Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Timothy F. Humphrey 2.6.2019

Davin, aj ja.


NATT PETERS 17.5.2019

I WAS CHEATED ONCE BY A NOOB HACKER WHO COULDN'T GET MY JOB DONE AND WASTED MY TIME. I WAS DESPERATE TO GET A REMOTE ACCESS TO MY BOSS'S EMAIL AND CONTACT LIST SO I COULD PERMANENTLY DELETE SOME DOCUMENTS AND CONTACT DETAILS. I DID MY DUE DILIGENCE AND FOUND MAELSTROM1212@GMAIL.COM WHO'S GOT A TRUCK LOAD OF REVIEWS OF JOBS PROFESSIONALLY CARRIED OUT WITH NO LOOPHOLES. I REACHED OUT TO HIM AND THE REST IS HISTORY!! HE USES ALGORITHMS SOFTWARE HACK TOOLS USED BY A+ HACKERS AND ADVANCED ANALYTICS TO ORCHESTRATE HIS HACKS AND INFILTRATE TARGET FIREWALLS. I AM IMPRESSED AND COULDN'T HELP BUT WRITE A REVIEW. NATT P


Boháč 16.5.2019

To mě mrzí


Davin Armitage 15.5.2019

Prosím brigády, už mám málo galeonů.


Arien Severin 9.5.2019

Na místě je spíš otázka, kolik hlaviček by potrápilo, kdyby se ta čísla změnila... podle mě už to nefunguje (tak svým způsobem to byla chyba), odkazuje to na vyhledávání existujících hráčů.

Edit: Někteří jsou šťastnější a těm to jde. Takže neztrácej naději.


Ishika Samuels 8.5.2019

spoiler: nemůžou. Jedna z těch roztomilých slepých uliček.


Madeleine Maria Mallory 8.5.2019

Dráčci spolu můžou bojovat? Hustý!


Ishika Samuels 8.5.2019

(a vida, jsem to rovnou já, stačí kliknout na dráčka)

Přezdívka musí začínat velkým písmenem, musí obsahovat pouze znaky české abecedy nebo čísla, musí mít maximálně 32 znaků a musí být ve tvém inventáři jedinečná. Vol přezdívku dráčka pečlivě, protože tu budeš používat pro jeho volbu pro boj, na burze i pro posílání sovou.


Ishika Samuels 8.5.2019

Nesmí ji ještě mít žádný jiný dráček, jinak si nejsem ničeho vědoma, ale asi ti nějaký nadšenější drakolovec dokáže říct víc?


Davin Armitage 8.5.2019

Zdravím, je nějaký pravidlo, podle kterýho můžu dát přezdívku dráčkovi nebo ne? Díky.


Zvědavec 5.5.2019

Přidávání políčka "nikdo" se zrušilo, nebo se jen změnila čísla pro potrápení hlaviček? :)


Zpěvák se správným textem 5.5.2019

k nohám ti dám mrtvý žlutý, nebo se vu-ůbec nevrátím...


Zpěvák 5.5.2019

Sever-in vítr je krutý, počítej lásko má s tím.


Lindsey Prise 3.5.2019

Hned po Severin.