AktualityVirginia L. Griffin | 19.9.2018 21:53
Pozvánka

Umění mudlů aneb co může být zábava - skládání z dřívek od nanuků.

Máš tvořivou duši? Potřebuješ z si vyrobit nějaké malé těžítko nebo naopak třeba i svou vlastní podobiznu? Z dřívek od zmrzliny to jde taky, tak se stav!

Kdy? //21.9.
V kolik? 18:30
Kde? //chat svět//

Budeme se na vás těšit!

Ivy Ava Luna a Lilyan Victoire Casla
Wolfgang Magnussen | 14.9.2018 13:55
Zápis na rok 2094/95

Vážené osazenstvo Bradavic,

od dnešního odpoledne je spuštěn zápis pro školní rok 2094/2095. Věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Apeluji tak na každého, kdo nechce v následujícím procesu tápat, prosím, opravdu si uvedené informace níže PŘEČTĚTE.
Virginia L. Griffin | 7.9.2018 12:54
Nový Bradavičník je tu!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2094/04

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání první číslo vámi jistě nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu v tomto školním roce.

Časopis pro vás celý rok připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Shawn A. Morley je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují slečnu Madeleine Mariu Mallory.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Faith Brooks | 1.9.2018 22:09
Projektová kostýmová soutěž

//nonRPG oznámení:
Rok s rokem se sešel a je tu konečně vyhlášení Kostýmové soutěže. Výsledky naleznete zde na tomto místě. Jelikož se zatím projektové soutěže moc neuchytily, využiju tohoto prostoru zde na nástěnce, kam se nonRPG zprávy klasicky nepíšou a rovnou upozorním na to, že nedávno přibyla nová projektová soutěž (odkaz) a i ta určitě stojí za shlédnutí. Upřímně doufám, že bude mít daleko větší účast než tato předchozí, už jen protože tím pomůžete rozvíjet a zkrášlovat tento projekt. :) Tak se na projektové soutěže určitě mrkněte (vždy je najdete v levém sloupci pod mimoherními aktivitami) a nebojte se zapojit.

Síca
Wolfgang Magnussen | 30.8.2018 11:41
Začátek školního roku 2094/95

Každého studenta vyhledá školní sova a doručí mu ruličku pergamenu, na pergamenu se po odrolování dočtete následující informace – samozřejmě nechybí ani oficiální hlavička s erbem bradavické školy čar a kouzel.

Dobrý den, drazí studenti,

toto jsou základní informace k odjezdu do Bradavic.

Jsme téměř na konci prázdnin, což znamená, že se nám pomalu blíží cesta zpátky do školy. Níže jsou vypsané základní instrukce a informace o Bradavickém expresu a přepravě z Prasinek do hradu. Starší studenti jistě už ví, ale ani jim opakování neuškodí.

Jako již tradičně, 1. 9. 2094 (//nonRPG: sobota 1. 9. 2018) vyjíždí Bradavický expres z londýnského nádraží King's Cross a míří do Prasinek. Stanovený odjezd je v 15:00, plánovaný příjezd do cílové stanice je pak v 17:00.

Po příjezdu budou prvňáčci odvedeni do ubytovny Carlotty Pinkstone, kde mají zajištěné ubytování. Vyšší ročníky mají jako již tradičně zamluvené pokoje v hostinci U Tří košťat.

Následující den, tedy 2. 9. 2094 (//nonRPG: neděle 2. 9. 2018) pak proběhne samotný přesun do hradu. Studenti vyšších ročníků budou mít sraz ve 14:30 na náměstí v Prasinkách, kde na ně budou čekat kočáry. Nováčky pak čeká plavba loďkami přes jezero do Bradavic, kde bude probíhat Zahajovací slavnost včetně zařazení do kolejí. Sraz bude v 15:00, 17:00 a 19:00 na náměstí v Prasinkách.

Všechny Vás upozorňujeme, abyste si zkontrolovali, zda máte veškeré školní pomůcky a Vaše osobní potřeby.

Šťastnou cestu.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang MagnussenUkaž starší