Školní aktuality | Neherní
Charles Silencius Watcherson | 21.9.2021 16:32
Zahájenie prihlasovania šampiónov Merlinovho poháru

Vážení obyvatelia hradu,

ako som už avizoval na zahájení školského roku, čaká nás čas plný prekvapení. Čo by vás ale nemalo zaskočiť, je fakt, že sa k nám počas tohto akademického roka pripoja naši priatelia – konkrétne študenti a profesori inštitúcií, ktoré boli nominované do boja o Merlinov pohár.
Askejský inštitút čar a kúziel a Salemsko-Ipswichskú akadémiu privítame už 14.10.2100 (//v nedeľu 26.9.2021 o 19:00 vo Veľkej sieni//). Okrem oficiálneho privítania bude súčasťou aj zahájenie prihlasovania šampiónov.

Očakávam od vás slušné správanie a úctu, ktorú si naši zahraniční hostia zaslúžia.

Môžem vás ubezpečiť, že naši kolegovia boli oboznámení nielen s pravidlami bradavického školského poriadku, ale tiež so zákonmi britskej čarodejníckej spoločnosti, na ktorých dodržiavanie bude počas Merlinovho pohára dozerať samotné Ministerstvo kúzel Veľkej Británie.

Verím, že našu školu budete budete reprezentovať na najvyššej možnej úrovni.

Za vedenie
Charles Silencius Watcherson
Bruce F. Abberfield | 15.9.2021 17:28
Asistentská výpomoc

Vážení studenti,
dovolte mi seznámit vás s novinkou, která vznikla na základě loňské veřejné porady Studentské Rady.

V loňském roce se někteří z vás mohli na hodinách setkat s některými svými spolužáky ze strany Studentské Rady. Tito studenti měli možnost přihlásit se do asistentské výpomoci profesorům, kteří nabídli své třídy, představili podmínky a navrhli určitý zisk. Profesoři si posléze mezi kandidáty vybrali své pomocníky na základě důvodů, které jim adepti sepsali. Spolupráce byla až na drobné výjimky vynikající pro všechny strany, proto se asistentská výpomoc rozšiřuje dál. Mezi vás.

Přihlásit se smějí studenti od druhého ročníku výše, kteří splňují podmínky sepsané na přiloženém pergamenu. Mějte na paměti, že z této spolupráce není lehké vycouvat a přihlášením se dáváte současně slib, že chcete a v případě vybrání budete vzorně plnit své nové povinnosti. Někteří žáci v loňském roce vynikli natolik, že v letošním roce u tentýž kantorů pokračují. Je jen na vás a vaší práci, co vám vlastně spolupráce přinese.

Pokud pak nejsou vámi vysněné třídy vyhlášeny, zkuste se obrátit přímo na jednotlivé profesory. Svět je pln možností a otevřený upřímnému zájmu.
//Klíčem úspěchu je komunikace. Pokud vaše postava nesplňuje požadavky, nemůže se oficiálně přihlásit, prosím, nepřidělávejte nám práci a nepokoušejte se zapisovat. Zkuste místo toho své štěstí u vámi vybraných konkrétních vyučujících. Možná jsou zavřené dveře, ale okno může být pootevřené.//

Přihlašujte se s rozumem a přemýšlejte nad vlastní motivací. Přeji mnoho úspěchu.

PODMÍNKY A FORMULÁŘCharles Silencius Watcherson | 13.9.2021 19:22
Dramatický krúžok

Vážení študenti, milí kolegovia,

i tento rok sa môžete stať súčasťou Dramatického krúžku.
Krúžok funguje pod vedením absolventky, nádejnej čaroherečky, Eleny Dehoro. Na ňu môžete smerovať svoje sovy.
Bližšie informácie sa dočítate v letáku.
Charles Silencius Watcherson | 5.9.2021 21:32
Systémový zápis na predmety

Vážení študenti,

systémový zápis na predmety pre školský rok 2100/2101 bol práve spustený. Venujte prosím pozornosť textu nižšie. Odporúčame tiež prečítať si Průvodce pro studenty, ktorý bol všetkým študentom zaslaný.


Cornelia Morley | 5.9.2021 21:28
Nábor do Bradavičníku!

Bradavičník, nábor do školní redakce | Píšeš rád? Zajímáš se o dění kolem sebe? Máš spoustu nápadů? | Tak to ti u nás bude dobře. Přidej se k nám! | Tak neváhej a pošli sovu s adresátem <a href=send.php?toid%5B%5D=27927>Ezra Pearce</a>!Ukaž starší