Inzeráty na Ministerstvu Kouzel
MINISTERSTVO KOUZEL
VELKÉ BRITÁNIE

Brigáda
Oddělení administrativy Ministerstva kouzel vyhlašuje výběrové řízení na letní brigádu. Náplň práce spočívá v provádění návštevníků po vyhrazených prostorách budovy ministerstva, rozdávání informačních letáků a zodpovídání dotazů.

Požadavky:
 • dovršený 14. rok života nebo vystudovaný min. 3. ročník střední školy
 • časová flexibilita
 • zodpovědný přístup
 • přívětivé a slušné vystupování
Nástup možný od 1. 8. 2101. Svoje životopisy posílejte sovou nejpozději do 22. 7. 2101 na Sekretariát Ministerstva kouzel. Vybraní uchazeči budou sovou pozváni na skupinový pohovor, kde jim budou poskytnuty bližší informace.
RPG školka 2101


Drazí spoluhráči!
Další registrace se blíží a s ní desítky nedočkavých nováčků. Stejně jako každý rok bude potřeba každé pomocné ruky, která se bude ochotna nabídnout, aby nováčky správně navedla a usnadnila jim vstup do hry.

Školka je od roku 2098 zřízena formou automatizovaného chatového tutorialu. Po jeho dokončení jsou nováčci vpuštěni do Londýna, kde dostanou zpětnou vazbu na příspěvky v rámci tutorialu a jsou jim odemčeny chaty.

Od pomocníků se bude očekávat hodnocení herních příspěvků, aktivní hraní s předškoláky v Londýně, tvorba letního dění, odpovídání na všemožné dotazy a ochota věnovat se nováčkům v případě jejich zájmu individuálně.

Požadavky na post školkaře:

 • vystudovaný aspoň 3. ročník
 • znalost fungování projektu Hocz a jeho RPG světa
 • chuť, mnoho času a svatá trpělivost

Přihlášky posílejte do 13. 1. 2022 na e-mail rpg@hocz.org. Do předmětu uveďte heslo "RPG školka 2101". Napište svoje herní jméno, ročník, kolej, kontakt na Discord a stručný důvod, proč jste právě vy ideálním kandidátem pro školku!

Těšíme se na spolupráci!

MINISTERSTVO KOUZEL
VELKÉ BRITÁNIE

Odbor záhad hledá nové zaměstnance.

Sekretariát Odboru Záhad Ministerstva Kouzel vyhlašuje výběrové řízení na pozice zaměstnanců všech 12 oddělení. Jakákoliv zdánlivá souvislost s nedávnými problematickými incidenty je čistě náhodná.

Požadavky:
 • Dobrá časoprostorová orientace
 • Protrpěné Dračí spalničky
 • Iniciály obsahující pouze písmena mezi F a R, s výjimkou K
 • Rok narození zastoupen v Čínském zvěrokruhu alespoň třínohým zvířetem
 • Výška dělitelná 4 či 11 (bez bot)
 • Neprvočíselný počet příbuzných

Nástup možný pouze dva dny po úplňku, při západu slunce a křiku ne více než 15 vran.

Přihlášení do výběrového řízení probíhá prostřednictvím dotazníku spokojenosti Londýnské Dopravy. Vyplněný dotazník spolu s plnou mocí a referencemi od předchozích milostných partnerů zmačkejte a vhoďte do odpadkového koše na stanici Victoria.

Z důvodu častých dotazů upozorňujeme, že kolonka "Oblíbená barva vlakové soupravy" se vztahuje pouze na boty bez tkaniček.


HLEDÁME NADŠENCE!

Kde vystudoval Nicholas Flamel?
Jak fungují magické portréty a proč jsou ty ředitelské speciální?
Co bylo jádrem Bezové hůlky?
Které oddělení Odboru Záhad se ukrývalo za zamčenými dveřmi?

Pokud dokážete na tyto a podobné otázky odpovědět, případně přesně víte, kde takové odpovědi hledat, možná pro vás máme práci.

V rámci rozšíření správy RPG na HOCZ hledáme aktivní a nadšené hráče, kteří by se rádi podíleli na vytváření, udržování a archivování našeho herního světa.

Jak v hlubinách internetu tak v zaprášených lebečních dutinách našich veteránů se ukrývají mnohá temná tajemství a zapomenuté příběhy z dob dávno minulých. Tyto znalosti je potřeba sbírat, oživovat a archivovat, aby se zachovaly i pro budoucí generace nováčků. A samozřejmě je také potřeba vytvářet příběhy nové!

Pokud byste se rádi ponořili do skrytých tajemství HP univerza a rozmanité historie HOCZ a třeba i přispěli svou troškou do mlýna, neváhejte a zašlete nám svou přihlášku!

Přihlášky odesílejte na RPG@HOCZ.ORG a do předmětu uveďte "Inzerát - OZ".

Co nesmí chybět v přihlášce:
 • Herní jméno
 • Reálný věk
 • Jak dlouho jste na HOCZ
 • Kolej (Občané a Vedení jsou také kolej)
 • Počet postav, které máte (vystudované postavy, nováčci, profesorské postavy, CPčka...)

Přidejte také krátké zdůvodnění, proč byste se chtěli zapojit a čím můžete být užiteční. Pokud už máte vypravěče, pochlubte se, čím přínosným jste už hráčům pomohli. Pokud ho nemáte, napište, čím byste chtěli vypomoct.

Dále zpracujte a k přihlášce připojte následující:
 1. Stručný koncept postavy zaměstnance Odboru Záhad
  (jméno, věk, popis a krátký životopis)
 2. Do jakého z Oddělení na Odboru Záhad by měla být postava přiřazena
  (dokážete zjistit, jaká oddělení náš OZ má?)