Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Tern Warren 6.4.2018

Oukej, tak patří, ale hodně s mírou. Nemělo by se to nadužívat :D


Sammarin W. Stanley 6.4.2018

Jasně, že patří, co to je zase za další zákazy. :D


Arien Severin 6.4.2018

Asi záleží na stylu hraní každého jednotlivě, ale přiznám se, že v dlouhém souvětí ve hvězdičkách, kde cítím, že je třeba jedno ze slov zvýraznit, aby se tzv. 'neztratilo v překladu' se třeba kurzíva hodí. Ale jak se říká, nic se nemá přehánět a upko nikdy není daleko!


Ella Winchesterová 6.4.2018

Podle mě se formule bez kurzívy obejdou. Však... proč? Když postava řekne něco jiným tónem, jde to krásně popsat ve hvězdičkách. Souhlasím jen s vytučněním jména postavy, na kterou mluvíme při velkých akcích. Tam se to totiž jinak snadno přehlédne a hodí se to. Ale jinak upřímně nevidím důvod tagy na chat tahat :)


Přihlašování je ták složité... 6.4.2018

Dovoluji si maličko nesouhlasit s Ternovou o tom, že že tagy na chat nepatří. Někdy to je naopak. Třeba při větší akci, kdy vaše postava na někoho volá. Lépe to pak jméno zvýrazní. Nebo při kouzelní je někdy dobrá napsat formuli kurzívou.
Popřípadě je někdy fajn takto označit nějaké slovo, které postava řekla trochu jiným tónem.

Osobně myslím, že v nějaké menší formě tagy na chatě nevadí. Ale samozřejmě by neměl být každý post označen bambiliónem tagů...


Tern Warren 5.4.2018

Jenom doplním, že tagy nepatří na chat.
Leda tak do úkolů, tam jsou naopak často fajn pro zpřehlednění textu, nadpisy a podobně.


Maximilian Rowe 5.4.2018

Klasicky html tagy jako < b > a < s >, akorát bez mezer mezi zobáčky.


Milý rádci 5.4.2018

Kde najdu nějaké vychytávky na psaní? Myslím tím podtržení slov, ztučnění písmene atd.


Nathan R. Drew 3.4.2018

Je to sběratelský předmět, můžeš se je pokusit posbírat všechny. Ve hře se pak dají darovat / vyměňovat... jako pokémoni.


Maximilian Rowe 3.4.2018

K uplácení!


Dráček 31.3.2018

K čemu je vlastně to darování toho dráčka? Jen ze zvědavosti. :)


Mrňe 22.3.2018

Tak dobře, moc děkuji.


Arien Severin 21.3.2018

Zvěromagie je ve své podstatě naučená schopnost (i když je třeba určitá míra talentu). Jednou, až bude tvá postava dospělej kouzelník, kterej si to v rpg "odpracuje" a bude mít tu snahu podloženou, tak pak si napiš žádost na rpg správu. Dřív (a to si dovolím tvrdit s tušením hraničícím s jistotou) sotva.


Mrňe 21.3.2018

Ahoj,
Kdybych chtěla, aby má postava byla zvěromág, šlo by to?