Školní aktuality | Neherní
Dorothy Tayltrott | 5.6.2020 22:12
Ukončení Poháru kapitánů

Vážení stálí obyvatelé hradu a hosté,

proběhl poslední famfrpálový zápas Poháru kapitánů, a proto je potřeba předat pohár vítěznému týmu, rozloučit se a celou akci ukončit. Abychom společně oslavili spolupráci tří kouzelnických akademií, dostavte se prosím // 7. června 2020// na famfrpálové hřiště. Přicházet (// a číst popisky) můžete od 17:30, v 19:00 začnou proslovy ředitelů škol.

Stejnokroje nejsou pro tento večer povinné, přijďte však prosím slušně oblečeni. Pokud slušné oblečení nemáte, uniforma je vhodná.

Těšíme se na vás,
Dorothy Tayltrott
Jack R. R. Walker | 4.6.2020 18:16
Bradavičník 2098/02

Nástěnku nově zdobí smetanový arch popsaný tmavě modrým inkoustem.

Bradavičník 2098/02

Drazí studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že ve skvělých Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání uplně nové číslo vámi absolutně nejoblíbenějšího školního časopisu za výbornou cenu.

Časopis pro vás připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, neváhejte se obrátit na pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Pokud budete na členy redakce milí, jistě vám ho rádi podepíšou.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Jack R. R. Walker
Wolfgang Magnussen | 31.5.2020 1:00
Příjezd Krásnohůlek

Vážení studenti a obyvatelé hradu!

Dne 5. 5. 2098 (// 1. června) v 19:00 vás očekáváme ve Velké síni, kde společně přivítáme studenty Krásnohůlek. V sedm už buďte opět na místě, ne že se budete courat do osmi. Přijďte vzorně upraveni, nezapomeňte, že součástí uniformy je i kravata a hábit, a vyčistěte své košile od obědových skvrn.

Zápas proběhne 7. 5. 2098 (// 3. června od 18:00) na našem famfrpálovém hřišti. Připomínám, že během zápasu platí školní řád, proto nepokoušejte bodovací hodiny a fanděte slušně.

Krátké opakování. Krásnohůlští budou ubytovaní ve školní tělocvičně, kam je po tuto dobu všem studentům naší školy vstup zakázán. Studenti Krásnohůlek nesmějí navštěvovat kolejní společenské místnosti, na různé akce je však pozvat smíte, jíst budou také s námi ve Velké síni. Nezneužívejte studenty k porušování školního řádu. Nezapomínejte, že školu nereprezentují pouze hráči na hřišti, ale také vy – svým chováním.

I tentokrát přejeme mnoho štěstí, když jde o finále!
Za vedení,
Wolfgang Magnussen
Wolfgang Magnussen | 23.5.2020 21:56
Příjezd Oxfordské akademie a první zápas Poháru kapitánů

Vážení studenti,

přiblížil se čas konání akce Poháru kapitánů, a proto je potřeba vám předat další informace. Popis akce naleznete mezi staršími příspěvky na této nástěnce.

Dne 27. 4. 2098 (// 25. května) v 19:00 vás očekáváme ve Velké síni, kde společně přivítáme Oxfordskou akademii. V sedm už buďte na místě, ne že se budete courat do osmi. Přijďte vzorně upraveni, nezapomeňte, že součástí uniformy je i kravata a hábit, a vyčistěte své košile od obědových skvrn.

První zápas proběhne 28. dubna (// 26. května od 18:00) na našem famfrpálovém hřišti. Školní uniforma není povinná, doporučujeme však dojít ve fanouškovském. I během zápasu platí školní řád, proto nepokoušejte bodovací hodiny a fanděte slušně.

Oxforďané odjedou 30. dubna (// 28. května). Po celý pobyt budou ubytovaní ve školní tělocvičně, kam je po tuto dobu všem studentům naší školy vstup zakázán. Nechte jim soukromí. Rovněž nesmějí navštěvovat kolejní společenské místnosti, na různé akce je však pozvat smíte, jíst budou také s námi ve Velké síni. Nezneužívejte studenty k porušování školního řádu. Nezapomínejte, že školu nereprezentují pouze hráči na hřišti, ale také vy – svým chováním.

V průběhu zítřejšího dne se na nádvoří objeví stánek, ve kterém si budete moci pořídit různé pomůcky pro fandění. Nepodceňte přípravu a vymyslete co nejlepší podporu pro tým, který nás zastupuje. A na Studentskou radu, která vás tam bude obsluhovat, buďte milí.

Mnoho štěstí při zápasu, týme, budeme tam.

Za vedení,
Wolfgang Magnussen
Dorothy Tayltrott | 21.5.2020 13:58
Akce pro dívky pořádaná studentkami

Všem hradním princeznám se na vědomí dává naše připravovaná polštářová párty!

Přijďte si užít kouzelný večer plný lahodného jídla, výborného pití a zábavy v podobě výroby korunek. Ukažte, že princezny nepotřebují zachraňovat, v polštářové bitvě, po níž bude ta nejudatnější a nejdrsnější ze všech princezen korunována vítězkou.
Sejdeme se //rl - 23.05. 2020 v 18:00 v tréninkové místnosti//, šaty nejsou nutností, jelikož i tak se v každé z nás schovává pravá princezna!

Akce je podporovaná vedením školy.Ukaž starší