Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Fenella A. Lufkinová pondělí
26.6.2017 16:46

To je dobré se ptát vyhlašovatele soutěže, nikoliv v návštěvní knize, kterou hlavní hrdina ani nemusí číst. Jste každopádně mým favoritem, pane anonyme.


Paul pondělí
26.6.2017 16:02

Chci se vás zeptat. Kdy už bude vyhlášení soutěže Seafal? Byl bych moc rád, kdyby se to stihlo do konce školního roku. Tuším, že bude dost práce s úkoly nebo tak obecně, ale týden "hlasování" zjevně utekl a pořád nic nevíme.


Fenella A. Lufkinová neděle
25.6.2017 18:16

Strhávám vaší koleji deset bodů za obhrublé řeči.


Lana Del Gey pondělí
19.6.2017 18:23

Stoprocentně vím, že s pravou rukou nelze počít potomky.


Aisling Goldhair Lomnisciente pondělí
19.6.2017 16:48

Siraelus je pořád v Azkabanu. Asi založíme petici na jeho propuštění. Vždyť už tam pomalu musel i rodinu založit XD


Berry Stevenson sobota
17.6.2017 12:57

Registrace by se měla otevřít někdy koncem července.


Adelyn sobota
17.6.2017 12:32
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #993366;"><strong>Dobr&yacute; den, můžete mi prozradit, kdy bude otevřena registrace? </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="color: #993366;"><strong>Děuji za odpověď. </strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="color: #993366;"><strong>Adelyn </strong></span></p>

Pocahontas Hroozleyová pátek
16.6.2017 12:40

V ZM tři stačí


Diel M. Tarkin čtvrtek
15.6.2017 21:06

Záleží to podle osnov předmětu a podle počtu zadaných úkolů...
Takže ano, může to být cokoliv mezi dvouma a čtyřma úkolama, které potřebuješ vypracovat a nechat si oznámkovat.


Eilen Shiadhal čtvrtek
15.6.2017 16:36

To koľko známok na prejdenie ti treba sa líši od profesora, väčšinou to býva napísané hneď niekde v prvom výklade, môžu to byť tri či štyri, ale niekedy pokojne aj dve :).


Joey Duff čtvrtek
15.6.2017 15:10

Stačí mi tri známky z premdetu na postup. Alebo je to ako rálne. Že sa počíta priemer.


Daisy December 14.6.2017

Nevím, jestli vzhledem k tvému jménu s tebou bude chtít hrát :D :D


Knihovrah 14.6.2017

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je možné si zahrát v knihovně (třeba na chatu Svět nebo Místnost) s knihovnicí. Pokud ano, je to oficiální postava nebo jen taková, kterou si nějaký profesor nebo občan vytvoří "z fleku?"

Děkuji,
Knihovrah


Tern Warren 14.6.2017

V prvním a druhém ročníku je potřeba pro postup do dalšího ročníku splnit minimálně ZM a jeden další povinně volitelný předmět.

U většiny předmětů jsou podmínky pro úspěšné ukončení splnění 3 úkolů, případně splnění 2 úkolů a dodatečného referátu. Podmínky stanoví každý vyučující zvlášť a bývají uvedeny v prvním výkladu, ale povětšinou je to takto.
Případně je možnost se pokusit s vyučujícím dohodnout i na jiném řešení, pokud má student jiný důvod než 'jsem se na to vybodl a na poslední chvíli to chci řešit'.

Myslím, že minimální požadavky na postup do dalšího ročníku jsou opravdu minimální a vyžadují i minimální snahu, dají se zvládnout i za jedno odpoledne.