AktualityJulien T. Robbespiere | 18.2.2019 14:04
Zářijové číslo Denního Věštce i na vašich stáncích

Zářijové číslo Denního Věštce k dostání už dnes!

Je to tady, pánové a dámy, je to tady. Září se nám objevilo a spolu s ním také nové číslo našeho milovaného plátku - Denního Věštce!
Ano, dámy a pánové, je to tak! Denní Věštec je zpátky! Na jeho stránkách se dočtete zajímavosti z domova, světa, kultury i sportu! A pro ty pověrčivé z vás, máme taky horoskop!
K dostání u všech dobrých knihkupců po celé Velké Británii. Dokonce i v Bradavicích!

Za celou redakci Denního Věštce Vás zdraví a příjemné čtení přeje,
Lukas Martin Moore, zástupce šéfredaktorky.
Wolfgang Magnussen | 15.2.2019 17:05
Začátek školního roku 95/96

Každého studenta vyhledá školní sova a doručí mu ruličku pergamenu, na pergamenu se po odrolování dočtete následující informace – samozřejmě nechybí ani oficiální hlavička s erbem bradavické školy čar a kouzel.

Dobrý den, drazí studenti,

toto jsou základní informace k odjezdu do Bradavic.

Jsme téměř na konci prázdnin, což znamená, že se nám pomalu blíží cesta zpátky do školy. Níže jsou vypsané základní instrukce a informace o Bradavickém expresu a přepravě z Prasinek do hradu. Starší studenti jistě už ví, ale ani jim opakování neuškodí.

Jako již tradičně, 31. 8. 2095 (//nonRPG: sobota 16. 2. 2019) vyjíždí Bradavický expres z londýnského nádraží King's Cross a míří do Prasinek. Stanovený odjezd je v 15:00, plánovaný příjezd do cílové stanice je pak v 17:00.

Po příjezdu budou prvňáčci odvedeni do ubytovny Carlotty Pinkstone, kde mají zajištěné ubytování. Vyšší ročníky mají jako již tradičně zamluvené pokoje v hostinci U Tří košťat.

Následující den, tedy 1. 9. 2095 (//nonRPG: neděle 17. 2. 2019) pak proběhne samotný přesun do hradu. Studenti vyšších ročníků budou mít sraz ve 14:30 na náměstí v Prasinkách, kde na ně budou čekat kočáry. Nováčky pak čeká plavba loďkami přes jezero do Bradavic, kde bude probíhat Zahajovací slavnost včetně zařazení do kolejí. Sraz bude v 15:00, 17:00 a 19:00 na náměstí v Prasinkách.

Všechny Vás upozorňujeme, abyste si zkontrolovali, zda máte veškeré školní pomůcky a Vaše osobní potřeby.

Šťastnou cestu.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Faith Brooks | 9.2.2019 14:07
Ochutnávka zmrzliny na Příčné!
*Všude po kouzelnickém Londýně se vyskytnou pozvánky na konající se akci:*Faith Brooks | 2.2.2019 12:16
Prázdninový Denní Veštec

Prázdninový Denní Věštec spatřil světlo světa!

Neuvěřitelné se stalo uvěřitelným, neskutečné skutečným.
Ano, dámy a pánové, je to tak! Denní Věštec je zpátky! Na jeho stránkách se dočtete zajímavosti z domova, světa, kultury i sportu! A pro ty pověrčivé z vás, máme taky horoskop!
K dostání u všech dobrých knihkupců po celé Velké Británii!

Za celou redakci Denního Věštce Vás zdraví a příjemné čtení přeje,
Lukas Martin Moore, zástupce šéfredaktorky.
Bellamy J. Archibald | 28.1.2019 12:20
Druhé číslo Kouzelnického kulturníku

*V knihkupectvích po celé kouzelnické Británii a na zdech a sloupech kouzelnických částí měst a obcí se objeví následující kanárkově žluté plakáty:*

Druhé číslo Kouzelnického kulturníku, časopisu, jež vás souhrnně informuje o všem, co jste za poslední rok propásli na poli hudby, divadla, módy a mnoha dalšího (včetně osobních životů vašich oblíbených celebrit!), je právě v prodeji! Ptejte se po něm u svých knihkupců!Ukaž starší