Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Karma čtvrtek
5.12.2019 8:07

Trying to find powerful online marketing that isn't full of crap? I apologize for sending you this message on your contact form but actually that was kinda the point. We can send your advertising message to sites through their contact forms just like you're getting this ad right now. You can specify targets by keyword or just fire off mass blasts to sites in the location of your choice. So let's assume you want to send a message to all the web developers in the US, we'll scrape websites for only those and post your ad text to them. As long as you're promoting a product or service that's relevant to that type of business then you'll get an awesome result!

Write a quickie email to sarah1916eva@gmail.com to find out more info and pricing


Chládek neděle
1.12.2019 18:13

To je prostě... život.


Dřevník neděle
1.12.2019 18:07

To bylo chladný...
Vítej zpět, Jamesi!


Nope, sorry neděle
1.12.2019 17:39

Není možné, aby ti někdo obnovil devět let starý účet. Čas plyne, doba taky a tvé původní postavě dost ujel vlak. Připomenout si staré časy si budeš moci v nadcházející registraci.


James Adams neděle
1.12.2019 14:04

Zdravím po velmi dlouhé době!

Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká možnost obnovit můj starý účet? Dříve jsem zde byl za James Adams. Je to skoro 9 let, co jsem tu byl naposledy. Rád bych si připomněl staré časy! :) Díky


Grystle neděle
24.11.2019 19:10

But we can pay in Galleons only...


Krystle 20.11.2019

Are You interested in advertising that charges less than $49 every month and sends hundreds of people who are ready to buy directly to your website? Please send me a reply here: alfred4756will@gmail.com and I'll send more details.


Marcus T. Carwin 19.11.2019

Dotaz: To je skôr o tom, v akom veku tvoja postava prestala a koľko času ubehlo. Ak postava z dôvodu tvojej nečinnosti prepadla raz alebo dvakrát, tak s tým by taký problém byť nemusel. S dobrý rpg dôvodom by nemal byť problém vrátiť sa so svojou starou postavou. Ak však postava prepadla viac ako dvakrát, tak si myslím, že to tak jednoduché nebude.

Netreba ani zabúdať na to, že síce tvoja postava začne tam, kde skončila, tak svet išiel ďalej. Jej kamaráti sú starší a tak s nimi už asi nebude chodiť do triedy.


Lindsey Prise 18.11.2019

To by muselo projít přes rpg správu. Dle mýho. Aka žádost skrze "rodinné důvody, úraz..." co já vím.
A spíš bych řekla ne... To by pak mohl dělat každý a škola by byla plná sedmnáctiletých kouzelníků ve třeťáku.


Dotaz 18.11.2019

Ahoj všeci.
Chtěla jsem se zeptat, jestli by si mohla postava zažádat o odložení studia.
Že by začala studovat tam, kde skončila v příštím zahájení ročníku.
Předem děkuji za odpověď. :-) :-)


Ishika Samuels 17.11.2019

Pak bude krásně na světě!


Lestriel A. Norrington 17.11.2019

Lásku celý planetě!


Lindsey Prise 17.11.2019

I když mě už trošku začínáte srát!


Zlatíčko 17.11.2019

Mám vás všechny rád!