Školní | Neherní aktualityTess O. Cont | 13.3.2023 21:30
Potkají se u Kolína

Na vědomost se dává, že na stránce srazů najdete vyhlášený dubnový Stratford, na který už je možné se přihlásit. Zároveň je tam už k létu vypsaná Hájenka.

Všechny vás moc ráda uvidím!
Cirilla J. Frost | 12.3.2023 23:20
Rezervace chatů

Ahoj,

přibyla nám krásná nová funkce, a to rezervace chatů.

Jedná se o rozhraní nahrazující původní zapisování do debatky. Hlavní výhoda je, že je info o plánované akci vidět pro všechny, v den akce je pak upozornění i přímo na daném chatu.

Rezervace můžou vytvářet členové studentské rady, občani a profesoři. Bohužel momentálně neumí zpracovat dlouhodobé rezervace, dávejte si proto pozor zejména na famfrpálovém hřišti a v tělocvičně.

Rozhraní je přístupné ze všech chatů, z původního topicu i z nástěnek Na hradě a Ve světě.

Více informací a bližší pravidla najdete přímo v rezervacích.

Za zprovoznění děkujeme Stevkovi!

RPG Správa
Tern Warren | 19.2.2023 20:42
Aktualizace návodu na psaní žádostí

Ahojte,

akutalizovali jsme návod Jak psát žádost na Správu.
Prosíme hlavně o to, abyste používaly google dokumenty, které jednak otevřeme bez potíží na všem a druhak v nich můžeme snadno komentovat.

Ale hlavně se nebojte si o věci psát nebo se ptát :)

Za Správu
TW
George S. O. Smart | 28.1.2023 18:35
Zpětná vazba ke Kouzelnickému klání

Kouzelnické klání je tímto u konce, a my, organizátorský tým, bychom Vám chtěli poděkovat za tak aktivní účast! Všech vypravovaných akcí se účastnila spousta hráčů i diváků, místa se plnila velmi rychle.
Her založených na náhodě se odehrálo celkem 132! V podstatě každý den Klání jsme na chatech sledovali, že hrajete – za to Vám moc děkujeme.

Máme pro Vás také dotazník týkající se zpětné vazby. Dotazník je je čistě neherní, budeme moc rádi, když nám ho vyplníte, ať víme, co je třeba do budoucna zlepšit, či ponechat. Dotazník je anonymní, avšak pokud chcete, můžete kolonku se jménem vyplnit.

Dotazník zpětné vazby najdete ZDE.

Ještě jednou díky a sportu zdar!
Aaron, Maxová, Xanderka
Tess O. Cont | 12.1.2023 13:00
Krátká statistika schvalovaných CP

Ahoj! V rámci schvalování žádostí a správy mailu si všímáme různých trendů. Mezi jeden z nich atří, že všichni chtějí mazlíčky a všichni za ně chtějí hrát.

V roce 2022 jsme vytvořili 15 zvířecích CP a schválili další 2, na která přijde čas, až nováčci vystudují první ročník. Dva z toho byli kolejní mazlíčci, 1 podoba zvěromága. Ve výsledku by nám tedy mělo po Hradě momentálně běhat minimálně 12 zvířátek, jejichž hráči se při podání žádosti dušovali, že budou aktivní.
Pokud mi dovolíte nějaký přídavek (starší CP, kolejní mazlíčci v hromadném vlastnictví a podobně), znamená to, že by člověk měl na chatu čistě statisticky potkat častěji zvíře, než současného sedmáka. Nebo čtvrťáka (obojí v aktivní části kartotéky 17 studentů s OK).

Schvalovat mazlíčky samozřejmě nepřestaneme, to není druh dystopie, kterou byhcom si přáli. Prosím ale všechny, kteří o CP uvažují, aby se opravdu zamysleli, jak moc za něj chtějí a budou hrát. Pokud by se měli řídit školním řádem, tak můžou jenom do kolejní místnosti, případně několika málo vybraných chatů (pokud patří do nějakých stájí, kotců apod).
Hrát za mazlíčka může být příjemné odreagování, ale chybí v něm to kouzlo dlouhodobého rozvoje postavy. A mazlíčci nemají VKV.
Navíc, vždycky se dá hrát s mazlíčkem, i když není. Nemusíte ani prosit V. Je to sice vyšší dívčí, kdy nemůžete hrát za to zvíře samotné, jenom komentujete to, co dělá (a tím pádem říkáte, co udělal), ale jde to.
Čáro, fuj, přestaň kousat ten kabel a Lelenci, nelez na tu klávesnici, nebo to nebude dávat jklůywsAUkaž starší