Školní aktuality | Neherní

Máte během pandemie Covid-19 více volného času, nebo méně? (celkem 126)
Více.
Méně.
Nepociťuji rozdíl.
Chci se zbavit ankety na jiných účtech, aniž bych znevážil/a její výsledky.
Charles Silencius Watcherson | 14.1.2021 21:31
Příjezd zkouškové komise a zkouškové období 2099

Vážení obyvatelé hradu,

v sobotu 13. 6. 2099 (//16. 1. 2021) dorazí zkoušková komise z Ministerstva kouzel, tedy patnáct kouzelníků světové úrovně, kteří se budou věnovat testování znalostí studentů pátého a sedmého ročníku.

Přivítání proběhne formou hostiny, sraz je tedy 19:30 ve Velké síni, komisaři dorazí kolem osmé hodiny. Vzhledem k tomu, že tu s námi budou pobývat po celou dobu zkouškového období, očekávám od vás alespoň takto ke konci roku chování podle školního řádu. Nevhodné chování a oblečení nebude tolerováno, naopak bude přísně trestáno.

I když náhodou nepatříte ke zkouškovým ročníkům, důrazně vás upozorňuji, abyste to nekazili starším spolužákům. I vás čeká nejspíše stejná zkoušková komise a mohu vám prozradit, že komisaři mají vynikající paměť.

V pondělí 15. 6. poté začne zkouškové období. Harmonogram zkoušek dostanou studenti zkouškových ročníků, mladší studenty žádám, aby se v přízemí pohybovali tiše. Zkoušení, které probíhá venku (POKT, LET), bude předem nahlášeno na bráně na famfrpálové hřiště a bráně školních kotců a stájí. V těchto dobách se prosím v dané oblasti nevyskytujte.

Hromadné testování poté probíhá v učebně 11. Pohybujte se tedy v přízemí co nejtišeji. Učebna je sice opatřena ochrannými kouzly a chodbu budou hlídat dozorující profesoři a nezkouškoví členové StR, bez vzájemné spolupráce celé školy to však nepůjde.

Všem studentům, které čekají zkoušky, přeji hodně štěstí,
Dorothy Tayltrott | 5.1.2021 13:38
Nové číslo Bradavičníku

Bradavičník 2099/02

Vážení studenti!
Dovolte mi vám oznámit, že v Stormgardeho sháňkách (4. patro) je nyní k dostání úplně nové číslo školního časopisu, které se tentokrát věnuje šíření pozitivní valentýnské atmosféry.

Časopis pro vás připravují aktivní a literárně nadaní studenti ve spolupráci s několika členy profesorského sboru. Jestli byste chtěli patřit k tomuto nadšenému týmu a zdá se vám, že vaše práce by byla přínosem pro školní časopis, neváhejte se obrátit na pana Shawna A. Morleyho.

K Bradavičníku patří i speciální pořadač, takže pokud jste nadšenými fanoušky a sbíráte jednotlivá čísla, vřele doporučujeme k archivování tento jedinečný kus vybavení. Neváhejte si říct o podpisy jednotlivých autorů.

Přeji vám hodně hezkých zážitků při čtení.

Dorothy Tayltrott

NonRPG poznatek: Odkazy na Bradavičník a pořadník budou fungovat až poté, co si příslušné věci pořídíte v obchodě u Otty.
Dorothy Tayltrott | 2.1.2021 16:03
Víkend v Prasinkách V

Milí studenti a zaměstnanci školy,

máme tu poslední víkend v Prasinkách. Do Prasinek se můžete vydat od soboty 9. do neděle 10. 5. 2099 (//nonRPG: 2. 1. 2021 a 3. 1. 2021).

Připomínám, že vstup nemají povolený všichni. Do Prasinek může jít každý, kdo navštěvuje, či navštěvoval třetí ročník a má povolení podepsané zákonnými zástupci. Do desíti (večer) musí být všichni zpátky na hradě a ani mimo zdi naší školy vás neopouští povinnost dodržovat školní řád.

Připomínám, že v neděli 14. 6. 2099 je také uzavření klasifikace zkouškových ročníků. Užijte si poslední volno, nakupte si pomůcky, které ve škole nenajdete. A vzhůru na učení.

Mnoho sil,
Dorothy Tayltrott
Dorothy Tayltrott | 27.12.2020 13:28
Výsledky Velikonoc 2099

Vážení studenti a zaměstnanci školy,

školní velikonoční hon je i letos za námi a je čas vyhlásit výsledky. Doufám, že kdo se alespoň trochu snažil, ten minimálně jedno vajíčko našel. Celkem bylo sesbíráno 520 vajíček, což je sice méně vajíček než loni, ale stále opravdu hodně čokolády.

Někteří z vás však byli šikovnější než jiní, proto jim právoplatně patří místo v tabulce vítězů a titul Vajcolovec.

1. místoAaron Breathnach110 vajíček
2. místoKirby Grant102 vajíček
3. místoReyna Cressant86 vajíček

Na 4. místě se umístil pan Pantalaimon Ray, který našel 63 vajíček.

Vítězům i všem úspěšným lovcům gratuluji!

Za StR,
Dorothy Tayltrott

// Na chatu proběhlo 176 her, přičemž se zapojilo 23 hledačů vajíček. Při hledání pomáhalo 5 vypravěčů, speciálních her se zúčastnili 3 vypravěči. Děkuji za spolupráci!
Dorothy Tayltrott | 17.12.2020 21:44
Víkend v Prasinkách IV + Velikonoce

Milí studenti a zaměstnanci školy,

máme tu už čtvrtý víkend v Prasinkách. Do Prasinek se můžete vydat od soboty 11. do neděle 12. 4. 2099 (//nonRPG: 19. 12. 2020 a 20. 12. 2020).

Připomínám, že vstup nemají povolený všichni. Do Prasinek může jít každý, kdo navštěvuje, či navštěvoval třetí ročník a má povolení podepsané zákonnými zástupci. Do desíti (večer) musí být všichni zpátky na hradě a ani mimo zdi naší školy vás neopouští povinnost dodržovat školní řád.

Velikonoce

Ráda bych vás také upozornila na Velikonoce, které pro vás stejně jako minulé roky připravila Studentská rada ve spolupráci se skřítky. Od 10. 4. 2099 do 13. 4. 2099 máte možnost ve škole najít nějaké čokoládové vajíčko. Vajíčka jsou očarována tak, aby na ně nefungovalo kouzlo Accio, takže se o to ani nepokoušejte. A vajíčka, která ukradnete z kuchyně, se nepočítají.
Svoje výsledky můžete zapsat na pergamen na nástěnce školy. Nesnažte se podvádět, přijdeme na to!

Přeji hodně zábavy,
Dorothy Tayltrott

// Od pátku 18. 12. 2020 do pondělí 21. 12. 2020 (včetně) můžete hrát hledání vajíček na různých chatech. Kde jsou skutečně vajíčka schovaná, najdete vždy v popisku daného chatu, můžete však zkoušet hledat i jinde. Více informací najdete ZDE.Ukaž starší