Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Mrňe předevčírem
22.3.2018 16:45

Tak dobře, moc děkuji.


Arien Severin středa
21.3.2018 23:06

Zvěromagie je ve své podstatě naučená schopnost (i když je třeba určitá míra talentu). Jednou, až bude tvá postava dospělej kouzelník, kterej si to v rpg "odpracuje" a bude mít tu snahu podloženou, tak pak si napiš žádost na rpg správu. Dřív (a to si dovolím tvrdit s tušením hraničícím s jistotou) sotva.


Mrňe středa
21.3.2018 19:21

Ahoj,
Kdybych chtěla, aby má postava byla zvěromág, šlo by to?


Vzorný student neděle
18.3.2018 0:55

Díkec Emily a Nathane. Našel jsem co jsem hledal.
Mimo to, brožurku jsem si musel koupit. Nikdo mi jí totiž neposlal. Mír a lásku!


Hmm sobota
17.3.2018 17:40

Kedysi áno, ale tuším že v posledných rpg rokoch sa to neposiela automaticky všetkým. Je možné, že to posielajú niektorí koľajní riaditelia, ale či všetci...


Emily Peetová sobota
17.3.2018 17:03

Jo, myslím že jo. Tak se stačí podívat do svého majetku! :D


iksdé sobota
17.3.2018 12:49

Neposílalo se to Jak přežít na hradě prvákům sovou? :D


Nathan R. Drew pátek
16.3.2018 7:52

Případně v druhém patře - sekretariát je přehled předmětů a dají se tam najít i zkoušky.


Emily Peetová čtvrtek
15.3.2018 22:38

Vzorný student:
Zkus zajít do čtvrtého patra k Otíkovi a pořídit si brožurku. Průvodce pro předškoláky a prváky – Jak přežít na hradě! Je to tam všechno hezky vysvětlený, zvláště v kapitole vyučované předměty, kurzy a semináře. :D


Vzorný student čtvrtek
15.3.2018 22:08

Čaute, z jakých předmětů mám na výběr při skládaní zkoušek NKÚ a OVCE. Nikde to nemůžu najít.


Lilyan Victoire Casla úterý
13.3.2018 19:30

Všechno je mi to jasné, zasypávám Reb různými dotazy. Nemám ale vůbec v plánu si díky tomu nějak usnadňovat hru, to bych z ní ani neměla radost. Beru to jako kdyby to byla moje jediná postava. :)


Phillip Jose Gray úterý
13.3.2018 15:27

A proč by ne? Já bych v tom zas takový problém neviděla.Postavy se nesmí předávat hlavně kvůli tomu, aby nějakou postavu nezískal někdo, kdo ani neprošel školkou a nemá tak žádné zkušenosti. Když jde o hráče, který zde postavu má, neviděla bych v tom žádný velký problém. I když je pravda, že pak přijde k hodně věcem vlastně zadarmo.
Jen bych nepodcenila domluvu a pečlivě prostudovala její charakter, rodinné zázemí,... No, vlastně to tak bude mít nový hráč podstatně těžší, protože se bude muset podřídit nějakým už stanoveným okolnostem.


Rozvraceč potencionálních rodin úterý
13.3.2018 15:09

Nechci kazit náladu, ale obávám se, že to nebude tak úplně... "legální"


Lilyan Victoire Casla úterý
13.3.2018 9:55

Posílám ti sovu Reb :)