Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Kassandra Hatzidakis včera
30.4.2017 13:29

Lenochu, předměty, u kterých nesplníš nutné minimum pro projití (nenapíšeš minimálně počet úkolů pro klasifikaci), budou hodnoceny jako neklasifikované a na vysvědčení se ti nezobrazí. V dalších letech si je pak budeš moct zapsat znovu. Pokud ale profesor vyžaduje třeba dva úkoly a ty máš z jednoho 5 a druhého 3, tak se ti na vysvědčení ta známka (pravděpodobně dostatečná) samozřejmě objeví.


Lenoch včera
30.4.2017 12:54

Ahoj. Pokud zvládnu udělat Základy magie + pár jiných předmětů, tak prolezu normálně. A co když budu mít u jednoho z předmětů jen jednu známku? Bude se mi psát ten předmět na vysvědčení s tím, že jsem ho nezvládl a propadl a nemůžu pokračovat nebo co já vím co ještě, nebo se mi tam jen neukáže a v příštích letech si budu moct zapsat podmínečný zápis? Jde mi o to, aby se mi to právě neukázalo na tom vysvědčení, že mám třeba pětku, ale jestli se to tam vůbec neukáže, jako bych se na ten předmět vůbec nezapsal. Snad chápete mý vyjadřovací (ne)schopnosti :D


havraspárka včera
30.4.2017 9:29

No jo ti zmijozelští si zas tolik věří však mi vas doženeme :D


Studentka z Havraspáru předevčírem
29.4.2017 23:04

>> Torn Austin Duncan Ale notaaak, přece byste nechtěl ukradnout mrzimorským pohár, že neee, pane profesooor? :D


Torn Austin Duncan předevčírem
29.4.2017 1:09

Já bych zase nechválil až tak předčasně...


Studentka z Havraspáru pátek
28.4.2017 23:44

Zpráva všem mrzimorským, kteří se zúčastnili soutěže "Hurá na pozemky!"

Mám obrovskou radost, že se mnoho lidí ze žluté koleje zúčastnilo této soutěže a získalo tak do školního poháru tolik bodů. Jste strašně podceňovaná kolej a proto jsem ráda, že se nebojíte ukázat, že vás ostatní podceňují NAPROSTO ZBYTEČNĚ! :) Už jste párkrát školní pohár vyhráli a když budete takhle pokračovat dál, určitě vás nemine. Školní rok ještě nekončí! :)

Pohár bych vám moc přála a držím vám všem palce. (Ano, i když jsem z Havraspáru. :D)

JEN TAK DÁL! :)


Fenella A. Lufkinová čtvrtek
27.4.2017 20:13

Téměř vyloučený
Bez konkrétního jména ti bohužel nikdo nic neřekne.


Laurel Adams čtvrtek
27.4.2017 18:34

>> Notýskovědče, úryvek ze školního řádu: „...notýsek, který obsahuje informace o všech podstatných věcech týkajících se osoby studenta – základní údaje, zapsané předměty, povolení plavat v jezeře nebo navštěvovat Prasinky apod...


Notýskovědec čtvrtek
27.4.2017 18:22

Ahoj, nejspíš je to hloupý dotaz... Ale co všechno se prosím vlastně nachází reálně v notýsku? Jen úkoly, referáty a tresty, nebo i jméno a například datum narození, jak to bývá v normálních žákovských knížkách/denících žáka? Děkuji.


Téměř vyloučený čtvrtek
27.4.2017 16:40

Obracím se na Vás s takovým dotazem,
přišla mi sova s dotazem zda mám tedy zájem o podm. zápis, odpověděl jsem, že ano. Už je to minimalne tyden a porad se nic nedeje. Proc?
S pozdravem...


Diel M. Tarkin čtvrtek
20.4.2017 9:10

Obsah knih je něco, co se na HOCZ řeší už dlouhodobě, ale není to naše priorita.
Projekt nicméně nezaspal a stále se na tom pracuje a postupně se knihovna rozšiřuje. Pro zajímavost můžu ovést tu skutečnost, že na počátku věků byly všechny učebnice pouhé itemy k nakupování a splnění podmínek pro zapsání se na předmět a ejhle už jich má polovina obsah... minimálně... a o dalších se ví a pracuje se na tom, aby těch bez obsahu ubývalo.


Nathan R. Drew středa
19.4.2017 15:38

Myslím že v tom případě by zase učitelé neměli koho učit. :D


Laurel Adams středa
19.4.2017 14:52

No to by byla fakt nádhera!


OVCE za dverami středa
19.4.2017 14:11

Čo keby to mali robiť prváci :) Napísať vstupnú prácu (knihu) pred tým než budú vpustený do hry :D Myslím, že by sme tých kníh mali hneď dostatok :D