Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE OTEVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Lyra Blackstone včera
16.8.2017 20:44

iRL pravděpodobně proběhne odjezd vlaku 2.9. a zařazování 3.9., ale to je předběžné datum. Uvidíme, jak to ještě dopadne :)


Lindsey Prise včera
16.8.2017 14:57

Kdokoliv, kdo má hůlku a hábit bude v pátek, prvního devátý přesunut do Bradavic odehráním vlaku, potom lodiček (prváci) a posléze Velké síně. A tady je pak to kouzlo rozřazení, kdy o dalším pobytu na hradě rozhodne Moudrý klobouk (náhodně).

Když ale nebudeš chtít odehrávat, nonkově se stačí bez jediného písmenka jen proklikat. A pokud se téhle suprové události nehodláš zúčastnit vůbec, či o ni přijdeš, tak nevadí... přes noc budeš, (jak píše Ivy) přebarven a je to. :)


Ivy Ava Luna včera
16.8.2017 13:57

Ahoj Ayela Rier,

Do koleje tě zařadí moudrý klobouk. A když neprijdes na zařazování, tak tě systém přes noc prebarvi. :))


Ayela Rier včera
16.8.2017 13:38

Dobrý den,
jak se dostanu do koleje?
Děkuji
Ayela Rier


Jasmine Blonde včera
16.8.2017 9:27

Nenastavila jsem neomezenou pozvánku. V diskuzi o RPG je už neomezená. Omlouvám se za přehlédnutí.


Oliver S. Wade včera
16.8.2017 9:22

A proč by mělo přemýšlet vedení? :D chcete skajp? Do toho.. a pak tady hoďte odkaz třeba jen.


--- včera
16.8.2017 9:01

Taky by mě nějaký ten skajp zajímal. I když nejlepší by podle mě byl Discord pro celou komunitu, zkuste nad tím prosím někdo z vedení zapřemýšlet ;)


Archibald Attenborough včera
16.8.2017 7:14

Rád bych se zeptal, zda neexistuje nějaká společná skupina na skype, fb či na nějakém jiném komunikačním prostředku, kde bychom si mohli volně chatovat my předškoláci? Vím, že že každá kolej takovou skupinu má, ale do zařazení do kolejí ještě nějaké dny zbývají a já bych rád navázal nonrpg kontakt s ostatním i jinak než jen přes sovy.

PS: Tu o které se tady zmiňovala před pár dny Jasmine Blonde se mi nepodařilo zprovoznit.


Ryba včera
16.8.2017 6:10

A napokon je jedno v akej koľaji, kto skončí, keďže po pár rokoch všetci skončíme U Lososa, samozrejme ak dožijú, že jo.


Pharmd735 včera
16.8.2017 1:44

Hello!


Lindsey Prise včera
16.8.2017 0:18

No já si myslím, že se vyvinula vcelku slušně. Abych pravdu řekla, během jednoho dne jsem nikdy nezaznamenala tolik lidí, co si tak urputně brání kolej :D

A Jasmine... nemyslím si, že se musíš nějak omlouvat. Klobouk ještě nerozhodl, ne? Třeba to vyjde. A pokud si tvé minulé postavy s kolejí nesedly... takhle by třeba mohla :D Dejme jí šanci :)


Jasmine Blonde předevčírem
15.8.2017 23:46

Jinak se chci omluvit za způsob, jak jsem nejspíš mohla působit, když jsem vyjádřila pár svých pohledů na věc. Samozřejmě chápu, že každá kolej má svoje hráče, kteří jí dávají hodně a často i když to nebyla kolej, kterou by si původně vybrali. I tak jí dávají velmi mnoho. Navíc bych se možná měla opravdu zamyslet nad tím, jestli to není nějaké znamení jak psala jedna předškolačka. V každém případě mě mrzí způsob, jak se tato diskuze nešťastně vyvinula. A ještě připojím, že se za to omlouvám.


Jasmine Blonde předevčírem
15.8.2017 22:43

Ale ja nepsala, ze jsem zrakvila postavu jen kvuli koleji, jen ze to melo vliv. Ale diskuze se uz zvrhava, takze ji opoustim. Prosim, uz me neprobirejte nez z toho bude flame.


Iorweth Conchobar Doherty předevčírem
15.8.2017 22:35

Ale tak možná jí křivdíme. Jestli se aspoň ten rok snažila zapadnout a nevyšlo to, tak jí to zas vyčítat nemůžeme?

Na druhou stranu, jestli si za ten rok nenašla to svoje už pětkrát nebo kolikrát, tak jí tady neudrží ani nebel nebo zmijozel. :D