Aktuality

Máte raději hraní na chatu, nebo úkoly? (celkem 258)
Hraní
Úkoly
Obojí
Ani jedno
Dorothy Tayltrott | 28.2.2020 17:45
Víkend v Prasinkách I

Vážení studenti,

konečně vám můžu oznámit, že přišel čas prvního letošního víkendu v Prasinkách. Do Prasinek se můžete vydat v sobotu 28. 9. 2097 a v neděli 29. 9. 2097 (//nonRPG: 29. 2. 2020 a 1. 3. 2020).

Vstup nemají povolený všichni. Do Prasinek může jít každý, kdo navštěvuje, či navštěvoval třetí ročník a má povolení podepsané zákonnými zástupci. Brány se ráno otevřou v sedm, do desíti (večer) musí být všichni zpátky na hradě a ani mimo zdi naší školy vás neopouští povinnost dodržovat školní řád.

Užívejte svobody, chovejte se slušně a přineste něco mladším spolužákům!

Za profesorský sbor
Dorothy Tayltrott
Arien Severin | 27.2.2020 22:58
Dramatický kroužekJack R. R. Walker | 26.2.2020 20:12
Bradavičník 2097/04

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě modrým inkoustem.

Bradavičník 2097/04

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve skvělých Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání uplně nové číslo vámi absolutně nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, ze vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, neváhejte se obrátit na pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Jack R. R. Walker
Dorothy Tayltrott | 24.2.2020 1:00
Školní akce na hřišti

Vážení obyvatelé hradu,

je mi potěšením vás pozvat na uskutečnění druhého z několika plánů, co jste viděli v představení Moudrého klobouku. Čeká vás odhalení překvapení, které jsme pro vás připravovali v minulém školním roce i přes celé letní prázdniny.

Očekáváme vás u šaten školního hřiště dne 25. 9. 2097 od 15:00. Výuka v tuto dobu odpadá. (//Akce proběhne nonrpg ve čtvrtek 27. 2. 2020 od 18:30)

Dostavte se prosím reprezentativně oděni, je velice pravděpodobné, že se tato událost promítne i do tisku a vědomí široké veřejnosti. Také vás nabádám, abyste se chovali slušně. Každý prohřešek bude trestán přísněji a důkladněji a věřím, že nechcete, aby vaše rodiče v novinách četli, že jste něco provedli.

Za vedení, pracovníky ministerstva i dobrovolníky z řad studentů
Dorothy Tayltrott
Wolfgang Magnussen | 17.2.2020 20:28
Limitovaná edice čokoládových žabek!

Vážení studenti Bradavické školy čar a kouzel,

zcela jistě jste zaznamenali útoky na dračí rezervace, které jsou stále častější a častější. Jako mnohé další, i nás tato situace velmi trápí a rádi bychom finančně podpořili snahy o jejich vyšší ochranu. Proto jsme se po důkladné úvaze rozhodli, že vybereme několik různých prestižních kouzelnických škol a univerzit, pro které zcela zdarma vytvoříme speciální limitovanou edici čokoládových žabek se zaměstnanci dané školy. Veškerý výdělek z jejich prodeje pak poputuje na charitu. Jednou z těchto škol je právě ta vaše!

Koupí čokoládových žabek podpoříte dračí rezervaci ve vaší blízkosti, konkrétně přispějete na ostrovní draky přímo v Zapovězeném lese. Stačí jen zakoupit či jinak získat balení Čokožabky a kdo ví, třeba narazíte zrovna na kartičku svého oblíbeného profesora nebo jiného zaměstnance! Tímto také děkujeme těm zaměstnancům, kteří se rozhodli zúčastnit focení, a tak projekt podpořit.

Svou první žabku dostanete od školy zdarma jako dárek. Další balíčky můžete zakoupit v obchodě ve čtvrtém patře, ačkoliv jich bude naskladněno vždy jen omezené množství, a během roku vyhrávat v různých soutěžích a brigádách.

Provozní výroby Čokoládových žabek,
Cornelius Creevey

// Item se jmenuje Čokoládová žabka Bradavice 2097/98 a v obchodě ho najdete v oddělení Balíčky. V obchodě najdete také sběratelskou kartu.Ukaž starší