AktualityBellamy J. Archibald | 12.11.2017 22:24
KROUŽEK VAŘENÍ OPĚT V AKCI

Kroužek vaření znovu v provozu!

Od 18.1. se bude znovu pravidelně každý měsíc konat kroužek vaření! Tentokrát budeme připravovat sněhové pusinky. Dorazte se pod vedením profesora Reida nacpat sladkým! Bude se na vás těšit v sedm v kuchyni.

//nonRPG: Kroužek se koná každé druhé pondělí od 19:00 hodin na chatu Svět. Pro aktuální informace o termínech sledujte nástěnku.Virginia L. Griffin | 8.11.2017 22:46
Nové číslo Bradavičníku na pultech!

Na nástěnce se nachází nový pergamenový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2093/01

Milí studenti!
Na pultech úžasných Stormgardeho sháněk (4. patro) můžete nyní najít další číslo vámi jistě velmi oblíbeného školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás pořád připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, slečna Madeleine Maria Mallory pořád přijímá vaše články a nabírá redaktory na zkoušku, takzvané mrhličky.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Bellamy J. Archibald | 5.11.2017 22:45
Tříkrálový koncert

Na nástěnce se několik dní zpátky objeví letáček s pozváním, které se nedá jen tak přehlédnout.
Bellamy J. Archibald | 3.11.2017 18:28
Oslavy nového roku

Drazí obyvatelé hradu,

zítra slavnostně oslavíme přechod z roku 2092 do roku 2093, a to na břehu jezera od 20:00 do půlnoci. Bude připravené drobné chutné občerstvení, posezení u jezera ve speciálně upraveném prostranství a o půlnoci jako obvykle ohňostroj. Všichni jste vítaní.

Za profesorský sbor,
Bellamy Archibald
Bellamy J. Archibald | 29.10.2017 22:45
Vánoční radovánky

Milí vánoční okupanti hradu,

jelikož je čas vánoční a někteří ho musí trávit mimo své domovy, rozhodli jsme se zpestřit tyto prázdniny několika aktivitami zaštítěnými profesorským sborem. Sledujte prosím nástěnku pro aktuální informace o konání akcí.

Hlavní atrakcí, která potrvá celé prázdniny a možná ještě krátce po nich, je kluziště. Bylo dočasně vybudováno na břehu jezera a je možné si na něj dojít odpočinout od stavby sněhuláků a koulovaček a zablbnout si tam na ledové ploše. Vše ovšem musí být pod dozorem profesora či školníka. Sledujte prosím tabuli u vchodu, na které budou přibývat termíny, ve kterých bude kluziště přístupné. Vstup na kluziště bez dozoru bude potrestán, respektujte proto prosím toto nařízení, ať předejdeme případným problémům.

První dílčí aktivita je přichystána na sobotní večer dne 27.12.2092 (// 31. 10. 2017 od 19:00) pod dohledem profesorky Severin. Přijďte si zasáňkovat na pozemky školy (//chat Břeh jezera).

Tajuplná večerní pátrací akce proběhne v neděli 28. 12. 2092 (// 1. 11. 2017 od 18:30) na nádvoří. Odpovědnými profesorkami jsou dámy Sarah Blackburn a Emily Wiloughby.

Poslední organizovanou aktivitou je koulohraní odehrávající se na pozemcích školy (//chat Břeh jezera) za dozoru a také účasti profesora Austina Delaney a profesorky Emily Wiloughby. Proběhne v úterý 30. 12. 2092 (// 3. 11. 2017 od 19:00) ve večerních hodinách.

Doufáme, že váš vánoční pobyt na hradě proběhne poklidně a připravený program vás alespoň některý z večerů zabaví.

Za profesorský sbor,
Bellamy J. ArchibaldUkaž starší