Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Claw Dany Westfall dnes
24.9.2017 1:58

Jsem divná a těším se na úkoly. A na to, jak mi bude číslo nad odhlášením ukazovat, kolik stovek úkolů jsem ještě neudělala. :D


Ivy Ava Luna včera
23.9.2017 23:19

Nebojte se zápis bude. Zatím byste měli být rádi, že nejsou úkoly a nemusíte nic dělat. Jen hrát. :)


Lindsey Prise včera
23.9.2017 17:58

Však až přijde, tak přijde. :D Teď se radujte, dokud můžete. Brzo bude po srandě.


kachna včera
23.9.2017 17:28

britská mytologie - Epos o zápisu v Bradavicích :D


Nosál včera
23.9.2017 16:03

Zápis je mýtus.


Kaňka za větou včera
23.9.2017 14:36

Kachno, co řveš po zápisu. Takový věci na škole přeci nejsou. :D


kachna včera
23.9.2017 12:41

zápis je zadán na týden po zařazování, ale tradičně to bude měsíc, né-li více :D


Zápis včera
23.9.2017 0:00

Momentálně mám ještě dovolenou, takže Vám to řeknu takhle, včera jsem měl jehněčí ragú a dneska se... zkrátka až budu, tak budu, musíte počkat, ale určitě to za to stojí! Mám Vás rád!

Váš Zápis


Arien Severin úterý
19.9.2017 23:26

Já bych třeba přidala příklad z praxe... Ruth Weasley (ano, Weasley) je v Mrzimoru. A já jsem za to ráda, doufám, že i ona. ;)


Diel M. Tarkin úterý
19.9.2017 11:32

Ono se to prostě v průběhu času měnilo.
Možnost předřazovat v systému existuje nikoliv náhodou. Ale poměrně rychle se to ocitlo na okraji a jen se to dál omezovalo jako více-méně nežádoucí praktika. Jsem na HOCZ deset let, ale nějaké používání toho jsem zažil jenom okrajově, pak to bylo silně omezeno na velmi vzácné případy (i ty byly spíše trpěné). Až se to před několika lety zakázalo definitivně.


P3xV úterý
19.9.2017 8:32

Ok. :) Sice mi bylo řečeno něco jiného, ale když to tu píšete, tak to nejspíš bude pravda. Díky za odpověď. :)


Diel M. Tarkin pondělí
18.9.2017 17:25

Předřazování bylo vždy více-méně nežádoucí věcí. Pokud se tak stávalo, tak při naprostém minimu případů a i tehdy bylo nutno mít herní zdůvodnění. Předřazování z pouhé známosti bylo zapovězeno. A nakonec se to zrušilo kompletně a úplně a definitivně. A to už před několika reálnýma rokama.


P3xV pondělí
18.9.2017 11:48

Takže to znamená, že už se do Zmijozelu nedávají především předdomluvení. To je opravdu dobrá zpráva. :) Jen škoda těch minulých mých postav, že měly zdá se snížené šance. Ale tak do budoucna je snad ta pravděpodobnost vyšší. Děkuji za odpověď. :)


Sarah Blackburn pondělí
18.9.2017 11:45

Předřazování v posledních letech nefunguje nijak. Zařazování do kolejí je náhodné. Při registraci si vyplň políčko, do které koleje nechceš. Sníží to šanci na to, aby ses dostala do koleje, kterou tam označíš jako tu, kam nechceš. :)