Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Fenella A. Lufkinová sobota
10.6.2017 13:08

Nebudte tak hyperaktivní, kdo to má opravovat?


Laurel Adams 9.6.2017

Tome, úkoly někdy, zvlášť v základech, mívají textovou podobu. Tudíž platí test = úkol, pokud máš dostatek úkolů (přičemž je úplně putna, jestli takových, nebo makových), hoď nohy nahoru, za nenapsaný test nad limit ti hodí akorát tak eNko. Ale body do poháru se hodí, ne?


Tom 9.6.2017

Ahoj. Chci se zeptat, jak je to s testy.
Musím vyplnit každý? Nebo, pokud již mám dostatečný počet úkolů pro prolezeni do dalšího ročníku, můžu test nedělat?
To samé platí i pro základy magie?


Fenella A. Lufkinová 5.6.2017

Jejich magie je sama o sobě dost silná a oni se bez ní obejdou. A jelikož hůlka kouzlení usnadnuje poměrně zásadně - považ, co zvládneme bez ní a co s ní -, jsou skřetům a podobně zapovězeny třeba i z obav, co by zvládli s hůlkami.


Baf 3.6.2017

Áhoj, chtěl bych se zeptat.. Proč vlastně je skřetům a jiným tvorům odepřeno používání kouzelných hůlek?
Dík


Ovčáček 3.6.2017

Ne.


Siraelus Mokřad 2.6.2017

Já už chci z toho Azkabanu ven.... bude nějaká amnestieee?


Diel M. Tarkin 1.6.2017

Není to totiž jenom o věku, ale i o tom, jakým způsobem se to zahraje.
A pak jde taky o to, to nepřehánět, prtotže tu máme řadu mladých hráčů. Takže ano, některé věci cíleně z chatů vytlačujeme. Cílem projektu není mít hrad plný cvrliokajících párečků.

Není v žádném případě zakázáno své postavy párovat. Jenom je třeba to hrát v prvé řadě úměrně věku postavy, zadruhé umírněně, tedy nepřehánět to, s ohledem na mladší hráče. A i s ohledem na ty, kteří nemají zájem sledovat na chatech VKV.

Co se týká toho kdo je a není v kolika panna/panic... jsou věci, které na chat prostě nepatří v žádném případě, bez ohledu na věk postavy.

Ohledně věku, od kdy to je "legální hrát" se jednoduše mluvit nedá... protože se tohle strašně špatně škatulkuje. Teoreticky se dá říct, že od třetího ročníku... ale všechno bude záležet na způsobu, jak se to uhraje.


007 31.5.2017

Když se tu bavíme o polibku v šestnácti.. Je nějaký věk, kdy to začíná být únosné? Jasně. Koukáme se na realitu, kdy se dvanáctiletí asi těžko zamilují, ale v kolika letech je to na hocz normální? Nebo ročník? Čtvrťák výš? Je tu ještě možnost Roweny při držením se za ruce a vyznání lásky? Nemluvím o nechutnostech, co tu jsou někteří schopní uhrát, ale o zdravém, pěkném vztahu.


Omg 31.5.2017

Přesně tak, zmínit antikoncepci jenom okrajově ve hře, vypravěč by hned postavu odstranil z dosahu i kdyby jí byla pětadvacet. Logika mi uniká, ale... hocz mělo vždycky tendenci halekat kvůli blbostem i napříč tomu, že postavy na to mají věk. Zažil jsem i buzerování polibku šestnáctiletých postav, přičemž v šestnácti je někdy zázrak i to, že je dotyčný/á ještě panic/panna.


Humorista/moralista 26.5.2017

Koukám, že tady pánové se už v rámci RPG tréninku pokouší napodobit humor 11letých dětí. Jde vám to opravdu skvěle. Moc se na září, kdy budu moct na chatech sledovat vaše další cringe výlevy, těším :)


Fenella A. Lufkinová 25.5.2017

Momentálně mne trochu mrzí, že kolega Tarkin už v odpovídání není tak aktivní, protože na jeho antikoncepční přednášku bych si ráda počkala, nicméně čarodějové i čarodějky to řeší různě. Lektvary, kouzly, jinými pomůckami,... Žhavým módním trendem jsou teď tuším sliny třaskavého skvorejše. :-P Každopádně přemýšlet o tom na chatu je něco, za co by ti už pravděpodobně vlastní tkanička škrtila krk.
Co se potratů týče, osobně si myslím, že v kouzelnické společnosti budou zcela nepřijatelné a kouzelnice by o tom asi ani nepřemýšlely.


Humorista/moralista 24.5.2017

Koukám, že tady pánové se už v rámci RPG tréninku pokouší napodobit humor 11letých dětí. Jde vám to opravdu skvěle. Moc se na září, kdy budu moct na chatech sledovat vaše další cringe výlevy, těším :)


Lord Voldemort 24.5.2017

nos -> To si jenom myslíš, měl jsem se bez tebe skvěle, abys věděl! Nikdy jsem si tě na sluníčku nemohl spálit, narozdíl od těch nosatejch trapek.


Šaman 24.5.2017
>> Dotaz: Expecto Potratus!