Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Mrzimor sobota
9.2.2019 16:11

Tak jako Mrzimor, no, víte, co...


Lindsey Prise sobota
9.2.2019 10:50

Ehmehm-zmijozel-ehmehm


Jerry sobota
9.2.2019 10:44

Mrzimor!


Tom sobota
9.2.2019 8:49

Nebelvír


Laurel Adams 1.2.2019

Šediváči,
RPG se vyučuje hned od začátku druhého pracovního týdne, co postavy přijedou na Hrad, nonRPG to bývá všelijak. Někdy rychleji, někdy se čeká déle, jedná se ale o časový úsek v řádu týdnů. Není to jednoduchá věc, je proto potřeba být trpělivý. Výuka se spouští hned následně, respektive by měla, pokud ji dotyční profesoři zadají.
Co se týče Studentské Rady, jak se na Hradě prefekti a primusové označují, záleží ne jednotlivých kolejních ředitelích. Oni sestaví tým čítající tři prefekty (případně dva) a jednoho primuse, který je ještě před 'jmenováním' odsouhlasen ředitelem. Byť je důležité vnímat roli prefekta/primuse jako čistě RPG záležitost, kříží se v ní i neherní faktory - například ochota hráče věnovat odznaku čas, zodpovědnost, hrací schopnosti. Každý kolejní volí svou StR podle jiným parametrů: jeden dá raději šanci mladším postavám, jiný to kategoricky odmítá a raději přijímá starší, byť třeba RPG problémovější jedince. V zásadě však jde o to, do jaké míry je hráč v koleji aktivní. Pro představu; v Nebelvíru máme systém tzv. Poháru prefekta, který, v případě hledání nového prefekta, na základě bodového ohodnocení různých aktivit (jako jsou účast na kolejních akcích či třeba psaní do školního časopisu) na konci roku vyhodnotí studenty, kteří přesáhli hranici sta bodů jako potenciální adepty. Kolejní ředitel posléze kontaktuje kandidáty, ještě si je herně proklepne a vybere toho nejlepšího.
StR se obměňuje každý rok, je-li to potřeba, každopádně kolejní ředitel každoročně zasílá řediteli nový seznam svých vybraných, z nichž ale často většina prefekty/primusy zůstává. Funkce nabývají v Bradavickém expresu cestou do školy, odznak jim přijde už někdy v polovině prázdnin - co se týče nonRPG roviny, členové bývají sesumírováni už koncem RPG prázdnin, seznámeni, co se po nich vlastně chce atp.


Šediváč 1.2.2019

A vlastně bych měl ještě jeden dotaz: ti všichni prefekti a primusové, jak to s nima funguje? Má každá kolej jiné požadavky na jmenování? A mění se každý rok? Jmenují se na začátku školního roku, na konci, nebo o prázdninách...?


Šediváč 1.2.2019

Zdravím, jsem šedivý předškolák a moc by mě zajímalo, jak dlouho zhruba odhadem trvá, než se po začátku školního roku spustí zápis předmětů a nakonec i samotná výuka? Dík moc za odpovědi :)


GABRIEL 31.1.2019

They are all scammers, they will make you pay after which they will give you an excuse asking you to pay more money, they have ripped me of $2000, i promised i was going to expose them.
I figured it all out when my colleague took me to Pavel

(HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM)
CELL PHONE +16692252253

He did perfect job, he hacks all accounts ranging from (Emails, Facebook, whatsapp, imo, skype, instagram, Phone cloning, DMV removal, tracking locations, background checks Kik etc. he also hacks cell phones, cell phone tapping and cloning, clears bad driving and criminal records, bank transfers, locates missing individuals e.t.c. You should contact him and please stop using contacts you see on websites to execute jobs for you, you can ask around to find a real hacker.


London N. Grey 28.1.2019

A vôbec som to neposlala dvakrát.


London N. Grey 28.1.2019

Madeleine, nedá sa to presne určiť, zareagujeme, keď sa k tvojej žiadosti všetci dostaneme – teraz sú rôzne vybavovačky, ale snáď do týždňa by to byť mohlo.


Nathan R. Drew 28.1.2019

https://hocz.org/misto.php?­pl=pomucky


Celkem lenoch se přihlašovat 28.1.2019

Zdravím, nemáte někdo odkaz ne seznam pomůcek pro všechny ročníky? Měla jsem to uložený, ale už to nemůžu najít, a taaaaak moc daleko se mi scrollovat nechce. :/ Případnému zachránci děkuju! ^^


Madeleine Maria Mallory 28.1.2019

Nevíte, jak dlouhou cca reakční dobu má RPG správa? Chápu, že přesně mi to neřekne nikdo, ale mám počítat spíš v řádech dní nebo týdnů (měsíců snad ne :D)?


Olivia Bloodworth 27.1.2019

Kath, přejdi na pozemky školy a potom bránou pryč z pozemků do Prasinek :)


Katherine Marquez 27.1.2019
//Ahoj, mám problém, už by všichni měli být dávno v Prasinkách, ale já jsem ještě pořád uvízlá ve škole. Neví někdo co s tím?