalšími oceněními. Tato slavnost se bude konat ve Velké síni v úterý 1.7.2092 (//nonRPG: sobota 1.7.2017) v 20:00, dorazte tedy prosím slušně oblečení a v hojném počtu.

Zároveň vám oznamuji, že druhý den, tedy ve středu 2.7. 2092 (//nonRPG: neděle 2.7.2017) ve 13:00 budou na nádvoří přichystané kočáry, které vás odvezou do Prasinek. Kdo kočáry zmešká, bude muset dojít i se svými zavazadly do vesnice po svých, takže na vás apeluji, abyste brzy vstali a tuto záležitost nepromeškali, jinak si užijete velice příjemnou procházku. V Prasinkách samozřejmě bude připraven Bradavický expres, který vás zaveze zpět k rodičům do vašich domovů.

Zároveň s tímto přejeme i poklidné prožití prázdnin a stejně tak bezproblémovou cestu zpátky v září sem na hrad. S těmi, co již své studium úspěšně ukončili a do Bradavic se nevrátí, se loučíme a přejeme vám co největší úspěchy ve vašich životech.

Za úzké vedení
Bellamy Archibald
Bellamy J. Archibald | 14.6.2017 23:08
PROFESORSKÁ ANKETA

Pěkný den, obyvatelé hradu.

Rád bych prostřednictvím tohoto oznámení upozornil na právě vyhlášenou profesorskou anketu, do které se můžete zapojit. Někteří z vás ji znají již z minulého roku, pro ty, kteří tu s námi ale ještě nebyli, pár informací.

Hlasuje se prostřednictvím schránky ve Velké síni, hlasy jsou anonymní. Hlas můžete dát jednomu profesorovi pouze dvakrát, jinak nebude započítán ani jeden, stejně jako musíte vyplnit všechny kategorie. Hlasovat se může až do 30.6., výsledky budou vyhlášeny na závěrečné slavnosti.

Doufám, že se zapojí co nejvíce studentů a kolegům přeji hodně štěstí.

Za profesorský sbor,
Bellamy J. ArchibaldUkaž starší