Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Málo informovaný čtvrtek
2.7.2020 19:29

Chtěl bych se zeptat, zda je možnost pomáhat na akcích. Například při nějaké organizaci.


Aisling Goldhair Lomnisciente 30.6.2020

Pokud si správně pamatuju, tak z herního hlediska šlo o pokus o použití kletby, která se nepromíjí, nebo něco takového (vůbec jsme tehdy neřešil nějaký herní rozměr). Pokud správně počítám, tak Siri byl zavřen do Azkabanu před 28 roky? Myslím si, že chlapec si svoje odseděl už před lety.

Co se týče neherního hlediska, tak kauzu Tesifora si tady už pamatuje málokdo a v aktuálním vedení ji myslím nezažil nikdo. Před (reálnými) čtrnácti lety jsem byl opravdu naštvaný a psal litanie, ale teď to považuji za dávno uzavřené.

Na druhou stranu, Tesifora byla precedens, takže to nutně není samozřejmost, a být tebou bych se nejdřív obrátil na osobu nejpovolanější v tom neherním ohledu rozhodnout, tedy Dereka.

Já do toho skutečně kafrat nemůžu, ale klidně se přimluvím.

Goldy


Siraelus Mokřad 30.6.2020

Tak to je super, že do toho nemá stará garda co krafat. Ale mě spíš zajímal návrat téhle konkrétní postavy. Děsně mě nebaví začínat jako ucho, dělat úkoly a dát si znova, i když hranou, pubertu.
Ale posedávání v Kotli nebo u košťat a občas s něčím šmelit, to by bylo víc Mokřadoidní.


Romanťák 29.6.2020

Záleží na věku. K nějakému třetímu ročníku je v pohodě pusa sem, držení za ruku tam. Později už Rowena většinou nechodí, do té doby se ale může stát, že vám postavy strašnou náhodou zasáhne třeba padající piáno. Ovšem ani pak není asi úplně příjemné číst, jak si dva vyměňují sliny přímo na veřejném chatu a sahají si kdoví kam, že. Takové hry jsou spíše nevhodné a už vůbec ne sex jako takový. To je lepší si nechat někam bokem, pokud se bez toho někdo neobejde.


Zvědavec 29.6.2020

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, do jaké míry náklonosti je možno zacházet.


Nemám do toho co kecat 29.6.2020

Upřímně nevidím jediný důvod, proč by to mělo být zakázáno. Za předpokladu, že si založíš jinou postavu a nebudeš metat kletby které se nepromíjejí na profesory/studenty. :)


Odbočka 25.6.2020

Nevím, jak kdo tráví "své dny". Ty moje ale Azkaban trochu připomínají :D


Aisling Goldhair Lomnisciente 25.6.2020

Pár pamětníků by se tady našlo XD

Akorát ti už do toho nemají moc co mluvit, i kdyby si kvůli tomu náhodou chtěli rvát vlasy, což nechtějí ;)


Siraelus Mokřad 25.6.2020

Zdravíčko vespolek.
Myslíte, že někdo, kdo už nějakej ten čas tráví svý dny v Azkabanu za seslání kletby co se nepromíjí na profesorku se může zkusit znovu přihlásit?
Je to jen hypotetická otázka, takže ti pamětníci (pokud tu ještě nějací jsou) kteří si tuhle postavu pamatují si nemusí hned rvát vlasy.


Rose Evansová 18.6.2020

Proboha:
Vždyť já nic nedělám. To Remík. Já jsem se ho jenom zeptala proč tvrdí že letos nebude mít čas studovat na Hocz


Rose Evansová 18.6.2020

Vypadá to že Remík už se asi nikdy nevrátí...


Cordelia B. Hawtrey 16.6.2020

A jinak všechno v pořádku, pánbíčkáři?

A Remusi:
Pozvánka do neoficiální discord kanálu: https://discord.gg/U9GdEEW - je tam možnost před registrační chatovat s ostatními hráči, Rose se tam už přidala :)


Proboha 16.6.2020

Proboha, co to je, tohle? Přestanete na sebe šnafat? Uplně, vidim, jak byste si tohle dovolili na někoho na ulici? Zase calm down trošku. Bože, do čeho jsi to duši vrazil.


Rose Evansová 15.6.2020

Eh... Remusi, jak dlouho asi tak trvá oprava Wi-Fi? Měsíc maximálně, ne? Neoriginální myslím tak že já jsem taky předškolák a co je sakra originálního na jménu Rose Evansová?! Za odpovědi nemusíš děkovat (to mě naučili dva moudří lidé-Callahan Erast a Delphini Ellizabeth Butterfly) Jo a ahoj příští rok


Remus Watson 14.6.2020

Rose Evansová:
Jak to myslíš neoriginální?! Jo a díky za odpověď ale asi letos do těhle Bradavic nepůjdu, protože mi doma spadla WI-Fi a zase to budu muset řešit a neměl bych na to čas tak se možná uvidíme příští rok.