Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Obchodníci neděle
11.10.2020 14:43

Chybějící učebnice naskladněny. Teď už je lze sehnat v obchodě, případně lze nakupovat přes nástěnku inzerátů v pátém patře.


Bianca Blair neděle
11.10.2020 14:38

Nevíte někdo, kde bych mohla sehnat Teorie kouzelnického umění (A. Waffling), abych se mohla ještě přihlásit na kouzelné formule? Mezi
Stormgardeho sháňkami to není:(


Sunnie A. Yang 24.9.2020

... wait what?


Alfa Melissa Bett 24.9.2020

Jasně, mě došlo, že je můžu i ztratit a není mi líto, že Havraspár o žádné nepřišel, takže si nemusíte dělat starosti. 😅


Diel M. Tarkin 24.9.2020

Body v bodovacích hodinách lze nejenom získat... ale i ztratit ;-)
Což se v knihách stávalo naprosto běžně každou chvíli :-D :-D

Když příštího dne studenti z Nebelvíru procházeli kolem obrovských přesýpacích hodin, které ukazovaly, kolik bodů jejich kolej má, domnívali se nejdřív, že se stal nějaký omyl. Jak by naráz mohli mít o sto padesát bodů míň než včera? Vzápětí se to ale už rozkřiklo: to Harry Potter, slavný Harry Potter, hrdina dvou famfrpálových utkání, je připravil o všechny ty body, on a další dvě nemehla z prvního ročníku!
-- HP1, 15. kapitola

Sice to v knize není nijak zmíněný, ale pravděpodobně se to dozvěděli přímo od McGonagallové, když se jí šli zeptat, co se s bodovacíma hodinama stalo. Jinak hodiny samy opravdu neumějí říct, kdo a kolik bodů zíkal nebo ztratil.


zmije 24.9.2020

Tak odečti nějaký body Havru! Ať v tom morčata nejsou sami : (


queen of bodovačky 23.9.2020

dlužno ovšem dodat, že postava NEVÍ komu se odečetlo/přičetlo kolik bodů, vidí pouze posuny na hodinách jako takový, záznamy jsou jen ve sborovně, takže když si to nezjistí inrp, neví nic, že :))))


Charly Coureyová 23.9.2020

Alfo, když si rozklikneš bodování, tak zjistíš, proč byly body strženy nebo přičteny. A ano, stává se to. Holt záleží na tom, jak se studenti chovají. :)

Edit: Joo, děkuji královně výše za doplnění. To mě nenapadlo zmínit a přitom to je důležité vědět. :D


Alfa Melissa Bett 23.9.2020

Tak jo... Během dvou minut přišel Mrzimor o čtyři body. To je tady normální???


Jessica Carwin 20.9.2020

Anonym: Na druhom pochodí na sekretariate školy je možnosť Zápis predmetov, tak tam :)


Anonym, který neumí hledat 20.9.2020

Pardon, ten druhý příspěvek byl omylem :/ Děkuji :)


Anonym, který neumí hledat 20.9.2020

Asi blbá otázka, ale kde se můžu přihlásit na předměty? Nemůžu to nikde najít :D


Christian W. Leighton 19.9.2020

Anonym, který neumí hledat:

Najeď na 2. patro -> Sekretariát školy.
Tam už to nalezneš v nabídce dole, nějaké předměty jsou snad pořád k mání. :)


Anonym, který neumí hledat 19.9.2020

Asi blbá otázka, ale kde se můžu přihlásit na předměty? Nemůžu to nikde najít :D