Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Ta, která není Droovenovic ale má názor, tak ho potřebuje říct 1.6.2018

Pozdravila celá rodina, to je pocta! :D


Gabrielle Anne Drooven 30.5.2018

Aneb Droovenovic klan se ozval? :-DDD


Kyle Sebastian Drooven 30.5.2018

Nazdar.


Gabrielle Anne Drooven 30.5.2018

Zdravíčko.


Cirilla Jane Drooven 29.5.2018

Čus.


Fidloočka Vyškulená 29.5.2018

Dobrý den :)


Diel M. Tarkin 28.5.2018

Náš systémový Svatý Mungo je konkrétně míněn jako oddělení pro duševně choré. A k otázce co se děje s tamními postavami: "Stále kvoká, stále kvoká..."


Lindsey Prise 27.5.2018

Nejspíš tam zůstávají na dobu neurčitou.


Mýdlo 27.5.2018

Co se v RPG děje s postavami, které byly u Sv. Munga a jejich účet byl smazán?


Diel M. Tarkin 25.5.2018

Popisky se schvalují ze dvou navzájem se doplňujících důvodů:

1] Aby si do nich lidi o své postavě nepsali nesmysly... ať už v podobě faktických chyb (např. špatný odhady výšky vzhledem k věku), nebo přeháněných snah se udělat jiným (jizvy, šílené barvy vlasů, atd...)
Tím nikdo nechce říct, že tu máme být všichni šedé myšky podle jedné šablony. Zaprvé jde se udělat zajímavým i jinak a zadruhé všem je otevřena možnost si zažádat o schválení zvláštnůstek. Jde o to, že zvláštnůstky by měly být v menšině a proto tyhle kontroly, aby to tak i zůstalo. Aby ani ty zvláštnůstky samotné nebyly přehnané. Není problém být neobvykle vysoký, ale dvoumetrový prvák prostě ne-e.
Navíc ne každý, kdo si vymyslí nějakou super věc o postavě je pak shopen si to promysleat a následně i uhrát. Schvalovací proces tohle řeší a usměrní hráče k něčemu, co dává smysl a co hráč dokáže uhrát.

2] Z podobných důvodů, jako se dělá RPG školka. Tedy proto, abychom se řídili určitými pravidly psaní... Bylo by to matoucí, kdyby část popisů byla psaná ich-formou a část er-formou... A potom taky i pro volbu popisných pojmů. Když si někdo do popisu napíše "krásná dívka" tak ten popis všem podsouvá, že se jim má líbit. A to by popis dělat neměl.


Lindsey Prise 22.5.2018

Právěže to má lidi reprezentovat. Já jsem upřímně ráda, když se mi na to koukne někdo, kdo mi třeba opraví čárku, překlep... cokoliv.

Dovedeš si představit, jaká by to byla nádhera, kdyby měl někdo v popisu dvanáctileté postavy třeba něco jako: "Ráda chodí na visokých potpatkách, protože je pak vyšší a lidi se jí nesmějou tak moc, že má jen 120 centimetrů."

Nevím jak ty, ale já bych si s takovou postavou rozhodně nezahrála. Kolikrát nováček ani neví, co tam tak správně patří a chybami se člověk učí. To by pak chaty taky mohly být plné namakaných prváků s vystouplými žílami na rukou a holčiček s křivkami dvacetileté slečny. Podle mýho.


Proč 22.5.2018

Proč se vlastně musí popisky na profilu postavy dávat ke kontrole zkušenějším hráčům? Mně to přijde docela k ničemu. Neměl by popisek tak trochu reprezentovat hráčovu schopnost vyjádřit se? Protože když je tu třeba 500 hráčů, všichni mají skoro na chlup stejný popisek - v její/jeho blízkosti si můžete všimnout vůně (vanilky), na svět se dívá (modrýma) očima... Zatímco na chatech se někteří majitelé těchto vyšperkovaných popisků vyjadřují tak, že neprošli ani 5. třídou ZŠ.


Arien Severin 22.5.2018

Ale no, zas dobrý. Tady pink kitty už to neudělá a nn ani nikdo jinej se k tomu nemusí takhle ošklivě vyjadřovat.


nn 21.5.2018

Na to, jaký spamer jsi teda nic moc.


Kitt3n 21.5.2018

FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii
FOLLOW ME ON INSTAGRAM: neko.misakii