AktualityFaith Brooks | 5.8.2018 16:59
Článek na blogu

Ačkoliv vím, že nástěnka slouží primárně pro RPG věci a tohle je čistě nonRPG věc, dovolím si touhle cestou upozornit na nový článek na hocz blogu (kdo neví, tady odkaz http://blog.hocz.org/). To je primárně pro ty, kteří nemají FB a nevidí do debatky. :)

Faith
Bellamy J. Archibald | 2.8.2018 15:45
Autogramiáda v Londýně
*Všude po Londýně se vyskytnou tyto letáky:*

V neděli od 17:00 pak pro zájemce na Příčné ulici proběhne reklamní akce rozdávání letáků na autogramiádu, kde si půjde vydělat pár galeonů. Tak neváhejte!
Deborah Palmer | 10.7.2018 23:56
Letní škola plavání

*Příčná ulice i všechny kouzelnické děti jsou zahrnuty plakátky.*

Vysvědčení nedopadlo dle představ a rodiče vyhrožují, že tě předhodí ďasovcům?

Přijď se naučit plavat!

Plavecká škola Žabinec opět otevírá speciální kurzy pro studenty Bradavické školy. Ceny zvýhodněné a naše osvědčení platí i jako povolenka pro vstup do Černého jezera. Co si přát víc? Dokonalý a sehraný tým, který se těší na každého! A i to máme!

P. S.: Kurz je určen pro studenty, kteří úspěšně absolvovali ZM1.
K přihlášce přiložte kopii vysvědčení a dále potvrzení od lékaře, že netrpíte inkontinencí a panickým strachem z vody.


Emily Wiloughby | 10.7.2018 15:44
Oznámení o zrušení brigád
//nonRPG zpráva pro všechny pozorovatele Úřadu práce a vypsaných brigád v Londýně:

Posledních několik brigád se začátkem většinou 11.7. a později bylo smazáno z důvodu nevyhovujících podmínek pro zadání brigád. Omlouváme se za případné újmy na příjmech, zachovejte Úřadu práce přízeň a vězte, že další letní brigády budou ještě vypsány.
Faith Brooks | 8.7.2018 15:46
První číslo Kouzelnického kulturníku v prodeji

*V knihkupectvích po celé kouzelnické Británii a na zdech a sloupech kouzelnických částí měst a obcí se objeví následující kanárkově žluté plakáty:*

První číslo Kouzelnického kulturníku, vůbec prvního časopisu, jež vás souhrnně informuje o všem, co jste za poslední rok propásli na poli hudby, divadla, módy a mnoho dalšího (včetně osobních životů vašich oblíbených celebrit!), je právě v prodeji! Ptejte se po něm u svých knihkupců!Ukaž starší