Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Janee S. C. Ravensmith včera
4.4.2020 16:15

Mudlové x Kúzelníci: Ak býva v mudlovskom meste tak môže, avšak nemôže kúzliť, respektíve môže kúzliť len tak, aby to nebolo nápadné.


Mudlové X kouzelníci včera
4.4.2020 14:06

Jak je to s tím bydlením. Může kouzelnická rodina mít za sousedy mudly?


Kejchal předevčírem
3.4.2020 14:57

Aspoň je se nač těšit. Ne že by nám ale k něčemu byla, že...


Rýpal předevčírem
3.4.2020 13:29

Ne že by nám ta wiki k něčemu byla, když nejaktivnější část hráčstva (tj. studenti) na ni nemůže.


Goldy předevčírem
3.4.2020 12:27

Na HOCZ mě baví propracovaný a smysluplný svět. Ano, má to svoje chyby, přináší to nějaká omezení pro hráče a bohužel se nevyužívá pro vytváření dobrodružství tak, jak by si zasloužil. Ale zároveň nabízí spoustu příležitostí, jednotný rámec úvah, možnost věci smysluplně propojovat a budovat a občas (když se poštěstí) s nimi i hrát.

Možná je to tím, že jsem se na tvorbě HOCZ světa tak úzce podílel, ale jinde mi tohle chybí (nebo mi pojetí nevyhovuje). Hrát na chatech se dá kdekoliv (a kdyby na to přišlo, tak třeba na sociálních sítích) a rozdíly v provedení (co přijde do hvězdiček a jestli se píše v první či třetí osobě) mi nepřijdou důležité a směrodatné pro role-playing.

Už dlouho jsem pravda aktivně konkurenci (ne nutně se stejným HP námětem) nezkoušel (času je už málo a pořád ho ubývá) a je mi jasné, že s hraním jsme už dost možná pozadu (nakolik jsem dřív v tomto HOCZ viděl jako průkopníka), stejně jako vím, že systémově a obsahově (co se různých miniher a další náplně týče) značně pokulháváme, ale myslím, že svět máme stále nejkomplexnější. Nemyslím, že by třeba jiný projekt měl wiki, která má už takřka tisíc stránek (931 obsahových stránek, respektive 4 449 včetně přesměrování, diskuzí a jiných neobsahových stránek) ;)


Nick středa
1.4.2020 11:59

Hocz only


Ella Winchesterová sobota
28.3.2020 19:09

...a to se nám určitě přičítá k dobru!


Callahan Erst sobota
28.3.2020 18:49

Mně to jinde vyhovovalo víc, na hocz mě nicméně zavál fakt, že ještě neumřelo.


Hoczák sobota
28.3.2020 9:32

Odchovalo mě HOCZ. Nedokážu si představit slohovky na chatu, myšlenky, nebo podobné trdloviny. Takže mi to nikde jinde nevyhovovalo a nešlo stejně, jako tady.


Věrnostník sobota
28.3.2020 8:21

Jedině HOCZ. Nic dalšího mě nezaujalo a vyzkoušeno bylo všechno.


anonym pátek
27.3.2020 23:47

Hocz navždy.


#dotčená pátek
27.3.2020 19:40

Prošla jsem školkou na bradonu, ale vysmáli se mi, tak jsem se jim vysmála taky a žiju si spokojeně tu!


From another web pátek
27.3.2020 18:45

Čau, zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo někdy hrál jinde, než na HOCZ. Revelio, iHogwarts, Zlatonka, Crucio... A jestli jste spokojenější tady, nebo na předešlém webu?
Díky za odpověď.


Callahan Erst čtvrtek
26.3.2020 15:18

Nebuď netýkavka.