Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Callahan Erst 15.11.2019

Eloís, Eloís!


Eloise 15.11.2019

Need to find effective online promotion that isn't completely full of it? Sorry to bug you on your contact form but actually that's exactly where I wanted to make my point. We can send your advertising message to sites via their contact pages just like you're getting this ad right now. You can target by keyword or just start mass blasts to sites in any country you choose. So let's assume you're looking to blast a message to all the mortgage brokers in the United States, we'll grab websites for just those and post your ad text to them. As long as you're advertising a product or service that's relevant to that type of business then your business will get an amazing response!

Write a quickie email to eliza3644will@gmail.com for details on how this works


Stella 1.11.2019

Good day! By reading this message then you're living proof that ads submitted via web contact forms like yours works! We can send your ad to people via their feedback form on their website. The best part of this type of advertising is that messages sent through feedback forms are automatically whitelisted. This increases the probability that your ad will be seen. Absolutely NO Pay per click costs! Pay one flat rate and reach millions of people. To get more info please reply to: mary4864kir@gmail.com


Aňonim 1.11.2019

Z důvodu opoždění výuky a zlobení žactva se letos jízdenky na vlak k odjezdu na Vánoce neposkytují, kdo na ně nemá, hezky se učit!


Gregor Herbert 23.10.2019

To znie tak, že sa tvoj poskytovateľ internetu (internát, možno škola) rozhodol, že ťa na HOCZ nepustí (pravdepodobne sa HOCZ dostalo na tajný zoznam stránok, ktoré rozptyľujú pozornosť študentov. Takže akurát iné pripojenie (doma, wifi v čajovni, mobilné).
Môžeš ešte skúsiť, či pomôže použiť adresu https://www.hocz.org alebo https://hocz.org (tá dôležitá zmena je to „s“ pred dvojbodkou a odporúčam to tak používať všetkým). Ak ti to ukáže HOCZ, tak to je super (ale moc tomu neverím), ak ti to ukáže hocičo iné, tak platí to vyššie napísané. Iné možnosti, ako to obísť, presahujú rozmery tohto okienka na príspevok.


Davin Armitage 20.10.2019

Přihlašuju se z intru přes mozilu. Když zkusím jinej prohlížeč, hocz se mi ani nenačte a objeví se mi hned to, co jsem psala.


Problem 17.10.2019

Arvin: Prihlasuješ sa normálne z domáceho internetu alebo zo školy, resp. práce? Prípadne robí ti to aj ked sa prihlásiš napr. z mobilu (ak máš dáta) alebo z nejakej verejnej wifi, alebo proste z iného internetu?


Davin Armitage 16.10.2019

Ahoj, celý týden se nemůžu dostat ke klecím ani do učebny Péče o tvory. Vždycky se mi objeví:
The page you are trying to access is restricted by your organization.
Reason:
Dřív se mi to nestávalo. Taky máte někdo tenhle problém? Díky.


RE: Hong 11.10.2019

No, we are not interested.


Hong 9.10.2019

Would you be interested in advertising that costs less than $49 per month and delivers tons of people who are ready to buy directly to your website? Please send me a reply here: jack5886tur@gmail.com to get more info.


Dorothy Tayltrott 6.10.2019

Ano, hodnocení akcí prosím ke mně. Můžete napsat jen tak, že mi to chcete říct, můžete napsat hodnocení akce z pohledu postavy s tím, že tímto chcete přispět do Deníku akcí, aby si o akci mohli přečíst i jiní lidé. Případně můžete vyplnit formuláře, které jsou v Deníku také. :)


Lichotník 6.10.2019

I kdyby to tak nebylo, Dorka se o to jistě postará! 💛


Callahan Erst 6.10.2019

Napíšeš hodnocení a pošleš Dorothy Tayltott, pokud se nemýlím (a doufám, že je to tak správně, protože já už to takhle stihnul udělat :|)


Super akce 6.10.2019

Ahojky, slyšela jsem, že je někde možnost ohodnotit Halloweenskou akci. Kdepak? :D


Diel M. Tarkin 23.9.2019

Tak trochu může. Figurka napodobuje chování skutečného zvířete. Chodí, létá, mám pocit, že snad dokonce mohou chrlit oheň, který ale doopravdy nepálí (nebo alespoň chrlí jiskry a dým).

Ale živý tvor to není, nelze figurku vycvičit a nepřiběhne na zavolání. Je to věc. To ale také mimo jiné znamená, že když někam figurku postavíš, bude chodit, běhat a lítat okolo, ale nikdy se nevzdálí moc daleko z místa, na které byla postavena, a bude se do jeho blízkosti vracet.

A abych nezapoměl... NE... figurky se opravdu nemohou rozmnožovat.