AktualityVirginia L. Griffin | 20.3.2019 17:43
Nové číslo Bradavičníku

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2095/04

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání další číslo vámi oblíbeného školního časopisu za skvělou cenu.

Časopis pro vás celý rok připravují aktivní, nadšení a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto unikátnímu týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Maximilian Rowe je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. Griffin
Wolfgang Magnussen | 16.3.2019 12:28
Výzdoba hradu na Halloween 2095

Vážení studenti, skřítci nás tento rok s nadšením do výzdoby Halloweenu poněkud překvapili. Slabším povahám doporučujeme zůstávat ve společenských místnostech – pokud se tedy tam nevyřádili naopak Vaši kolejní ředitelé.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Torn Austin Duncan | 5.3.2019 20:50
Zápis pro školní rok 2095/96 byl spuštěn!

(z)Vážení studenti bradavické kamenitosti!

Počínaje tímto oznámením byl spuštěn zápis na předměty pro školní rok 2095/2096. Věnujte prosím pozornost následujícím pokynům (viz. níže).

Před samotným zapsáním předmětů doporučuji důkladně si přečíst průvodce pro studenty.


Julien T. Robbespiere | 5.3.2019 10:31
Říjnový Denní Věštec i ve vašem stánku!

Říjnové číslo Denního Věštce k dostání už dnes!

Je to tady, pánové a dámy, je to tady. Září se nám objevilo a spolu s ním také nové číslo našeho milovaného plátku - Denního Věštce!
Ano, dámy a pánové, je to tak! Denní Věštec je opět zpátky! Na jeho stránkách se dočtete zajímavosti z domova, světa, kultury i sportu! A pro ty pověrčivé z vás, máme taky horoskop!
K dostání u všech dobrých knihkupců po celé Velké Británii. Dokonce i v Bradavicích!

Za celou redakci Denního Věštce Vás zdraví a příjemné čtení přeje,
Lukas Martin Moore, zástupce šéfredaktorky.


Emily Delaney | 5.3.2019 9:58
Zkouškové stipendium 2095

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2094/2095 skládali zkoušky NKÚ nebo OVCE, mají i letos možnost zažádat o udělení zkouškového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

Za Radu školy,
Emily DelaneyUkaž starší