Školní | Neherní aktuality
Arien Severin | 13.11.2021 22:28
Zpětná hráčská vazba k prvnímu úkolu MP

Ahoj. Po dnešním prvním úkolu Merlinova Poháru bychom Vás, kteří byli na místě dění herně nebo jako čtenáři, chtěli poprosit o zpětnou hráčskou vazbu, která pro nás je zcela zásadní pro další hry!

Přijímáme ji sem přímo do dokumentu, neváhejte vyplňovat, pochopitelně uvítáme recenze a připomínky S i BEZ podpisu, no hard feelings. :)

A určitě nezapomínejte na náš place Merlinova poháru.
Gregor Herbert | 12.11.2021 19:50
Novinky na nástenkách

Na nástenkách pribudla možnosť sledovať nástenku. Keď si to zapnete, tak sa vám zafarbí pamatováček, ak na nástenku niekto pošle nový príspevok (a ostane zafarbený, kým si nástenku neprečítate). Samozrejme, sledovanie nástenky môžete zrušiť. K zoznamu sledovaných násteniek sa dostanete cez kartu hráča.

A ak sa vám niekedy zdalo, že formulár na posielanie príspevkoch na nástenkách zaberá veľa miesta, môžete si v nastaveniach systému zapnúť jeho schovávanie. O možnosť písať príspevky samozrejme neprídete, kliknutím na nápis „Psaní příspěvku“ sa ukáže.
Tess Cont | 25.10.2021 20:04
Vyhlášené srazy

Na srazech najdete dva hezké vyhlášené.

Menší výlet na Kokořínsko ve čtvrtek, větší víkend v Olomouci zhruba za měsíc. Veškeré info na srazech, těšíme se na vás!


Cirilla Jane Drooven | 25.10.2021 9:23
Hledá se slovenský popiskář!

Ahoj,

vzhledem k menším personálním změnám do týmu popiskářů hledám ochotnou duši, která by se starala o slovenské popisky postav. Hlásit se může každý, je jedno, jestli jste student, občan nebo profesor.

Co je k tomu třeba?

  • výborná znalost slovenského jazyka
  • výborná znalost pravidel popisků postav
  • čas na pravidelné kontrolování popisků
  • nekonečná trpělivost

Zájemci nechť se mi ozvou na discord (Drooven#5643)!
William C. Cairo | 4.10.2021 0:01
Nový vizuální styl pro HOCZ!

Krásný Halloween všem!

Určitě si většina z vás pamatuje letošní oslavu narození našeho páně ministra, jejíž součástí byl i krásný banner na jeho počest. Jeho autorkou byla Ella, která spolu s obrázkem do hlavičky připravila do páru i barevné podklady pro zbrusu nový HOCZ skin. Po velkém obecném nátlaku zájmu jsme se rozhodli tento skin zveřejnit pro všechny. Oproti těm ostatním je o dost výraznější a barevným schématem se krásně hodí k aktuálním oslavám.

Takže se pohodlně usaďte do křesílka, nalijte si pořádné Pumpkin Spice Latté, zakousněte se do perníčku od ježibaby a v nastavení si zapněte nový skin Veverky!

Mimochodem, pokud máte zapnuté automatické změny vzhledu podle denní doby, klikátko pro výběr vám nebude fungovat. Pokud chcete styl změnit ručně, je potřeba automatickou výměnu vypnout. A jako vždycky, pokud narazíte ve skinu na nějaké chybky, ozvěte se nám!Ukaž starší