Školní aktuality | NeherníMiranda Maybo | 5.6.2023 20:28
Něco končí, něco začíná

Následující oznámení je NonRPG:

Vážení spoluhráči,

jak již bylo avizováno, vedení projektu v posledních dnech intenzivně pracovalo na záležitostech kolem dalšího fungování HOCZ.

Po technické stránce je HOCZ plně zabezpečené, jsme připraveni na různé scénáře – z tohoto hlediska se tedy není čeho obávat.

V rámci tohoto řešení také vznikl nový orgán – Triumvirát. Tento orgán bude zastupovat veškerou agendu, kterou doposud měl pod palcem Kirara. Rozhodnutí založit Triumvirát bylo učiněno s cílem zachovat kontinuitu projektu a jeho rozvoj. Na tomto řešení se shodla Správa RPG, rada Školy a technici.

Členové Triumvirátu sestávají ze zástupců z každého orgánu vyššího vedení projektu, a to:

 • Správa RPG - Kirin (Cirilla J. Frost)
 • Rada školy (ředitel) - Mir (Miranda Maybo)
 • Technici - Blacký (William C. Cairo)

  Základní informace o Triumvirátu můžete najít zde (klik).

  Co to pro mě znamená?
  Pro každodenní provoz vlastně vůbec nic.

  Rozumíme, že se z personálního hlediska jedná o velkou změnu a bude nějakou dobu trvat, než si vše sedne, ale věříme, že se nám společnými silami podaří projekt udržet tak, aby si každý z nás mohl na HOCZ najít svůj vysněný Svět.

  Vedení projektu
 • Ines Aya Dodge | 30.5.2023 22:53
  Bradavičník 2104/02

  Bradavičník 2104/02

  Vážené čtenářstvo,
  nejčtenější periodikum v celých Bradavicích je již podruhé v tomto roce připraveno dělat vám společnost při vašich dlouhých chvilkách, zabavit vás spoustami zajímavých článků, křížovek, kvízů a luštěnek. Jak jistě dobře víte, nové číslo lze zakoupit v Stormgardeho sháňkách.
  Kassandra Lawry | 21.5.2023 8:29
  Aprílový cirkus no. 2

  //Aktualizováno, nepřehlédněte!//

  Vážení studenti, profesoři a další obyvatelé hradu,

  po aprílovém vtípku vás tentokrát zvu na opravdovou aprílovou večerní sešlost pořádanou studenty Havraspáru. Slibujeme, že tentokrát bude večerní setkání skutečné, o tom vás nepochybně přesvědčí události, které budou večernímu dění předcházet již od rána. Setkáme se po vyučování (od 18:30) na famfrpálovém hřišti, kde bude vybudován cirkusový stan, ve kterém oslavy aprílu uzavřeme. (//chat Famfrpálové hřiště, neděle 28.5., přicházet můžete od 18:00).
  Charles Silencius Watcherson | 15.5.2023 20:25
  Smuteční oznámení

  Následující oznámení je NonRPG:

  Vážení spoluhráči,
  dnes v ranních hodinách nás opustil kamarád, zakladatel a hlavní administrátor projektu Kirara (Derek).

  O Hocz pečoval dlouhých devatenáct let, polovinu svého života. Záležitosti související s projektem budou v řešení. Nejprve nám však, prosíme, dejte dostatek času se s nastalou situací osobně vyrovnat.

  Prosíme, abyste k této informaci i k sobě navzájem především v tomto čase přistupovali nanejvýš citlivě.

  Podepsáno
  Vedení projektu
  Bruce F. Abberfield | 4.5.2023 19:54
  Víkend v Prasinkách II.

  Vážení studenti a kolegové,

  dovolte mi vyhlásit druhý víkend v Prasinkách. Brány školy budou pro studenty druhého a třetího stupně otevřené v sobotu 1. 3. a samozřejmě také v neděli 2. 3. (//nonRPG: 6. 5. & 7. 5. 2023).

  Vstup je povolen každému od třetího ročníku výš, a to včetně. Studentům splňujícím podmínky nesmí chybět povolení podepsané rodiči, kteří podepsáním stvrdili vaši (a samozřejmě jejich) plnou odpovědnost za návštěvu. Dbejte zvýšené opatrnosti. Chovejte se slušně, uctivě a nezapomeňte na večerku.

  S přáním pěkného zbytku týdne,  Ukaž starší