Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Torn Austin Duncan dnes
29.4.2017 1:09

Já bych zase nechválil až tak předčasně...


Studentka z Havraspáru včera
28.4.2017 23:44

Zpráva všem mrzimorským, kteří se zúčastnili soutěže "Hurá na pozemky!"

Mám obrovskou radost, že se mnoho lidí ze žluté koleje zúčastnilo této soutěže a získalo tak do školního poháru tolik bodů. Jste strašně podceňovaná kolej a proto jsem ráda, že se nebojíte ukázat, že vás ostatní podceňují NAPROSTO ZBYTEČNĚ! :) Už jste párkrát školní pohár vyhráli a když budete takhle pokračovat dál, určitě vás nemine. Školní rok ještě nekončí! :)

Pohár bych vám moc přála a držím vám všem palce. (Ano, i když jsem z Havraspáru. :D)

JEN TAK DÁL! :)


Fenella A. Lufkinová předevčírem
27.4.2017 20:13

Téměř vyloučený
Bez konkrétního jména ti bohužel nikdo nic neřekne.


Laurel Adams předevčírem
27.4.2017 18:34

>> Notýskovědče, úryvek ze školního řádu: „...notýsek, který obsahuje informace o všech podstatných věcech týkajících se osoby studenta – základní údaje, zapsané předměty, povolení plavat v jezeře nebo navštěvovat Prasinky apod...


Notýskovědec předevčírem
27.4.2017 18:22

Ahoj, nejspíš je to hloupý dotaz... Ale co všechno se prosím vlastně nachází reálně v notýsku? Jen úkoly, referáty a tresty, nebo i jméno a například datum narození, jak to bývá v normálních žákovských knížkách/denících žáka? Děkuji.


Téměř vyloučený předevčírem
27.4.2017 16:40

Obracím se na Vás s takovým dotazem,
přišla mi sova s dotazem zda mám tedy zájem o podm. zápis, odpověděl jsem, že ano. Už je to minimalne tyden a porad se nic nedeje. Proc?
S pozdravem...


Diel M. Tarkin čtvrtek
20.4.2017 9:10

Obsah knih je něco, co se na HOCZ řeší už dlouhodobě, ale není to naše priorita.
Projekt nicméně nezaspal a stále se na tom pracuje a postupně se knihovna rozšiřuje. Pro zajímavost můžu ovést tu skutečnost, že na počátku věků byly všechny učebnice pouhé itemy k nakupování a splnění podmínek pro zapsání se na předmět a ejhle už jich má polovina obsah... minimálně... a o dalších se ví a pracuje se na tom, aby těch bez obsahu ubývalo.


Nathan R. Drew středa
19.4.2017 15:38

Myslím že v tom případě by zase učitelé neměli koho učit. :D


Laurel Adams středa
19.4.2017 14:52

No to by byla fakt nádhera!


OVCE za dverami středa
19.4.2017 14:11

Čo keby to mali robiť prváci :) Napísať vstupnú prácu (knihu) pred tým než budú vpustený do hry :D Myslím, že by sme tých kníh mali hneď dostatok :D


Kassandra Hatzidakis středa
19.4.2017 13:07

Do ovcí daleko, já mám do ovcí velmi blízko a shledávám tvůj nápad velmi... nevhodným. :D Ale třeba profesoři by mohli jako podmínku pro přijetí sepsat obsah jedné z knih... akorát by nás pak možná neměl kdo učit.


Do ovcí daleko středa
19.4.2017 9:48

By se mohla zavést povinnost závěrečné práce; kdo chce přistoupit k NKÚ nebo OVCím, tak musí napsat knihu.

... akorát by pak možná ubylo absolventů.

Kassandra Hatzidakis úterý
18.4.2017 23:20

Jak píše Juliana, v majetku bys měla mít knihu nazvanou Průvodce pro předškoláky a prváky a v té je jedna kapitolka vyčleněna právě kouzelnickým povoláním. Obecně doporučuji tuto knihu přečíst, je tam spousta zajímavých informací. :)

Knihomolko, práce na projektu je spousta a myslím, že doplňování obsahu knih není bráno jako přední činnost a pokud se dá očekávat, tak hlavně v případě učebnic. (Nicméně nevidím do toho a je to jen má domněnka.)


Juliana M. Stacey úterý
18.4.2017 22:41

Ahoj Povoláním neznalá! Taký zoznam skutočne existuje - obsahuje aj zoznam univerzít, ktoré po vychodení Rokfortu môžeš navštevovať a tak. Nájdeš ho v jednom z výkladov NOS druhého ročníka. A mal by sa teoreticky nachádzať v Sprievodcovi pre prvákov, ale tým som si nie istá. ^^