Školní aktuality | NeherníBruce F. Abberfield | 21.7.2022 16:04
Letní juniorská liga

*Po celém Londýně se nachází tolik plakátů, že by je mohli přehazovat vidlemi. Všechny bradavické hráče školních famfrpálových mužstev také navštívila školní sova podepsaná profesorem Abberfieldem.*

//K přenášedlu do Wimbourne se dostanete přes pravé menu a Charing cross road, /kde najdete odkaz pro přemístění. Využít můžete také odkazu uvedeného níže. Lokace je určena všem bez rozdílu, zahrát si zde může každý, ať už jde o hráče famfrpálu, famfrpálového fanouška či náhodného kolemjdoucího. Chaty jsou volné jakýmkoliv hrám a nemusíte na žádném čekat na vypravěče. Postava se do lokace může přemístit v jakoukoliv denní dobu, stejně jako je jí volná cesta nazpět.//

MĚSTO WIMBOURNE A LETNÍ JUNIORSKÁ LIGA
Lilith Serpenth | 1.7.2022 17:48
Prospěchové stipendium 2102

Vážení studenti, drazí absolventi,

ti z Vás, kteří ve školním roce 2101/2102 dosáhli požadovaných nadprůměrných studijních výsledků, mají i letos možnost zažádat o udělení prospěchového stipendia. Podmínky a návod k podání žádosti naleznete níže.

S přáním krásných prázdnin,
Lilith Serpenth
Ryan T. Kelsey | 24.6.2022 17:38
Bradavičník 2102/02

Bradavičník 2102/02
Bruce F. Abberfield | 23.6.2022 19:06
Druhé kolo hlasování

Vážení studenti, kolegové,
abychom dostatečně ocenili i ty, kteří mezi zdmi Hradu pobývali před námi, dovolte mi tímto dnem spustit také hlasování o Králi a Královně občanské kategorie.

Na následujícím seznamu naleznete jména těch osob, které již přislíbili účast při letošním Absolventském plese. Mezi jmény vyberte dvojici, která by nést žezlo a reprezentovat absolventy/bývalé profesory. Hlasování samozřejmě není povinné, na bývalých funkcích nezáleží. Dle čeho budete hlasovat, to je na vás.

Hlasovat je možné do //25. 6.; 19:00//

Přejít k volběBruce F. Abberfield | 16.6.2022 22:41
Absolventský ples 2102, vyhlášení Korunovace

Vážení studenti, drazí kolegové,
jak už to tak bývá, i tento školní rok došel svému konci.

Je na čase se proto náležitě rozloučit. Slavnost bude k letošnímu roku na pozemcích školy, kde se můžete setkat s bývalými studenty a profesory. Závěrečná slavnost nás totiž čeká v podobě absolventského plesu. Tématem jsou optické jevy ve zcela surové a základní formě, bez pomyslného užití hůlky.

Ples nás čeká o víkendu, tedy 29. 6. 2102 (// 25. 6. 2022). Oficiální zahájení bude 19:15 //břeh jezera//, venkovní prostory s patřičnou výzdobou však budou otevřeny již od 18:00. Právě od 18:00 se rovněž otevře školní brána pro zvané.

Na plese není nutné mít uniformu, přesto si dejte záležet na odění. Tématu se nutně držet nemusíte, dbejte ale na to, abyste nepůsobili jako trpaslíci, co právě opustili záhonky.

Během závěrečné slavnosti bude předaný školní pohár a také dostanete vaše vysvědčení. Můžete se těšit na občerstvení, koncert, tematickou výzdobu i tombolu.

Ke slavnosti se váže také korunovace Králů a Královen ročníků. Výhercům náleží první tanec; vždy po výherních dvojicích. Pokud se nemůžete z nějakého důvodu dostavit zavčasu, korunu po vás pro večer převezme následovník. //Pokud se tak stane, prosím, kontaktujte mne, ať s tím počítáme a zavčasu dáme vědět dalšímu hráči.//Stejně jako tanec. A ano, je povinný. Výsledky naleznete na seznamu níže. Pakliže se někde objevila remíza, pak si svou polovičku zvolí vítěz. Touto cestou zvoleným gratuluji.

Po skončení plesu, tedy ve tři hodiny ráno, budou muset všichni naši hosté opustit pozemky Bradavického hradu, a to bez výjimky. Následující den vás budou čekat na nádvoří kočáry do Prasinek, poté následuje vlak do Londýna. //Kočáry letos odehrávané nebudou, vlak je na herní účasti dobrovolné.//

V Londýně se chovejte tak, abychom se s vámi po prázdninách znovu viděli. Nezapomínejte přitom na zákaz kouzlení.
S přáním příjemného zážitku,

PLES 2102Ukaž starší