Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE OTEVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Timothy F. Humphrey včera
14.8.2018 13:44

Nie, ak si nebudeš posielať na účet novej postavy majetok a peniaze. V takom prípade by šlo o hranie za medzami pravidiel.


Eileen Sarienel Sorens včera
14.8.2018 13:34

Pýtam sa vlastne kvôli tomu, že by som si chcela založiť novú postavu, či nebude problém s IP adresou..


Timothy F. Humphrey včera
14.8.2018 13:33

Nebudeš sa proste prihlasovať na tú svoju. ^^
Akonáhle prepadneš dvakrát-trikrát, myslím, tak ti bude odopretý prístup na tvoj účet.


Eileen Sarienel Sorens včera
14.8.2018 13:29

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, ako funguje zmazanie postavy?


Mark Leroy sobota
11.8.2018 23:31

Jen bych doplnil, že musíš mít koupenou hůlku a stejnokroj. Bez toho tě systém nepřesune.


Lindsey Prise sobota
11.8.2018 15:56

Samozřejmě, sytém se o to postará přes noc. Stejně jako o všechny ostatní hráče, co se nestihnou překliknout.


Úplný nováček sobota
11.8.2018 15:41

Když mají šediváci vstup do čekárny na vlak až v den před zahájením školního roku, co se stane když v ten den tu vůbec nebudu. Přesune mě nějak systém?


Cirilla Jane Drooven sobota
11.8.2018 12:22

Až ti popisek někdo schválí. Nějaký časový limit, dokdy ti ho popiskář musí zkontrolovat, není.
Navíc, registrace znamená nával hodně šediváčků, což znamená hodně popisků ke schválení. Prostě to dá práci, chce to trochu trpělivosti.


nat sobota
11.8.2018 11:48

kolik trva schvaleni popisu?


Lindsey Prise čtvrtek
9.8.2018 15:38

Mé nastavení v kartě postavy > popisy. Hned vedle souhrnu. Sem potom napíšeš popisek a počkám si na ne/schválení, které provedou popiskáři.

A co se mazlíčka týče, tak ten nikde sehnat nejde. Jediná možnost je jezdit na srazy. Jinak hraješ s tím, že tvá postava mazlíčka normálně má. Samosebou jednoho ze školou povolených.


Davin Armitage čtvrtek
9.8.2018 15:10

Prosím, kde najdu popis postavy, abych ho mohla vytvořit a dají se nějak přidat mazlíčci? Díky.


Cirilla Jane Drooven čtvrtek
9.8.2018 9:05

Phill má pravdu. Mně například z mých postav asi brzo drbne, a to jsem si na začátku říkala, že to přece nemůže být tak těžký.


Phillip Jose Gray čtvrtek
9.8.2018 0:23

No... druhou postavu si můžeš založit stejně tak, jako sis založila tu první. Takže normálně přes registraci, načež po zdárném splnění testu budeš puštěna do školky a následně z ní vyjdeš jako nováček.

Ale... zkus se nad tim zamyslel. Opravdu novou postavu chceš? Máš čas na obě své postavy? Ono se to nezdá, ale druhá postava tě o ten čas docela okrouhne. A ty pak nemáš dostatek volného času, aby ses oběma věnovala. Myslím, že se více vyplatí věnovat se jedné. A tu můžeš krásně rozvést. :)


ahojky čtvrtek
9.8.2018 0:00

Ahoj, mam jednu postavu tady na hocz, no bych chtela dalsi, jak to muzu udelat??