Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Blader Magicus 15.5.2007

navíc by nikdy moc nezapojovali jiná družstva než Zmijozel a Nebelvír....akorát myslím ještě trochu Mrzimor...hlavně Hadika Dung teda...tys už tady nebyl a ten váš tým mám pocit nikdo moc nevede


Blader Magicus 15.5.2007

protože jsi už tady nebyl?


Thesida M. Blacková 15.5.2007

famfrpál.. oujé.. souhlasím s Bladerem v tom, že je to na aktivitě nás - hráčů.. čas od času vytáhnem pár lidí a jdem si zahrát k jezeru, občas je i nějaký ten trénink, když se domluvíme.
s Darkem už souhlasit nemusím, páč jsem to tu už někde psala a je to názor většiny lidí.. a je to pravda xD
a Thes taky není úplně bezkonfliktní (Wiicky a Arwen ví svoje xDD), ikdyž je většinou v pohodě.. někdy se projeví egocentrismus.. xD


Kitty McSamson 15.5.2007

Darku pnožky za ušima a jiné jasem fakt neměla na mysli.. ale když obyčejný pohovor mezi Lumpíkovou a mnou v síni skončil tím že na Stanleyho obličeji přistál pomeranč, tak to už trochu záživné bylo..
Anonym.. hm.. ohledně toho zdravení kdysi, kdy jsem moc neuměla hrát RPG vlastně Kitty vše slyšela, vše viděla. někdo na ni promluvil, ona hned reagovalai když se předtím bavila s někým jiným. Vše třeba viděla i když ležela pod stolem.. Takže blbost úplně všechny zdravit.. když jsi v místnosti plné lidí a třeba se pokoušíš na něco soustředit, v reálu tokové Ahoj nejspíšepřeslechneš, pokud ho člověk vyloženě neřve. Když na tebe někdo dělá hnusné obličeje, nebo na tebe mává když se právě zaujatě s někým bavíš, v reálu to taky nepostřehneš, pokud teda nemáš 4 oči rovnoměrně rozmístěné po obvodu hlavy. Ohledně toho zdravení soiuhlasím plně s Darkem, ještě jsem napsala vlastní názor, který se tomu Darkovu podobá, jen jsem to vyjádřila po svém.


Blader Magicus 14.5.2007

no...pár zápasů už jsme hráli...je to i o aktivitě samotných studentů...pokaždé jsme si to zařídili sami...jinak k tomu zdravení a Darkovým nekonfliktním ideálním hráčům...jo...je fakt, že Blader je bohatý borec co toho dost umí...ale rozhodně zdraví jen toho kdo mu za to stojí a vůbec není bez konfliktů...naopak je dřív vyhledával XD


Jessica Merissa Grove 14.5.2007

Hmm...Překně kvůli lidem typu ............ se tady tomu říká spamovací místnost...:)


Thesida M. Blacková 14.5.2007

hm.. budu mluvit za sebe, já zdravím xD teda Thes zdraví.. ikdyž já taky.. teda občas pozdraví, občas zamává.. jak kdy.. ale zkus si to představit, když tak seš v místnosti a dobře se bavíš, sleduješ pořád dveře jestli někdo přichází nebo ne?


Lucia A. Anderson 14.5.2007

No name: Takové problémy jsou všude. Ale jsou jistě i tací, kteří o nové přátele stojí a myslím, že jich není právě málo.


Kitty McSamson 14.5.2007

no name anonym (ještě k předešlému, pardon, ale den sjem tu nebyla, nom XD): Ty jsi tu tři roky a nic pořádnýho jsi tu ezažil. já tu jsem dva roky a zažila jsem toho až až. Když člověk dokáže dobře využívat obyčejného děje, dokáže se z toho vyvinout pěkná akce. Tím samozřejmě na nic nenarážím, jen tak připomínám, že se tu fakt každou chvilku něco děje. Kdyby tu vážně byla nuda, tak by asi HO němelo takový počet zájemců. No ne?


Lucia A. Anderson 13.5.2007

Můj názor je takový: Mohu se snažit kolem sebe utvořit fajn prostředí, které bude podle mě dobré pro hru. Vyrobit si zábavu ... Ale je fakt, že na to musí být více lidí, kteří s dotyčným spolupracují. :-)


Blader Magicus 13.5.2007

njn...náš upírek byl taky značně zkrocený XD


Thesida M. Blacková 13.5.2007

au xD síť informátorů.. to mi něco říká.. že afrí? xD


Arien Severin 13.5.2007

Blader: Mít síť informátorů? - Od čeho máme mobilní telefony, že? xD
Thesíto: Samozřejmě, že mám pravdu^^, ale jde spíš o názor, než o tu skutečnou pravdu!


Jessica Merissa Grove 13.5.2007

Sakra...Ten anonym to tady teda rozhejbal...Kdo to má číst? xD
2 anonym:Tak sem nechoď...no...


Blader Magicus 13.5.2007

no ono to ani s vypravěčem není tak jednoduché...ale to není na veřejnou diskusi v návštěvce...jinak já tady toho zažil za celé působení dost...možná to jen chce být ve správný čas na správném místě nebo mít síť informátorů