Aktuality
Řídíte se při tvorbě popisu postavy tabulkou průměrných výšek uvedenou v Informacích k tvorbě popisu? (celkem 336)
Ano, postavu dělám vyšší
Ano, postavu dělám nižší
Ano, postavu dělám vysokou přesně podle tabulky
Neřídím se jí
Dorothy Tayltrott | 12.11.2019 17:38
Kouzelnické souboje na hřišti

Vážení studenti,

tímto příspěvkem vás zvu na první letošní školní akci, kde se dozvíte více o umění kouzelnických soubojů a jako bonus budete moct jeden profesorský souboj sledovat. Všichni zájemci se mohou 21. 1. 2097 (// 16. 11. 2019) dostavit v 18:00 na famfrpálové hřiště. Ještě před akcí si zopakujte slušné chování.

Těšíme se na vás,
Dorothy Tayltrott

*Později během dne nějaký vtipálek pod vzkaz připíchl letáček.*
Dorothy Tayltrott | 5.11.2019 22:01
Den svatého Silvestra na hradě

Vážení studenti,

ráda bych vás pozvala na oslavy konce roku 2096. Sejdeme se v pondělí 31. 12. 2096 na břehu jezera. U jezera budeme mít speciální vyhřívané místo, proto se nemusíte bát, že budeme mrznout.

Dále bych vás chtěla poprosit, abyste mi posílali zpětnou vazbu na Vánoce. Můžete posílat svoje názory na výzdobu, dárky, večeři, divadlo, soutěž (teď už i s kvízem), zkrátka povídání o čemkoliv, co jste v průběhu Vánoc na škole zažili.

Těším se na vás,
Dorothy Tayltrott
Dorothy Tayltrott | 3.11.2019 17:51
Silvestr mimo hrad

Na nástěnce visí nový letáček, laděný do barvy nejtemnější modři s bílým textem. Vlastně on už tolik nově nevypadá – má ohlé rohy a vybělená místa u krajů, ale text je stále ještě čitelný.

Cesta sebepoznání

Milí kouzelníci, milé čarodějky, mladí, staří i důstojní!

Máte zájem poznat sami sebe? Objevit, co je vaší silnou stránkou, přiznat si, co je vaší slabou stránkou, a posunout se ve svém životě o pražec dále? Pak vězte, že nyní nastává ten nejlepší čas pro rozvíjení vaší osobnosti a zdokonalování se, s čímž vám pomůže jedinečný šamanský mistr prostřednictvím magické energie vycházející z prastarého astrologického vědění.

Přidejte se k nám na Cestu sebepoznání, kterou stejně jako každý rok i letos procházíme i my – spolek Šamani uzavřeného kruhu archetypálních teorií, a povzneste se s námi na další úroveň. Cesta sebepoznání začíná přesně dvanáct dní před koncem kalendářního roku a vyvrcholí již tradičním novoročním rituálem, během kterého krátce nahlédneme i do emocionálních vln následujícího roku.

Vy se k nám můžete přidat v kterýkoliv den, zůstat třeba jen chvilku a rozjímat s námi, anebo se každý z dvanácti dní vracet – je to jen na vás. Naleznete nás v malebném okolí Godrikova dolu, v místě prosyceném magií a otevřeném vašim nejniternějším pocitům.

Po slavnostním ukončení na svatého Silvestra bude pro všechny účastníky připravena hostina.
Wolfgang Magnussen | 31.10.2019 17:11
Vánoční prázdniny 2096

Drazí obyvatelé hradu,

Vánoce a s nimi všemi očekávané prázdniny jsou konečně tady! Letos připadají na období od 23. 12. 2096 do 3. 1. 2097 (//nonRPG: od 1. 11. 2019 do 10. 11. 2019). V první den vánočních prázdnin budou v ranních hodinách na nádvoří přichystány kočáry, které vás přepraví do Prasinek, z vesnice můžete dále vlakem pokračovat do Londýna za svými rodinami.

Pro ty studenty, kteří se rozhodnou zůstat na škole, je ve večerních hodinách 24. 12. 2096 (//nonRPG: 2. 11. 2019 18:00, přicházejte tedy pokud možno o trochu dříve) připravena vánoční hostina. Při večeři nám dramatický kroužek předvede svoje představení Ledová královna. Přijďte se podívat!

V průběhu dalších dnů bude probíhat výzdoba hradu, nezapomeňte odevzdat i mezikolejní vánoční soutěž o nejlepší vánoční sochu. Konec roku oslavíme společně 31. 12. 2096, další informace se dozvíte brzy.

Za celý profesorský sbor i zaměstnance školy vám přeji krásné vánoční svátky plné příjemných chvil.

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,
Wolfgang Magnussen
Virginia L. Griffin | 30.10.2019 8:54
Bradavičník v prodeji!

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě zeleným inkoustem.

Bradavičník 2096/04

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve vámi oblíbených Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání další číslo vámi jistě nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu v tomto školním roce.

Časopis pro vás celý rok připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, pan Maximilian Rowe je vždy připravený z vás udělat nováčky v redakci, takzvané mrhličky. Starší studenti, kteří by se chtěli stát redaktory, nechť kontaktují pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Virginia L. GriffinUkaž starší