Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Kitty McSamson 7.7.2007

Karry.. s tou klávesnicí jsme na tom stejně XD


Kitty McSamson 6.7.2007

mistr spam: no, ono kdyby se ta registrace otevřel teDˇ, tak by pak na příští rok byly dotazy: loni jste otevřeli registraci dřív, proč tomu není tak i letos? :P kdo si počká, ten se dočká :P Holt já taky čekala.. já se totiž o HO dověděla těsně po uzávěrce jedné registrace a tak jsem si půl roku počkala a tuším že i bez dostazů :D


Salazar Draken 6.7.2007

mistr spam: Tak to zde kdysi chodilo, jenže lidi nebyli schopni si uvědomit, že bez potvrzení registrace se stejně nebudou moci přihlásit. Tak docházelo k tomu, že jeden člověk se registroval (tuším rekord) 18x.. Jiní se pořád dotazovali proč se nemůžou přihlásit a podobně.
Karry: Jo přesně o tom teď píšu. Mělo to své kaldy i zápory, hodně lidí ale třeba následně do hry nevstoupilo, jen protože je to už přestalo bavit. Ale byl to dobrý systém;)


Bruno Polar 6.7.2007

Myslím, že když jste počkali celý půlrok ,že vás už měsíc nezabije. Stejně školní rok začne až v září, tak jediné co budete moct dělat je kecat v prasinkách to je vše. Všechno se rozjede až koncem srpna. Zařazování a zápis stejně začne až taky koncem srpna či začátkem září. Opravdu o nic nepříjdete o prázdninách je na škole mrtvo jsou přece prázdniny :)))))


Salazar Draken 6.7.2007

Jenže oni jistě neměli na mysli přihlášky na rok, který právě končí. Nýbvrž přihlášky na rok, který teprve začne:-)


Chris Krem 5.7.2007

Aha.....má to mít mrcha :D ☺


Lukas W. Goldhair 5.7.2007

Ne, nedostane. ZM jsou povinný předmět, bez něj nelze postoupit dále.


Chris Krem 5.7.2007

Mohl bych se zeptat, moje kamarádka nedostala známku z základů magie, a chtěl bych se zeptat, jestli i tak se dostane do druheho ročniku....děkuju ☺


Thesida M. Blacková 4.7.2007

inteligentní lidi snad ne..


Kitty McSamson 2.7.2007

rizoto: to nemá smysl, napiš jim to na cedulku před oči, nalep to tak aby to viděli, stejně se budou pořád ptát XD


Kitty McSamson 2.7.2007

Michalka: registrace pro následující rok s eještě neotevřela. Bude otevřená během těchto letních prázdnin, takže pokud nebudeš na dovolené celé dva kměsíce, měla by ses stihnout zaregisttrovat ;)


Lukas W. Goldhair 2.7.2007

Abych to upřesnil. Září až leden běží čas dvakrát rychleji... to znamená, že za tu dobu uběhne deset měsíců místo pěti... obvykle tak na jeden mudlovský den připadnou dva naše, občas ale i jen jeden, nebo naopak tři. Aby to dobře vycházelo.

První týden v únoru potom čas běží hned desetkrát rychleji, čímž se za cca týden stihnou celé letní prázdniny. Potom začíná září a pomalu se to zpomaluje... tudíž nejdřív čas běží pětkrát rychleji, potom třikrát a potom už dvakrát. Nakonec to vyjde tak, že za únor se stihne červenec, srpen, září a říjen.

Od března do června potom běží čas opět dvakrát rychleji, stejně jako od září do ledna. A od prvního červnece se čas srovná a po dva měsíce je jeden rpg den jedním mudlovským dnem.

Je na to celý kalendář, který ukazuje, v které dny mudlovské mají být které kouzelnické.


Kitty McSamson 2.7.2007

Ono školní rok trvá 2x rychleji. Vánoční prázdniny trvají pak ymslím 4x rychleji a letní prázdniny prostě normálně :P


Jomx Rimstar 30.6.2007

To víš Rizoto, jsem nakažlivý XD


Thesida M. Blacková 30.6.2007

mě ho naučil morx.. a mě se líbí.. (teda jako ten smajl xD)