AktualityVirginia L. Griffin | 4.10.2018 21:44
Další číslo Bradavičníku na pultech!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2094/05

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání další číslo vámi jistě nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu .

Časopis pro vás celý rok připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Shawn A. Morley je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují slečnu Madeleine Mariu Mallory.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Bellamy J. Archibald | 29.9.2018 18:05
Nábor do sboru

Vážení studenti, na vědomost se dává, že prestižní sbor naší školy hledá nové členy do svých řad: Sborový zpěv a hra na hudební nástroj (ideálně klavír, housle, flétna nebo cello). Nábor nových členů a talentové zkoušky proběhnou v pátek, 5.11 (//pondělí 1.10) v klubovně pod taktovkou prof. Shrewda od 19.00. Předchozí hudební nauka nebo účast ve sboru výhodou, ne však nezbytností.

Za vedení,
Bellamy J. Archibald
Bellamy J. Archibald | 28.9.2018 9:22
Halloween s duchy

Milí obyvatelé hradu!

Je mi ctí pozvat vás všechny na dnešní výbornou hostinu v rámci oslavy Předvečeru Všech svatých. Ta se bude konat dnes od 20:00 na břehu jezera, vítáni jsou všichni, včetně našich přátel duchů a skřítků. Duchové již přislíbili svou účast, můžete se proto těšit na zábavné historky a příběhy ze života, kterými vždy oplývají.

Budeme se na vás těšit.

Za vedení školy,
Bellamy J. Archibald
Wolfgang Magnussen | 22.9.2018 11:08
Nadělení v hradní chodbě

Dobrý den, milí obyvatelé hradu.

Většina z Vás již patrně zaznamenala nadělení v jedné z hradních chodeb. Pokud jste to nezaznamenali, doporučuji Vám tuto zprávu jednoduše přejít a věnovat se svým obvyklým povinnostem. K místu je vyhlášen zákaz přiblížení, který je třeba respektovat.

Avšak ten, který moc dobře ví, o co jde a má to na svědomí, je teď mou osobu přímo žádán o přihlášení se. Pokud se tedy rozhodnete ozvat, má ředitelna bude v jakoukoliv dobu otevřena.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Bellamy J. Archibald | 21.9.2018 22:39
Víkend v Prasinkách I.

Hezký den, obyvatelé hradu,

rád bych vám oznámil, že se uskuteční první víkend v Prasinkách v tomto školním roce, tedy od soboty 9. 10. 2094 do neděle 10. 10. 2094 (//nonRPG: 22. 9. 2018 do 23. 9. 2018).

Klasicky, povolený vstup mají jen třetí ročníky a výše s povolením rodičů. Večerka platí, do desíti hodin budou všichni v hradě, bude se to kontrolovat. Nezapomínejte, že i v Prasinkách pro vás platí pravidla stanovená školním řádem, tak se dle něj chovejte.

Za profesorský sbor,
Bellamy J. ArchibaldUkaž starší