Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Sebastian Halliwill čtvrtek
28.5.2020 16:00

Ahoj, Davine!

Není nutné si zakládat novou postavu. Během prázdnin prosím zašli na email rpg@hocz.org mail s RPG vysvětlením, proč tvá postava nebyla dva roky přítomna ve škole. Důvody pro to mohou být různé, studenti však nejčastěji volí různé nemoci. Pak, až to bude schválené, si budeš moct zažádat o podmínečným zápis do ročníku. Já tě potom zapíšu, ty si zapíšeš příslušné předměty a já ti budu moct zapsat odpovídající paralely z vyššího ročníku. Snad je to srozumitelné, kdyžtak mi neváhej napsat na discord, který mám uvedený v kartě.


Davin Armitage čtvrtek
28.5.2020 12:39

No, vlastně moje postava propadla, protože jsem neměla ten určitej počet vypracovaných úkolů. Takže je lepší založit si novou postavu? Tak asi založím novou. jinak zatím propadla jednou.


rada čtvrtek
28.5.2020 9:52

Davine, zní to, jakoby tvá postava propadla. Když člověk 2x propadne, tak mu je pak zablokován účet a nemůže za postavu dále hrát. Další možnost je, že jsi promeškal zápis nebo něco podobného.

Tak jako tak, zní to, že ve tvém případě bude nejlepší počkat do září a založit si postavu novou. :)

Případně sem napsat přímo jméno postavy, ať se zjistí, co je za problém rovnou a nemusíme tak hádat.


Davin středa
27.5.2020 14:01

Ahoj, taky prosím o radu, mám postavu, už studovala třeťák, ale pak měn nějak začala zlobit wifi, nemohla jsem se připojit a měla jsem zablokovaný některý učebny, nemohla jsem číst výklady a psát úkoly. Moje postava třeťák nedostudovala. Pár měsíců jsem tu nebyla, ale chtěla bych hrát dál, tak co mám udělat? Mám počkat, až bude zápis a znova si zapsat předměty třeťáku, stačí to takhle? Díky.


Rose Evansová neděle
24.5.2020 17:47

Ahoj! Díky za rady. Už jsem ale na discordu několik dnů takže už sem psát nemusíte ty rady ohledně discordu


Arien Severin neděle
24.5.2020 0:47

Zrovna tady ke Goldymu občas musí člověk oprášit i své staré skype přihlašovací údaje, a pak doufat, že si to přečte, ale ta snaha stojí za to. :D

Ale co se týče kolejí, tak pokud mohu mluvit za tu svou (Mrzimor), ale věřím, že i za ostatní kolegyně, tak všichni sice vedeme kolejní discordové kanály, ale všechny kolejní záležitosti ti přijdou i sovou nebo je najdeš na kolejní nástěnce, až budeš do některé se svou postavou zařazena. Takže kein Stress, o nic zásadního z těchto informací nepřijdeš ani tak. :)

Pochopitelně je tam jednodušší domluva s ostatními hráči, ale k tomu kdyžtak dojdeš časem, takže si z toho hlavně nedělej těžkou hlavu.


Goldy pátek
22.5.2020 21:46

Já třeba nemám ani discord, ani FB, nejsem v žádné skupině a pravidelně jsem k zastižení leda tak na mailu a i tak funguju a dokonce i občas hraju. Lidi si cestu najdou.


Rose pátek
22.5.2020 15:51

Nebo pardon, přihlásit se (to jsem chtěla napsat) až pak zadat adresu. I když, pokud je problém s heslem nebo přihlašovacím jménem, prostě bych založila nový účet (a heslo s přihlašovacím jménem napsala někam na papírek) ;)


Rose pátek
22.5.2020 12:43

Rose, zkus se na discordu nejprve zaregistrovat a poté zadat adresu, kterou tu poskytl Call :)


Rose Evansová 21.5.2020

Teď se mi to nějak zaseklo(ten discord) a nechce mě to tam pustit tak nevim asi se holt budu muset obejít bez discordu. Snad to nevadí. Mě teda ne protože mě nevadí že to chvilku (pár hodin) potrvá než mi někdo odpoví na můj dotaz a taky si nějaké kamarády najdu v září.


Delphini Elizabeth Butterfly 21.5.2020

Um.. dostat se zpátky by nemělo být nic těžkýho, ne? Mně tam vyjede: Vítej zpět email, heslo a pak přihlásit se. A navíc se vůbec nemusíš odhlašovat.


Rose Evansová 21.5.2020

Jacku, jak jsi si určitě všiml tak jsem se tam dostala jenže pak jsem se odhlásila a už se neumím dostat zpátky takže se tam uvidíme tak za rok protože zapomenu jaké mám na discordu heslo a asi tak za půl roku si vzpomenu a další půl rok se budu snažit tam přihlásit


Callahan Erst 21.5.2020

*generická výmluva*


Jack R. R. Walker 21.5.2020

Rose Evansová:

Na discord se dostaneš lehce, ale nevím, zda Ti někdo nemusí poslat pozvánku, zkus se tam dostat skrze odkaz níže Erst. ;-) Pokud bys měla problém, pokusím se to nějak vyřešit, ale nic neslibuji, sám jsem rád, že jsem se tam dostal a to to není vůbec těžké. :-)

Ano, můžeš mi říkat Jacku, tak se ostatně i jmenuji. :D A ano, myslel jsem pana Callahana Ersta. Ten je na hradě známá firma, co na to říkáte, pane? Hm, pochybuji, že mi odpoví. :P