Školní aktuality | NeherníInes Aya Dodge | 30.5.2023 22:53
Bradavičník 2104/02

Bradavičník 2104/02

Vážené čtenářstvo,
nejčtenější periodikum v celých Bradavicích je již podruhé v tomto roce připraveno dělat vám společnost při vašich dlouhých chvilkách, zabavit vás spoustami zajímavých článků, křížovek, kvízů a luštěnek. Jak jistě dobře víte, nové číslo lze zakoupit v Stormgardeho sháňkách.
Kassandra Lawry | 21.5.2023 8:29
Aprílový cirkus no. 2

//Aktualizováno, nepřehlédněte!//

Vážení studenti, profesoři a další obyvatelé hradu,

po aprílovém vtípku vás tentokrát zvu na opravdovou aprílovou večerní sešlost pořádanou studenty Havraspáru. Slibujeme, že tentokrát bude večerní setkání skutečné, o tom vás nepochybně přesvědčí události, které budou večernímu dění předcházet již od rána. Setkáme se po vyučování (od 18:30) na famfrpálovém hřišti, kde bude vybudován cirkusový stan, ve kterém oslavy aprílu uzavřeme. (//chat Famfrpálové hřiště, neděle 28.5., přicházet můžete od 18:00).
Charles Silencius Watcherson | 15.5.2023 20:25
Smuteční oznámení

Následující oznámení je NonRPG:

Vážení spoluhráči,
dnes v ranních hodinách nás opustil kamarád, zakladatel a hlavní administrátor projektu Kirara (Derek).

O Hocz pečoval dlouhých devatenáct let, polovinu svého života. Záležitosti související s projektem budou v řešení. Nejprve nám však, prosíme, dejte dostatek času se s nastalou situací osobně vyrovnat.

Prosíme, abyste k této informaci i k sobě navzájem především v tomto čase přistupovali nanejvýš citlivě.

Podepsáno
Vedení projektu
Bruce F. Abberfield | 4.5.2023 19:54
Víkend v Prasinkách II.

Vážení studenti a kolegové,

dovolte mi vyhlásit druhý víkend v Prasinkách. Brány školy budou pro studenty druhého a třetího stupně otevřené v sobotu 1. 3. a samozřejmě také v neděli 2. 3. (//nonRPG: 6. 5. & 7. 5. 2023).

Vstup je povolen každému od třetího ročníku výš, a to včetně. Studentům splňujícím podmínky nesmí chybět povolení podepsané rodiči, kteří podepsáním stvrdili vaši (a samozřejmě jejich) plnou odpovědnost za návštěvu. Dbejte zvýšené opatrnosti. Chovejte se slušně, uctivě a nezapomeňte na večerku.

S přáním pěkného zbytku týdne,
Lusaka P. Monrovia | 27.4.2023 9:50
Oslavy Valentýna

Vážení studenti,
dovolte mi vás jménem Mrzimoru pozvat na oslavy svátku svatého Valentýna, letos netradičně vzdávající hold přátelské lásce. Vezměte kamarády nebo si přijďte najít nové na naši pouť. Dejte si napůl obří langoš nebo cukrovou vatu, vystřelte růži na střelnici nebo se projeďte na ruském kole. Přicházet můžete od 16:00, najdete nás na školních pozemcích (//chat Břeh jezera, sobota 29. 4.).

Večerka bude výjimečně posunutá do 23:00. Toto opatření se však týká pouze prostorů pouti a blízkého okolí.Ukaž starší