Aktuality
Řídíte se při tvorbě popisu postavy tabulkou průměrných výšek uvedenou v Informacích k tvorbě popisu? (celkem 294)
Ano, postavu dělám vyšší
Ano, postavu dělám nižší
Ano, postavu dělám vysokou přesně podle tabulky
Neřídím se jí
Torn Austin Duncan | 14.9.2019 15:12
Zápis pro školní rok 2096/97 byl (pro)spuštěn!

Vážení studenti bradavické kamenitosti!

Počínaje tímto oznámením byl spuštěn zápis na předměty pro školní rok 2096/2097. Věnujte pozornost následujícím pokynům (viz. níže).

Před samotným zapsáním předmětů doporučuji důkladně si přečíst průvodce pro studenty.
Virginia L. Griffin | 11.9.2019 22:25
Bradavičník chce tebe!

Ano, slyšíte dobře. Bradavičník, naše důležité školní noviny, opět otevírají dveře redakce pro nováčky. Je pro tebe škrábání brku po papíře uchu lahodící zvuk, inkoust je tvou voňavkou a deadliny tě k smrti nevyděsí?

Pak stačí následovat postup!

Pokud jsi prváček, či druháček, napiš mému zástupci (Maxmilian Rowe), který s tebou domluví termín popovídání. Najdete důvod, proč se chceš stát naší mrhličkou a domluvíte spolupráci.
Pokud jsi na druhém, či třetím stupni, ozvi se mi sovou (Shawn A. Morley). Opět spolu domluvíme ideální datum a čas pro pokec.

A jakmile sovu pošleš, stačí jen čekat na odpověď!

Je důležité umět pracovat se slovy a nebát se termínů odevzdání.

Rádi přivítáme všechny!

Těším se na naše shledání,

Shawn Morley


Emily Delaney | 11.9.2019 10:16
Zkouškové stipendium 2096

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2095/2096 skládali zkoušky NKÚ nebo OVCE, mají i letos možnost zažádat o udělení zkouškového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

Za Radu školy,
Emily Delaney
Wolfgang Magnussen | 27.8.2019 10:40
Začátek školního roku 96/97

Každého studenta vyhledá školní sova a doručí mu ruličku pergamenu. Na pergamenu se po odrolování student dočte následující informace – samozřejmě nechybí ani oficiální hlavička s erbem bradavické školy čar a kouzel.

Dobrý den, vážení studenti,

toto jsou základní informace k odjezdu do Bradavic.

Jsme téměř na konci prázdnin, což znamená, že se nám pomalu blíží cesta zpátky do školy. Níže jsou vypsané základní instrukce a informace o Bradavickém expresu a přepravě z Prasinek do hradu. Starší studenti už všechno vědí, ale ani jim opakování neuškodí.

Dne 1. 9. 2096 (//nonRPG: sobota 31. 8. 2019) vyjíždí Bradavický expres z londýnského nádraží King's Cross a míří do Prasinek. Stanovený odjezd je v 15:00, plánovaný příjezd do cílové stanice je pak v 17:00.

Po příjezdu budou prváčci odvedeni na ubytovnu Carlotty Pinkstone, kde mají zajištěný nocleh. Vyšší ročníky mají tradičně zamluvené pokoje v hostinci U Tří košťat.

Následující den, tedy 2. 9. 2096 (//nonRPG: neděle 1. 9. 2019), proběhne samotný přesun do hradu. Studenti vyšších ročníků budou mít sraz ve 14:30 na náměstí v Prasinkách, kde na ně budou čekat kočáry. Nováčky pak čeká plavba loďkami přes jezero do Bradavic, kde bude probíhat Zahajovací slavnost včetně zařazení do kolejí. Sraz bude v 15:00 a 17:00 na Hengistově náměstí v Prasinkách (// chat lavičky na náměstí).

Všechny Vás upozorňujeme, abyste si zkontrolovali, zda máte veškeré školní pomůcky a Vaše osobní potřeby.

Šťastnou cestu!

Ředitel školy čar a kouzel v Bradavicích,

Wolfgang Magnussen
Dorothy Tayltrott | 25.8.2019 9:44
Odpoledne na Příčné

*Po zdech kouzelnického Londýna, na stolech jeho podniků a někdy i na kostkách jeho ulic se objevily následující plakáty:*Ukaž starší