AktualityBellamy J. Archibald | 16.1.2019 17:52
Absolventský ples 2095

Krásný den obyvatelé hradu,

rád bych vás všechny pozval ve jménu celé školy na již čtvrtý Absolventský ples, který se bude konat poslední školní den. Tedy 30. 6. 2095 (//nonRPG: sobota 26. 1. 2019) od 17.00 do 02.00 na pozemcích.

Pozorně si prosím přečtěte pozvánku, co byla rozeslána absolventům, a kterou ZDE (odkaz) přikládám. Jsou tam instrukce a upozornění i pro vás, především v zákazu jakéhokoliv 'pašování' absolventů na hrad, kam mají účastníci mimo studentů a současných zaměstnanců školy po celou dobu akce přísný zákaz vstupu. Zároveň přikládám i oficiální pozvánku.

Jedna ze dvou důležitých informací pro vás, studenty. Ples nebude věkově omezen, ovšem první a druhé ročníky mají večerku do 23.00 hodin. V tuhle dobu tedy žádný takto mladý student nebude pobíhat po venku, ale bude v hradě. Děkuji za pochopení.

Za druhé bych rád dodal, že po skončení plesu ve dvě hodiny ráno budou muset všichni naši hosté opustit pozemky Bradavického hradu. Ještě v ten den 1. 7. 2095 (//nonRPG 27. 1. 2019) kolem jedenácté ráno proběhne odjezd z hradu pomocí kočárů, tak to nezaspěte!

Těšíme se.

Za vedení,
Bellamy J. Archibald
Bellamy J. Archibald | 15.1.2019 22:01
Zkouškové období

Vážení obyvatelé hradu,

za celé vedení, zkoušející komisi a také studenty, kteří tento rok skládají zkoušky NKÚ či OVCE bych vás rád poprosil o větší dbaní na klid na chodbách a pořádek. Buďte kolegiální a co nejvíce svým spolužákům usnadněte probíhající zkoušky.

Všechny výtržnosti na chodbách budou hodnoceny o to přísněji.

Správce studentských záležitostí,
Bellamy J. Archibald
Torn Austin Duncan | 11.1.2019 15:41
Příjezd zkouškové komise 2095

Vážení obyvatelé hradu a i jiní tvorové,

Dne 3. 6. 2095 (//nonRPG pátek 11. 1. 2019) nás přijede navštívit ministerská zkušební komise v rámci zahájení zkouškového období. A jelikož tu s námi pobudou do konce zkoušek a někteří se s nimi seznámí i blíže, bylo by dobré je přivítat společnou večeří, která bude od 19:30 ve Velké síni. Dorazte v hojném počtu, čeká vás vynikající jídlo a snad i příjemná zábava

Rovnou upozorňuji, že nevhodné oblečení i chování budou hodnoceny o to přísněji.

Za vedení školy,
Bellamy J. Archibald
Virginia L. Griffin | 9.1.2019 19:12
Poslední letošní Bradavičník!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2095/02

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání poslední letošní číslo vámi velmi oblíbeného školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás celý rok připravovali aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Zároveň je to poslední číslo pod vedením naší skvělé šéfredaktorky slečny Mallory alias Inne.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Bellamy J. Archibald | 30.12.2018 18:52
Pomalování hradních chodeb a schodiště

Vážení obyvatelé hradu,

všichni z vás, kteří máte pokušení zapojovat se do protestů ohledně létajících koberců jste důrazně žádáni, abyste se při tom zdrželi ničení majetku či podobných výtržností, které by studenty Bradavic neměly ani napadnout. Pomalování schodiště a chodeb bude protentokrát odpuštěno, pří příštím zjištění podobného rázu však již bude s výtržníky nakládáno jako s těmi, kteří porušují školní řád a nevylučujeme ani podmínečné vyloučení.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang MagnussenUkaž starší