Neherní aktuality | Školní

Máte během pandemie Covid-19 více volného času, nebo méně? (celkem 199)
Více.
Méně.
Nepociťuji rozdíl.
Chci se zbavit ankety na jiných účtech, aniž bych znevážil/a její výsledky.
Sebastian Halliwill | 24.9.2020 18:59
Sladké reálie

Milí spoluhráči,

na vědomost se dává, že se zpracovávají reálie ohledně bonbonů, čokolád, lízátek, cukráren a obecně všeho sladkého. Jelikož nechceme pracovat pouze s tím, co nám již dal HP lore a Medový ráj, tak Vás prosíme o spolupráci. Pokud Vaše postava či její rodina, kamarádi či náhodní známí vlastní cukrárnu, výrobnu sladkostí nebo jiný pelech sladkých neřestí, vyplňte nám prosím následující tabulku (odkaz) a pomozte tak rozvoji HOCZ.

Vřelé díky všem zúčastněným.

Mellisa N. Porter
Dorothy Tayltrott | 13.9.2020 15:01
Nová místa ve škole

Drazí spoluhráči,

během prázdnin si pro vás škola připravila několik novinek, co se týče pravého menu a popisků. Nepochybně jste již stihli některé objevit, pro jistotu však přináším ještě seznam, ať o nic nepřijdete.
Tern Warren | 11.9.2020 14:55
Neveselé, ale důležité povídání o bezpečí na HOCZ a internetech

Tl; dr, neboli stručně:
Pokud narazíte na obtěžování, nebo chování hráče, které považujete za nebezpečné, hlaste to. Pro prvotní kontakt je tu Mikaila Fleming (Sarah Blackburn).
Správa školy to bude řešit, protože to je chování, které není, nemůže být a nebude tolerováno. Chceme, aby se tu všichni cítili dobře a bezpečně.

Podrobněji:
Sebastian Halliwill | 31.8.2020 9:15
Žádosti RPG Správě

Zdravím,

vaše žádosti můžete opět zasílat na mail rpg@hocz.org.

Seb
Sebastian Halliwill | 19.8.2020 6:21
Žádosti RPG správě

Drazí hráči,

čau ahoj. Přicházím za vámi všemi s kratším oznámením týkající se zasílání žádostí ke schválení. Až do odvolání (tedy do dalšího příspěvku na této nástěnce) prosím NEZASÍLEJTE žádosti prostřednictvím mailu (rpg@hocz.org). V případě, že budete potřebovat něco schválit, zašlete vaší žádost mně na kontakty uvedené v mé kartě. Je to kvůli dočasným problémům s e-mailovou doménou a abychom mohli zajistit plynulou funkčnost správy a schvalování vašich žádostí, budeme muset dočasně fungovat takto.

Také prosím všechny, kdo zasílali mail s jakoukoliv žádostí od pondělí 17.8.2020, aby se také ozvali. Vaše žádosti nedorazily!

Pac a pusu,

SebUkaž starší