Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Ta, co nestíhá sledovat zprávy a příspěvky pondělí
14.9.2020 8:23

Neplánuje se do budoucna nějaké upozornění v podobě zvuku? Třeba když přijde sova nebo když se na chatu objeví nový příspěvek? Díky zvýraznění na chatu asi upozornění třeba nebude, ale na ty sovy by se to docela hodilo


Alfa Melissa Bett 5.9.2020

Ona je tu pořád s námi, jen pod jiným jménem


Zaregistrována 5.9.2020

Kde je asi konec naší milé Rose Evans... :DDD


1. 1. 1993 4.9.2020

Děkuju! :)


prozmijozel 4.9.2020

Cože je ten stejný slovník, který vznikl pro zmijoweb, včetně kódování tabulky, který byl prostě převzat do zdejší interní nápovědy ;-)


Antizmijozel 4.9.2020

(A nebo levý sloupec -> napověda -> pravidla -> trojjazyčný slovník.)


TROJJAZYČNÝ HP SLOVNÍK 4.9.2020

ZDE


1. 1. 1993 4.9.2020

Ahoj, nevím jestli si to pamatuju dobře, ale nebyl tu náhodou někde česko-slovenský slovník?


Francesca Lamberti 30.8.2020

Ahoj, jelikož jsem nikde nenašla sekci "pochvaly nebo poděkování" tak to píšu zde. Chci moc pochválit možnost označování slov v příspěvcích. Ono, když hraje více lidí na chatu, tak je obvykle těžké se v tom orientovat a tohle je jako super vylepšení! Takže díky! :-)


Diel M. Tarkin 29.8.2020

Oba odkazy ukazjí vlastě podobnou informaci, od kdy do kdy je denní světlo.
Sluníčkoměr měl hlavně smysl v době, kdy ten druhý odkaz neexistoval (dneska je spíš zajímavý jenom tím, jak vypadá), ten druhý je totiž mnohem přesnější.
Počasí ale neukazuje ani jeden z nich :-D


Víla Počasíčko 27.8.2020

Diel M. Tarkin: Díky. Asi jsem se špatně vyjádřila, měla jsem na mysli ten druhý odkaz, ale Sluníčkoměr se bude hodit taky. :DD


Diel M. Tarkin 27.8.2020

To nebyl ani tak odkaz na aktuální počasí... spíš odkaz zobrazující kdy zapadá a vychází slunce podle RPG kalendáře, říkal jsem tomu Sluníčkoměr :-D

Ale to obhsahuje jenom přibližný a orientační přehled, kdy by herně mělo být ještě světlo a kdy už tma. V současnosti ale existuje na tohle i integrovaná věc, která je k nalezení ZDE. Opět to není o počasí, ale o tom od kdy do kdy je světlo podle RPG kalendáře.

Díky našemu jinému kalendáři totiž v reálném lednu a únoru máme v RPG léto (a denní světlo skoro až do devíti) a potom naopak v reálném dubnu máme v RPG zimu (a od čtyř odpoledne tma).

Konkrétní aktuální počasí je tak nějak součástí popisu venkovních chatů a máme tu lidi, kteří nám to počasí hlídají, aby odpovídalo roční době.


Víla Počasíčko 27.8.2020

Ahojky, kdysi dávno jsem tu zahlédla odkaz na aktuální počasí. Teď si nejsem úplně jistá, ale snad se to jmenovalo Bradavické okénko. Funguje ještě? Nikde ho nemůžu najít. :/


To je můj titul! 26.8.2020

Stačí daný materiál poslat do DM instagramu.

Pravý meme master ale vždycky budu já.


Meme master 26.8.2020

Zdravím, je nějaká možnost přispívat na memes HOCZ? Měla bych nějaký materiál. :dd