Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Warrick: včera
17.1.2021 23:33

Ne.


Warrick Ignatius Mare včera
17.1.2021 19:31

Ahoj! Teď mě napadá, dotýká se nějak krize mudlovského světa?


Kristoff Bryce Shrewd úterý
12.1.2021 16:14

Finanční krize je závažný ekonomický problém, který vznikl v kontextu pašeráctví, poklesu poptávky po kouzelnickém zboží okolo roku 2098. Krize je řešená v každém Věštci, často taky na nástěnce "dění ve světě", příp. na plesu Ministerstva. Vedla mj. k ministerské kontrole studentů při loňské cestě z Bradavic nebo ke zhoršení vztahů s dalšími kouzelnickými zeměmi.


Dotaz úterý
12.1.2021 15:57

Ahoj, chci se zeptat, o jaké finanční krizi se píše na Nástěnce školy?


Bruce F. Abberfield 28.12.2020

Naprosto souhlasím! Snažila jsem se to napsat i do komentářů... Všechny do jedné byly úžasné.


Reyna Cressant 28.12.2020

Možná píšu špatně, tak mě když tak neukamenujte, ale nenašla jsem vhodnější místo, kam by se daly psát nějaké veřejné pochvaly nebo něco vyzdvihnout i mimo kolej (byla bych pro nějaké takové místo, jen tak mimochodem!)... já bych totiž jen chtěla smeknout klobouček před všemi, co se zapojili do té výzvy s karikaturami, muselo to dát spoustu práce! Ty výsledné práce jsou úplně nádherné, tu na ně obdivně zírám už pár minut a nechápu, že někdo může být tak talentovaný! A tajně závidím teda, ale to pšt.

Všichni to mají opravdu moc pěkný, fakt!


Nepříbuzný 25.12.2020

Ono být nepříbuzný je někdy lepší, než příbuzný :DDDD


Nováček 24.12.2020

V létě jsem bohužel o HOCZ ještě nevěděla, no :D Ale věřím, že se někdo najde, a pokud ne, tak si zahraju nepříbuzného :)


Mario Lamberti 22.12.2020

Nováček: Kdes byl o prázdninách? Kdy jsem scháněl někoho kdo by mi hrál sourozence? Ale bohužel, už někoho mám a dalšího sourozence budu chtít až tak za rok a půl :D kdy mi nastoupí nejmladší bráška do Bradavic :D


Alfa Melissa Bett 17.12.2020

Spíš několik měsíců, než týdnů...😄


Nováček 13.12.2020

Ahojte!

Vím, že ještě není spuštěná registrace a ještě pár týdnů nebude, ale chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou někdo nesháníte mladšího sourozence nebo nějakého jiného příbuzného (preferovaně ženského pohlaví, ale rozhodně se nebráním ani klukovi!).

Chápu, že svěřit důvěru s příbuzným v někoho neznámého nemůže být úplně lehké, ale pokud byste měli někdo zájem, klidně mi napište třeba na discord (An#4977).

Holá hej, hře zdar

Nováček


Trixie D.S. 28.11.2020

Ahoj, já jsem z hogwarts.cz (mimochodem v lednu by měla být registrace ;) ). A tady na hocz jsem také. Liší se to v tom že zde je striktně rpg (nenajdeš na hocz mudloviny-výjma diskuze v kolejce)...
ale na Hogu (hogwarts.cz), se rpg tolik nehraje (ale můžeš, to ti nikdo nebrání :-). Můžeš si vytvořit vlastní postavičku, nakupovat oblečení, hrát famfrpál (přímo, ne pouze textem).
Každému vyhovuje něco jiného :-)


Hmm 27.11.2020

Ahoj, zná tu někdo Hogwarts.cz? Já to hrál kdysi a teď uvažuju o něčem podobném... V čem je tohle jiné? Vypadá to dost podobně (takhle zvenku). Dík.


nudle 10.11.2020

budem se těšit!