AktualityWolfgang Magnussen | 22.9.2018 11:08
Nadělení v hradní chodbě

Dobrý den, milí obyvatelé hradu.

Většina z Vás již patrně zaznamenala nadělení v jedné z hradních chodeb. Pokud jste to nezaznamenali, doporučuji Vám tuto zprávu jednoduše přejít a věnovat se svým obvyklým povinnostem. K místu je vyhlášen zákaz přiblížení, který je třeba respektovat.

Avšak ten, který moc dobře ví, o co jde a má to na svědomí, je teď mou osobu přímo žádán o přihlášení se. Pokud se tedy rozhodnete ozvat, má ředitelna bude v jakoukoliv dobu otevřena.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Bellamy J. Archibald | 21.9.2018 22:39
Víkend v Prasinkách I.

Hezký den, obyvatelé hradu,

rád bych vám oznámil, že se uskuteční první víkend v Prasinkách v tomto školním roce, tedy od soboty 9. 10. 2094 do neděle 10. 10. 2094 (//nonRPG: 22. 9. 2018 do 23. 9. 2018).

Klasicky, povolený vstup mají jen třetí ročníky a výše s povolením rodičů. Večerka platí, do desíti hodin budou všichni v hradě, bude se to kontrolovat. Nezapomínejte, že i v Prasinkách pro vás platí pravidla stanovená školním řádem, tak se dle něj chovejte.

Za profesorský sbor,
Bellamy J. Archibald
Virginia L. Griffin | 19.9.2018 21:53
Pozvánka

Umění mudlů aneb co může být zábava - skládání z dřívek od nanuků.

Máš tvořivou duši? Potřebuješ z si vyrobit nějaké malé těžítko nebo naopak třeba i svou vlastní podobiznu? Z dřívek od zmrzliny to jde taky, tak se stav!

Kdy? //21.9.
V kolik? 18:30
Kde? //chat svět//

Budeme se na vás těšit!

Ivy Ava Luna a Lilyan Victoire Casla
Wolfgang Magnussen | 14.9.2018 13:55
Zápis na rok 2094/95

Vážené osazenstvo Bradavic,

od dnešního odpoledne je spuštěn zápis pro školní rok 2094/2095. Věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Apeluji tak na každého, kdo nechce v následujícím procesu tápat, prosím, opravdu si uvedené informace níže PŘEČTĚTE.
Virginia L. Griffin | 7.9.2018 12:54
Nový Bradavičník je tu!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2094/04

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání první číslo vámi jistě nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu v tomto školním roce.

Časopis pro vás celý rok připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Shawn A. Morley je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují slečnu Madeleine Mariu Mallory.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. GriffinUkaž starší