Školní aktuality | Neherní
Wolfgang Magnussen | 31.5.2020 1:00
Příjezd Krásnohůlek

Vážení studenti a obyvatelé hradu!

Dne 5. 5. 2098 (// 1. června) v 19:00 vás očekáváme ve Velké síni, kde společně přivítáme studenty Krásnohůlek. V sedm už buďte opět na místě, ne že se budete courat do osmi. Přijďte vzorně upraveni, nezapomeňte, že součástí uniformy je i kravata a hábit, a vyčistěte své košile od obědových skvrn.

Zápas proběhne 7. 5. 2098 (// 3. června od 18:00) na našem famfrpálovém hřišti. Připomínám, že během zápasu platí školní řád, proto nepokoušejte bodovací hodiny a fanděte slušně.

Krátké opakování. Krásnohůlští budou ubytovaní ve školní tělocvičně, kam je po tuto dobu všem studentům naší školy vstup zakázán. Studenti Krásnohůlek nesmějí navštěvovat kolejní společenské místnosti, na různé akce je však pozvat smíte, jíst budou také s námi ve Velké síni. Nezneužívejte studenty k porušování školního řádu. Nezapomínejte, že školu nereprezentují pouze hráči na hřišti, ale také vy – svým chováním.

I tentokrát přejeme mnoho štěstí, když jde o finále!
Za vedení,
Wolfgang Magnussen
Wolfgang Magnussen | 23.5.2020 21:56
Příjezd Oxfordské akademie a první zápas Poháru kapitánů

Vážení studenti,

přiblížil se čas konání akce Poháru kapitánů, a proto je potřeba vám předat další informace. Popis akce naleznete mezi staršími příspěvky na této nástěnce.

Dne 27. 4. 2098 (// 25. května) v 19:00 vás očekáváme ve Velké síni, kde společně přivítáme Oxfordskou akademii. V sedm už buďte na místě, ne že se budete courat do osmi. Přijďte vzorně upraveni, nezapomeňte, že součástí uniformy je i kravata a hábit, a vyčistěte své košile od obědových skvrn.

První zápas proběhne 28. dubna (// 26. května od 18:00) na našem famfrpálovém hřišti. Školní uniforma není povinná, doporučujeme však dojít ve fanouškovském. I během zápasu platí školní řád, proto nepokoušejte bodovací hodiny a fanděte slušně.

Oxforďané odjedou 30. dubna (// 28. května). Po celý pobyt budou ubytovaní ve školní tělocvičně, kam je po tuto dobu všem studentům naší školy vstup zakázán. Nechte jim soukromí. Rovněž nesmějí navštěvovat kolejní společenské místnosti, na různé akce je však pozvat smíte, jíst budou také s námi ve Velké síni. Nezneužívejte studenty k porušování školního řádu. Nezapomínejte, že školu nereprezentují pouze hráči na hřišti, ale také vy – svým chováním.

V průběhu zítřejšího dne se na nádvoří objeví stánek, ve kterém si budete moci pořídit různé pomůcky pro fandění. Nepodceňte přípravu a vymyslete co nejlepší podporu pro tým, který nás zastupuje. A na Studentskou radu, která vás tam bude obsluhovat, buďte milí.

Mnoho štěstí při zápasu, týme, budeme tam.

Za vedení,
Wolfgang Magnussen
Dorothy Tayltrott | 21.5.2020 13:58
Akce pro dívky pořádaná studentkami

Všem hradním princeznám se na vědomí dává naše připravovaná polštářová párty!

Přijďte si užít kouzelný večer plný lahodného jídla, výborného pití a zábavy v podobě výroby korunek. Ukažte, že princezny nepotřebují zachraňovat, v polštářové bitvě, po níž bude ta nejudatnější a nejdrsnější ze všech princezen korunována vítězkou.
Sejdeme se //rl - 23.05. 2020 v 18:00 v tréninkové místnosti//, šaty nejsou nutností, jelikož i tak se v každé z nás schovává pravá princezna!

Akce je podporovaná vedením školy.
Dorothy Tayltrott | 19.5.2020 21:56
Vyhodnocení Velikonoc

Vážení studenti a zaměstnanci školy,

školní velikonoční hon je za námi a je čas vyhlásit výsledky. Doufám, že kdo se alespoň trochu snažil, ten minimálně jedno vajíčko našel. A vzhledem k tomu, že bylo celkem sesbíráno neuvěřitelných 615 vajíček, což je o 347 vajíček více než loni, máte zase na rok dost čokolády.

Někteří z vás však byli šikovnější než jiní, proto jim právoplatně patří místo v tabulce vítězů a titul Vajcolovec.

1. místoGideon Thackery104 vajíček
2. místoMaciej T. Way98 vajíček
3. místoCharlie R. Carter73 vajíček

Na 4. místě se umístil pan Xander Jac Byrne, který našel 39 vajíček.

Vítězům i všem úspěšným lovcům gratuluji!

Za StR,
Dorothy Tayltrott

// Na chatu proběhlo 202 her, přičemž se zapojilo 25 hledačů vajíček. Počty jsou neskutečné, jste skvělí a jen tak dál!
Dorothy Tayltrott | 14.5.2020 23:24
Víkend v Prasinkách IV + Velikonoce

Milí studenti a zaměstnanci školy,

máme tu už čtvrtý víkend v Prasinkách. Do Prasinek se můžete vydat od soboty 19. do neděle 20. 4. 2098 (//nonRPG: 16. 5. 2020 a 17. 5. 2020).

Připomínám, že vstup nemají povolený všichni. Do Prasinek může jít každý, kdo navštěvuje, či navštěvoval třetí ročník a má povolení podepsané zákonnými zástupci. Do desíti (večer) musí být všichni zpátky na hradě a ani mimo zdi naší školy vás neopouští povinnost dodržovat školní řád.

Velikonoce

Ráda bych vás také upozornila na Velikonoce, které pro vás stejně jako loni připravila Studentská rada ve spolupráci se skřítky. Od 18. 4. do 21. 4. 2098 máte možnost ve škole najít nějaké čokoládové vajíčko. Vajíčka jsou očarována tak, aby na ně nefungovalo kouzlo Accio, takže se o to ani nepokoušejte. A vajíčka, která ukradnete z kuchyně, se nepočítají.
Svoje výsledky můžete zapsat na pergamen na nástěnce školy. Nesnažte se podvádět, přijdeme na to!

Přeji hodně zábavy,
Dorothy Tayltrott

// Od pátku 15. do pondělí 18. 5. 2020 (včetně) můžete hrát hledání vajíček na různých chatech. Kde jsou skutečně vajíčka schovaná, najdete vždy v popisku daného chatu, můžete však zkoušet hledat i jinde. Více informací najdete ZDE.Ukaž starší