Školní aktuality | NeherníInes Aya Dodge | 21.3.2023 16:25
Bradavičník 2103/04

Bradavičník 2103/04

Vážené čtenářstvo,
nejčtenější periodikum v celých Bradavicích je po letních prázdninách opět k mání se spoustou nových informačně hodnotných i dlouhé večery krátících článků včetně hádanek a křížovek. Jak jistě dobře víte, nové číslo lze zakoupit v Stormgardeho sháňkách.

//HLEDÁ SE! – HTML korektor
Umíš si naformátovat text tak, abys tím hned nerozbil/a celé HOCZ? Víš, jak se dělá tabulka a jak udělat seznam? Pak hledá redakce Bradavičníku právě tebe! Ozvi se šéfredaktorce na discordový účet Crescent#4735 a zjisti víc! (Odměny za vykonanou práci samozřejmostí!)//
Charles Silencius Watcherson | 17.3.2023 10:54
Systémový zápis na predmety

Vážení študenti,

systémový zápis na predmety pre školský rok 2103/2104 bol práve spustený. Venujte prosím pozornosť textu nižšie. Odporúčame tiež prečítať si Průvodce pro studenty, ktorý bol všetkým študentom zaslaný.
Gideon Thackery | 13.3.2023 11:56
Den mrtvých

Drazí obyvatelé hradu!

Ať už jste naši spolužáci, profesoři, skřítci nebo úplně jiné bytosti, rádi bychom vás za naši kolej, Zmijozel, pozvali na akci, kterou pro vás už nějakou tu chvíli připravujeme!

V duchu blížících se dnů, kdy je opona mezi světy takřka na spadnutí, jsme si pro vás připravili akci oslavující život a šťastné shledání živých s mrtvými. Pojďte si tedy s námi prožít večer plný magie, veselí, nostalgie a třeba i slz radosti při vzpomínkách na ty, kteří s námi již bohužel nejsou. Čeká vás několik skvělých aktivit, čas strávený s přáteli a chutné jídlo z druhé strany světa.

Snad si to s námi užijete a odnesete si zážitky, na které jen tak nezapomenete. Budeme se na vás moc těšit.

Za celou naši kolej,
Reyna, Max, Edmund, Eleanora, Keelan, Rigor, Anath, Annika, Atlas, Tim, Maura, Mortis a Oscar

P.S.: Jelikož je naše akce inspirována svátkem Dias de los muertos, neváhejte přijít stylizováni právě do stylu těchto oslav! Namalujte si nádhernou masku, ozdobte se a užijte si jeden z večerů, kdy můžete být někým úplně jiným!
Bruce F. Abberfield | 11.3.2023 10:14
Víkend v Prasinkách

Vážení studenti a kolegové,

dovolte mi vyhlásit první víkend v Prasinkách. Brány školy budou pro studenty druhého a třetího stupně otevřené v sobotu 29. 9. a samozřejmě také v neděli 30. 9. (//nonRPG: 11. 3. 2023 a 12. 3. 2023).

Vstup je povolen každému od třetího ročníku výš, a to včetně. Studentům splňujícím podmínky nesmí chybět povolení podepsané rodiči, kteří podepsáním stvrdili vaši (a samozřejmě jejich) plnou odpovědnost za návštěvu. Dbejte zvýšené opatrnosti. Chovejte se slušně, uctivě a nezapomeňte na večerku.

S přáním pěkného zbytku týdne,
George S. O. Smart | 3.3.2023 19:49
Zkoušková stipendia 2102/2103

Drazí přátelé,

je mou milou povinností Vám připomenout možnost zažádat o zkouškové stipendium pro ty studenty, jejichž výsledky u zkoušek NKÚ, či OVCE, jsou dle existujících pravidel hodnoceny jako nadprůměrné.

S přátelským pozdravemUkaž starší