Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Holly Robertson včera
24.9.2018 17:10

No tak my (dobře, naši udatní kolejní bratři :D) hrdinně a odvážně šli jako první. Kdo se přidá a a nechá si strhnout víc jak my? :D


Ella Winchesterová včera
24.9.2018 16:09

Jo, a já jsem největší suchar (sun)


Lindsey Prise včera
24.9.2018 14:42

Protože jste suchaři.


Ella Winchesterová včera
24.9.2018 9:42

Nikdo neříká, že zrovna naše bodovačky musí být ty mínusové.


Lindsey Prise včera
24.9.2018 9:22
... Evidentně o to nestojí Havr.

Ella Winchesterová včera
24.9.2018 8:02

Nebo můžeš běhat za profesorama a udávat jim náhodný studenty, kteří to určitě porušili a lezli tam! Jen... to už asi zase zavání mícháním se do problémů, ale nevadí :D
Každopádně souhlasím, že díky slizu aspoň budou letos bodovačky trochu zajímavý. Kdo by nechtěl vidět bodovačky v mínusu?


Ella Winchesterová včera
24.9.2018 8:02

Nebo můžeš běhat za profesorama a udávat jim náhodný studenty, kteří to určitě porušili a lezli tam! Jen... to už asi zase zavání mícháním se do problémů, ale nevadí :D
Každopádně souhlasím, že díky slizu aspoň budou letos bodovačky trochu zajímavý. Kdo by nechtěl vidět bodovačky v mínusu?


Aidan Collins předevčírem
23.9.2018 23:21

Můžeš to vzít klidně z druhé strany a místo dělání bordelu se můžeš snažit, aby ho tam nikdo nedělal - třeba dělat tam stráž, hledat toho sprostého viníka, co to zařídil atd.


Lindsey Prise předevčírem
23.9.2018 22:53

Děníděnídění... fakt to stojí za to, věřte mi.


Cirilla Jane Drooven předevčírem
23.9.2018 22:22

Jak říká Lindsey.

Nevím, proč se všichni nonkově tak hrozně moc bojí, že svojí koleji strhnou body. Zastávám ten názor, že pokud se jedná o nějakou kvalitně odehranou lumpárnu, tak ty stržené body za to prostě stojí a je úplně zbytečný se nad tím vztekat. Samozřejmě to může trošičku zamrzet, ale v takové situaci to podle mě nemá smysl hrotit.

Naopak, pokud jsou body stržené naprosto zbytečně, pokud to někdo prostě zahraje hrozně blbě nebo to spíš vypadá, že se na sebe jenom snaží strhnout pozornost (nebo obojí), tak je to hrozná škoda.

Co chcete – hru, kde se nestrhávají body, protože nikdo nevybočuje z řady, všichni do jednoho šprtají a bodovačky jenom nudně stoupají nahoru, nebo zajímavé dění, kde prostě někdo ty problémy dělá a bodovačky zajímavě skáčou nahoru a dolů?


Lindsey Prise předevčírem
23.9.2018 21:50

Proč by nemohl? Stačí chtít. I kdyby to mělo stát body. No ne?


:) předevčírem
23.9.2018 21:45

Spíš si myslím, že otázka byla směřována na to, jestli má takový quest vůbec smysl, když s ním pak člověk ani nemůže hrát pořádně.


Cirilla Jane Drooven předevčírem
23.9.2018 21:41

Tak ono podle mě není nic divnýho, že je tak vysoká pravděpodobnost, že tam někoho chytí. Já si to představuju tak, že mají profesoři třeba nějaké hlídky/obchůzky/whatever, kdy tu chodbu prostě kontrolují, jestli tam někdo neleze a nic do toho slizu nehází nebo něco na ten způsob. Přeci jen, úplně by nedávalo smysl, kdyby tam prostě prdli nějakou ceduli a spoléhali na to, že tam nikdo nepoleze - aspoň mně to přijde dost nelogický.

A mám pocit, že tohle patří spíš do diskuze o RPG.


Zase Zmatená předevčírem
23.9.2018 21:07

A můžete mi říct, jaký to má smysl zapojit se do tý hry na chodbě, když pak přijde nějakej prófák a strhne všem zúčastněným body?