Školní aktuality | Neherní

Mezi Zapovězeným lesem, Prasinkami a Školou čar a kouzel v Bradavicích se nachází: (hlasujte dle preferencí vašich postav) (celkem 170)
Velké jezero
Černé Jezero
Loch Hog
Bradavické jezero
Prasinecké jezero
Loch Forthwartis
Charles Silencius Watcherson | 12.1.2022 18:47
Príjazd skúškovej komisie a skúškové obdobie 2101

Vážení obyvatelia hradu,

v stredu 15.6.2101 (//15.1.2022) dorazí skúšková komisia z Ministerstva kúziel. Ide o čarodejníkov svetovej úrovne, ktorí sa budú venovať testovaniu znalostí študentov piateho a siedmeho ročníka.

Privítanie prebehne vo forme rautu. Zraz bude vo Veľkej sieni o 19:00. Komisári dorazia približne o 19:30. Čaká vás možnosť osobne sa s nimi porozprávať, nadviazať kontakty, dozvedieť sa niečo zaujímavé z oblastí, v ktorých sú experti, či urobiť si dobré meno.

Skúškové obdobie
V piatok 17.6 začína skúškové obdobie. Harmonogram skúšok dostanú študenti skúškových ročníkov, mladších študentov preto žiadam, aby sa v prízemí pohybovali v tichosti.
Skúšanie, ktoré prebieha vonku (LET, POKT) bude vopred nahlásené na bráne metlobalového ihriska a bráne školských stajní a kotercov. V časoch, keď tam budú prebiehať skúšky, sa v daných oblastiach nevyskytujte.

Hromadné testovanie prebieha v učebni číslo 11.

Všetkým študentom, ktorých čakajú skúšky, prajem veľa šťastia,
Bruce F. Abberfield | 8.1.2022 14:23
Druhá lekce tance + Prasinkový víkend

Vážení studenti, kolegové.

Dovolte mi pozvat vás na druhou lekci tance, tentokrát pod vedením profesorky Severin, jejíž kroky v duchu elegantního waltzu doprovodí pan Fontain. Místo jest stejné, tedy Velká síň. Dne //12. 1.// se sejdeme ve 20:00. Slavnostní odění, patřičná obuv a slušné vychování platí i nadále.

Současně s tím náleží říct ještě poslední informaci, kterou je oznámení Víkendu v Prasinkách. (//8. 1. 2021 a 9. 1. 2021//). Chovejte se slušně, za branou školy buďte nejpozději ve 21:00 a vyvarujte se porušování školního řádu.S přáním hezkého dne,Bruce F. Abberfield | 30.12.2021 21:31
1. taneční lekce - Valčík

Vážení studenti, kolegové,
dovolte mi pozvat vás k první taneční lekcí pořádané Studentskou Radou.

Ve jménu valčíku se sejdeme ve Velké síni dne 17. 5. //3. 1.// a to přesně v 18:00. Leč v podvečerní hodině již nebude platit povinnost školního stejnokroje, oblečte se prosím reprezentativně a mějte vhodnou obuv. Domluva tanečního partnera rozhodně není nutná, pokud si ale dovedete společnost, nebude na obtíž. Večerem vás provedou slečna Georgia Watson a pan Timothy H. Aiko.

Zahraniční návštěva je pochopitelně taktéž vítána.
Bruce F. Abberfield | 20.12.2021 1:21
Vyhlášení vajíčkobraní

Vážení studenti, kolegové,

v prvé řadě bych rád poděkoval každému, kdo procvičil dovednosti fyzické a psychické, vyrazil prozkoumávat hrad a jeho okolí a věnoval pár hodin něčemu tak krásnému, jako je dodržování dávných tradic.

V řadě druhé nebudu chodit okolo horké kaše, nemusíte se bát. Vajíček bylo celkem 44. Celistvý seznam naleznete na pergamenu níže //(po rozkliknutí.)// A musím vás přitom zklamat, vajíčka z oběda a receptů (zajímavé jaký máte někteří přehled o kuchyni napříč přikázání školního řádu!) se mezi velikonoční nepočítají. Vajíčka na svých místech ještě nějakou dobu zůstanou, abyste měli čas si vše projít a ujistit se tak kde jste udělali chybičky. Nenašel se totiž jediný student, který by měl stoprocentní pravdu. Přesto však známe vítěze.

Je jím pan Victor Salamander, který se dopočítal počtu 43 vajíček. Na místě druhém se umístil s tentýž počtem pan Timothy Aiko, který svůj arch odevzdal o pár hodin později, a třetí místo náleží slečně Freye Bellis, která šla do hry s riskem tipu čísla 45. Výherci nechť mne kontaktují, domluvíme se na podrobnostech návštěvy Prasinek a výherních kouzlech. Všem touto cestou chci ještě jednou pogratulovat.

V průběhu nadcházejících dnů obdrží každý účastník své dračí vajíčko.
Veselé svátky jara,
Bruce F. Abberfield | 17.12.2021 20:00
Velikonoční vajíčkobraní

Vážení studenti, kolegové,

je zde čas Velikonoc. Dosud tradiční hledání vajíček přetrvává, přecházíme ale na vyšší úroveň. Nejen pravidla prošla ztížením, ale najít vajíčko bude letos o mnoho složitější. Právě také proto na vás čekají jedinečné odměny.

Od této minuty čeká na Hradě a pozemcích jisté množství velikonočních vajíček. Vítězem bude ten, kdo za nejrychlejší čas odevzdá co možná nejbližší seznam kde se vajíčka nacházejí. Na vajíčka nefunguje kouzlo Accio a nelze je nijak přemisťovat. Nepokoušejte se je proto odnášet z jejich stanovišť. Nenecházejí se v žádné běžně nepřístupné lokaci, kolejních místnostech, ani v prostorách zdraví nebezpečných. Počítají se i ta vajíčka, která nejsou lidskou rukou uchopitelná, všechny barvy i tvary, stejně jako materiál. (Kromě těchto na plakátu.)

Svoje výsledky odevzdávejte v archu na sekretariátu, kde současně narazíte také na seznam odměn. Nechť zvítězí ten nejvšímavější.
Přeji mnoho zdaru při lovu,Ukaž starší