AktualityEmily Wiloughby | 18.8.2018 14:03
Zkouškové stipendium 2094

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2093/2094 skládali zkoušky NKÚ nebo OVCE, mají i letos možnost zažádat o udělení zkouškového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

Za Radu školy,
Emily Wiloughby
Melissa Fortier | 16.8.2018 23:58
Správa Správy na blogu

//nonRPG: Vzhľadom na množiace sa dotazy a mystifikácie ohľadom RPG Správy sme sa rozhodli napísať informačný článok na HOcz blog (odkaz), ktorý vám našu prácu snáď dostatočne objasní. Okrem fungovania Správy sa v ňom dozviete aj o tom, čo je nové a čo plánujeme do budúcnosti.

Vaša RPG Správa
Faith Brooks | 5.8.2018 16:59
Článek na blogu

Ačkoliv vím, že nástěnka slouží primárně pro RPG věci a tohle je čistě nonRPG věc, dovolím si touhle cestou upozornit na nový článek na hocz blogu (kdo neví, tady odkaz http://blog.hocz.org/). To je primárně pro ty, kteří nemají FB a nevidí do debatky. :)

Faith
Bellamy J. Archibald | 2.8.2018 15:45
Autogramiáda v Londýně
*Všude po Londýně se vyskytnou tyto letáky:*

V neděli od 17:00 pak pro zájemce na Příčné ulici proběhne reklamní akce rozdávání letáků na autogramiádu, kde si půjde vydělat pár galeonů. Tak neváhejte!
Deborah Palmer | 10.7.2018 23:56
Letní škola plavání

*Příčná ulice i všechny kouzelnické děti jsou zahrnuty plakátky.*

Vysvědčení nedopadlo dle představ a rodiče vyhrožují, že tě předhodí ďasovcům?

Přijď se naučit plavat!

Plavecká škola Žabinec opět otevírá speciální kurzy pro studenty Bradavické školy. Ceny zvýhodněné a naše osvědčení platí i jako povolenka pro vstup do Černého jezera. Co si přát víc? Dokonalý a sehraný tým, který se těší na každého! A i to máme!

P. S.: Kurz je určen pro studenty, kteří úspěšně absolvovali ZM1.
K přihlášce přiložte kopii vysvědčení a dále potvrzení od lékaře, že netrpíte inkontinencí a panickým strachem z vody.Ukaž starší