Inzeráty na Ministerstvu Kouzel
MINISTERSTVO KOUZEL
VELKÉ BRITÁNIE

Brigáda
Oddělení administrativy Ministerstva kouzel vyhlašuje výběrové řízení na letní brigádu. Náplň práce spočívá v provádění návštevníků po vyhrazených prostorách budovy ministerstva, rozdávání informačních letáků a zodpovídání dotazů.

Požadavky:
  • dovršený 14. rok života nebo vystudovaný min. 3. ročník střední školy
  • časová flexibilita
  • zodpovědný přístup
  • přívětivé a slušné vystupování
Nástup možný od 1. 8. 2102. Svoje životopisy posílejte sovou nejpozději do 24. 7. 2102 na Sekretariát Ministerstva kouzel. Vybraní uchazeči budou sovou pozváni na skupinový pohovor, kde jim budou poskytnuty bližší informace.
RPG školka 2103


Drazí spoluhráči!
Další registrace se blíží a s ní desítky nedočkavých nováčků. Stejně jako každý rok bude potřeba každé pomocné ruky, která se bude ochotna nabídnout, aby nováčky správně navedla a usnadnila jim vstup do hry.

Školka je od roku 2098 zřízena formou automatizovaného chatového tutorialu. Po jeho dokončení jsou nováčci vpuštěni do Londýna, kde dostanou zpětnou vazbu na příspěvky v rámci tutorialu a jsou jim odemčeny chaty.

Od pomocníků se bude očekávat hodnocení herních příspěvků, aktivní hraní s předškoláky v Londýně, tvorba letního dění, odpovídání na všemožné dotazy a ochota věnovat se nováčkům v případě jejich zájmu individuálně.

Požadavky na post školkaře:

  • vystudovaný aspoň 3. ročník
  • znalost fungování projektu HOCZ a jeho RPG světa
  • chuť, mnoho času a svatá trpělivost

Přihlášky posílejte do 18. 1. 2023 na e-mail rpg@hocz.org. Do předmětu uveďte heslo "RPG školka 2103 – jméno postavy". Napište svoje herní jméno, ročník, kolej, kontakt na Discord a stručný důvod, proč jste právě vy ideálním kandidátem pro školku!

Těšíme se na spolupráci!