Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Kassandra Hatzidakis středa
19.4.2017 13:07

Do ovcí daleko, já mám do ovcí velmi blízko a shledávám tvůj nápad velmi... nevhodným. :D Ale třeba profesoři by mohli jako podmínku pro přijetí sepsat obsah jedné z knih... akorát by nás pak možná neměl kdo učit.


Do ovcí daleko středa
19.4.2017 9:48

By se mohla zavést povinnost závěrečné práce; kdo chce přistoupit k NKÚ nebo OVCím, tak musí napsat knihu.

... akorát by pak možná ubylo absolventů.

Kassandra Hatzidakis úterý
18.4.2017 23:20

Jak píše Juliana, v majetku bys měla mít knihu nazvanou Průvodce pro předškoláky a prváky a v té je jedna kapitolka vyčleněna právě kouzelnickým povoláním. Obecně doporučuji tuto knihu přečíst, je tam spousta zajímavých informací. :)

Knihomolko, práce na projektu je spousta a myslím, že doplňování obsahu knih není bráno jako přední činnost a pokud se dá očekávat, tak hlavně v případě učebnic. (Nicméně nevidím do toho a je to jen má domněnka.)


Juliana M. Stacey úterý
18.4.2017 22:41

Ahoj Povoláním neznalá! Taký zoznam skutočne existuje - obsahuje aj zoznam univerzít, ktoré po vychodení Rokfortu môžeš navštevovať a tak. Nájdeš ho v jednom z výkladov NOS druhého ročníka. A mal by sa teoreticky nachádzať v Sprievodcovi pre prvákov, ale tým som si nie istá. ^^


Povoláním neznalá úterý
18.4.2017 21:24

Ahoj, taky mám otázku. Je nějaký seznam povolání, či jak to nazvat, kterým se moje postava může po studiu věnovat? (určitě to má totiž nějaká pravidla, co musíme mít vystudovaný, tak abych věděla, na co se mám v příštích letech zapisovat)


Knihomolka úterý
18.4.2017 21:14

Ahoj, zajímalo by mě, jestli se budou v nejbližší době (nebo aspoň někdy v budoucnu) doplňovat obsahy knih. Myslím tím, aby se třeba Pravda o králi Artušovi dala opravdu číst.


Kassandra Hatzidakis 16.4.2017

Problém Lexie byl vyřešen, jednalo se pravděpodobně o vadnou sovu, která nerada přepravovala fazolky! (Zřejmě menší systémový bug. :))


Diel M. Tarkin 15.4.2017

Mít víc jak jednu postavu je silně nedoporučeno...
Musíš pak stíhat obě postavy... hrát za ně....psát za ně úkoly... a místo aby byl čas věnován rozvoji a životu jedné postavy, je ten čas, který k tou máš, dělený mezi postavě dvě a rozvoj obou tím trpí. A ty, jako hráč, pak zároveň máš dvojnásobnou úkolovou povinnost.

Pokud to tak i přeto to chceš mít, můžeš.
Zakázáno to není.

Platí pro to tři základní pravidla:

  1. Křišťálová stěna. Každá z postav žije a získává vědomosti o událostech a lidech a vůbec sama za sebe. Pokud u něčeho jsi s jednou ze svých postavou, druhá o tom neví.
  2. Pokud jsou postavy v různých kolejí, neexistuje vynášení informací mezi kolejema. To je otázka slušného vychování a férovosti, kterou od svých hráčů očekáváme a vyžadujeme.
  3. Neexistuje majetkový a finanční zvýhodňování se. Tomu se říká mulťáctví a my máme možnosti, jak si tohle pohlídat. Mulťáctví se u nás řeší zablokováním obou postav.


Laurel Adams 15.4.2017

Pokud je nebudeš například převodem peněz přes sovy navzájem nějak zvýhodňovat, je to povoleno.


Zvědavec 15.4.2017

Zdravím, mám jednu otázku. Je povoleno mít dvě postavy zároveň? Jakože každou v jiném ročníku? Děkuji.


S 15.4.2017

Tak mu pošli žvýkačky no


Lexie Arwen Padmittel 14.4.2017

Jo a k tomu dodatek. Koupila jsem si s tím žvýkačky a ty tam v nabídce mám...


Lexie Arwen Padmittel 14.4.2017

Ahoj lidi,
potřebuji poradit. Koupila jsem si 2 Bertíkovi Fazolky, odečetlo se mi to z peněz, ale když jsem chtěla jednomu kamarádovi ty fazolky poslat, nešlo to. Nebyly v nabídce pro odeslání. Koupila jsem si ještě jedny, jestli to nebyl nějaký omyl, ale když jsem je chtěla znovu poslat, tak se tam neobjevily. Stálo mě to cca dva galeony, ale já je prakticky nemám. Co s tím mám dělat?


Lindsey Prise 14.4.2017

Taky se přikláním ke stalkování :D
Alespoň pro mně je to ta nejlepší zábava :D Kolikrát se jen tak potuluju od ničeho k ničemu a projíždím cizí chaty. A kolikrát narazím na fakt skvělou hru, kde pokud bych přišla, tak bych ji pokazila. Prostě pokud má někdo tolik rozumu, aby hrál normálně, tak proč by se na hru nesmělo koukat? Jestli je to pro tebe už fakt moc osobní nebo prostě nestojíš o pozornost a přečtení, vyřešte si to přes sovy, ne? Myslím si že je to prostě jen hra a pokud tu chceš hrát, s něčím takovým musíš počítat ;) :D


Lewis Levinsky 14.4.2017

Stalking je můj život, přece.

Ne, ale fakt.. Většina lidí si u toho píše úkoly, pokud někdo někde hraje fakt hezky, tak si ráda pár příspěvků přečtu, ale obvykle skončím tak u třetího-čtvrtého. Nevidím na tom nic špatného, takhle se to prostě dělá od doby, co si já pamatuju. Takže budu viset kde chci a stalkovat koho chci :P