AktualityBellamy J. Archibald | 20.2.2018 11:08
Kroužek základního přežití v přírodě

Drahé studentky, drazí studenti,

rádi bychom Vás tímto letos pozvali na zahajovací hodinu kroužku Základního přežití v přírodě, kde si povíme o tom, co bude náplní kroužku a podíváme se na první lekci s tématem oheň.

O co jde: naučení základních mudlovských technik pro přežití v přírodě
Pro koho je kroužek vhodný: pro studenty všech ročníků, kteří mají rádi přírodu a chtějí se v ní naučit orientovat za pomoci základních mudlovských technik.
Kde se to koná: první lekce se bude konat na mýtině (//chat svět)
Kdy se to koná: lekce budou probíhat jednou měsíčně (//první lekce je 6. 3. 2018, od 17:00)

O konání dalších setkání budou zájemci a účastníci kroužku informování přímo na probíhajících lekcích a také na nástěnce v klubovně v pátém patře.

Těší se na Vás profesoři Archer a Halliwill

PS: v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Virginia L. Griffin | 19.2.2018 20:48
Nábor redaktorů

Náš skvělý školní časopis opět hledá nové posily! Protože škola je velká a děje se v ní spoustu věcí, redakce potřebuje posílit, aby vám díky našemu periodiku nic z dění neuteklo. Jesli rádi píšete, máte dobré nápady a chcete být součástí smysluplného projektu pro informovanost a zábavu všech, neváhejte!

Žáci prvních a druhých ročníků nechť se hlásí Shawnu A. Morleymu, který z nich učiní tzv. mrhličky, redaktory na zkoušku. Studenti od třetího ročníku výše se zájmem o přímo redaktorské místo, s nímž se také pojí více povinností, kontaktují Madeleine Marii Mallory.

Jestli máte jiné, libovolné otázky, kontaktujte redakci.

Za redakci Bradavičníku,

Virginia Griffin.
Emily Wiloughby | 15.2.2018 14:58
Prospěchové stipendium 2093

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2092/2093 dosáhli požadovaných nadprůměrných studijních výsledků, mají i letos možnost zažádat o udělení prospěchového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

Za Radu školy,
Emily Wiloughby
Bellamy J. Archibald | 14.2.2018 20:08
Začátek školního roku 2093/94

Každého studenta vyhledá školní sova a doručí mu ruličku pergamenu, na pergamenu se po odrolování dočtete následující informace – samozřejmě nechybí ani oficiální hlavička s erbem bradavické školy čar a kouzel.

Dobrý den, drazí studenti,

toto jsou základní informace k odjezdu do Bradavic.

Jsme téměř na konci prázdnin, což znamená, že se nám blíží pomalu cesta zpátky do školy. Níže jsou vypsané základní instrukce a informace o Bradavickém expresu a přepravě z Prasinek do hradu. Starší studenti jistě už ví, ale i jim jistě opakování neuškodí.

Jako již tradičně, 31. 8. 2089 (//nonRPG: sobota 17. 2. 2018) vyjíždí Bradavický expres z londýnského nádraží King's Cross a míří do Prasinek. Stanovený odjezd je v 15:00, plánovaný příjezd do cílové stanice je pak v 17:00.

Po příjezdu budou prvňáčci odvedeni do ubytovny Carlotty Pinkstone, kde mají zajištěné ubytování. Vyšší ročníky mají jako již tradičně zamluvené pokoje v hostinci U Tří košťat.

Následující den, tedy 1. 9. 2089 (//nonRPG: neděle 18. 2. 2018) pak proběhne samotný přesun do hradu. Studenti vyšších ročníků budou mít sraz ve 14:30 na náměstí v Prasinkách, kde na ně budou čekat kočáry. Nováčky pak čeká plavba loďkami přes jezero do Bradavic, kde bude probíhat Zahajovací slavnost včetně zařazení do kolejí. Sraz bude v 15:00, 17:00 a 19:00 na náměstí v Prasinkách.

Všechny Vás upozorňujeme, abyste si zkontrolovali, zda máte veškeré školní pomůcky a Vaše osobní potřeby.

Šťastnou cestu.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Bellamy J. Archibald | 21.1.2018 18:34
Poslední kroužek vaření

Milí studenti,

na vědomost se dává, že poslední Kroužek Vaření se uskuteční v neděli 28. 6. 2093 v 19:00 v hradní kuchyni //nonRPG 26.1. 2093.

Pokud chcete, aby se Vaše kuchařské veledílo ukázalo na letošním Absolventském plese, tak určitě dorazte. Vítáme všechny, obvyklé účastníky kroužku, i nováčky.

Za kuchařský kroužek,
Bellamy J. ArchibaldUkaž starší