Návštěvní kniha


Příspěvek:


Informace přišpendleno do
6.12.2025 3:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Tarn Wack 21.9.2021

Platí obecně: Pokud chcete něco udělat či předělat, stačí se ozvat. Dobrovolníky neodmítáme. Sami jsme dobrovolníci.


Callahan Erst 21.9.2021

hladovému angličanovi: Chybějící kapacita, určitě je ale možnost se hlásit nejbližšímu profákovi, že by ses rád v psaní jídelníčků angažoval.


Mario Lamberti 19.9.2021

Všechno má svůj důvod, takže i tento jídelníček má svůj důvod, ale můžeš si jít stěžovat třeba řediteli. Nebo svému kolejnímu, že se nemůžeš najíst, ale někdy ten jídelníček je dobrý. třeba dnešní jídelníček je ucházející :D


hladový angličan 18.9.2021

zajímalo by mne, proč v Bradavicích není tradiční britská kuchyně, ty blafy kolikrát nejsou k jídlu. Nejedl bych je ani v reálu


John S. Slayer 31.8.2021

Juliana, hotovo :)


Juliana M. Stacey 30.8.2021

John, stále ten tutoriál môžeš vyplniť; nájdeš ho v pravom menu (->>), vyznačený zelenou farbou. Najlepšie by bolo, ak by si ho vyplnil do konca tohto týždňa (t.j. do 5.9. najneskôr), aby sa ti stihli škôlkari venovať a schváliť ťa do hry. :)


John S. Slayer 30.8.2021

Díky za odpovědi. Nevěděl jsem že musím splnit "tutorial". Už jsem tu jednu postavu měl ale to je tak 13-14 let zpět. Prakticky stejne jméno jen bez S. A zařazen jsem byl koleji Havraspár 3. Ročník mám dojem možná i jako prefekt. Nevím co se vše za tu dobu změnilo ale chtěl bych se opět vrátit zpět, bylo to fajn :) jestli už se s tím nedá nic dělat tak mě to mrzí a tak tedy budu muset čekat ale nerad :/


Juliana M. Stacey 30.8.2021

Ahoj John,

predpoklad k úspešnému zaradeniu je v prvom rade vyplnenie tutoriálu. Ten však ty vyplnený nemáš a bohužiaľ aj práve preto sa ti nemohol toto leto venovať žiaden z lektorov v RPG škôlke. Tým pádom si nemohol byť ani "schválený" k hre a rovnako tak si si nemohol kúpiť ani prútik či habit – a teda si nemohol byť ani zaradený.

Bohužiaľ, skutočne budeš musieť počkať do ďalšieho zaraďovania.


Bruce F. Abberfield 30.8.2021

Johne, jak tak koukám, nepořídil sis hůlku, které je pro zařazení nezbytně nutná. Předám zprávu výše, uvidíme co se s tím dá dělat. Všichni už jsou ale zařazení, obávám se, že jsi to skutečně nestihl.


Claudia Grace Hamilton 30.8.2021

Ahoj, pokud jsi nestihl zahajovací slavnost a zařazování, počítac by tě měl do jedné z kolejí zařadit automaticky během noci. Takže žádný stres. :))


John S. Slayer 29.8.2021

Ahoj, mám dotaz. Když nejsem přiřazen do žádné koleje znamená to že jsem to nestihl a musím čekat do dalšího noveho přiřazování?


Cirilla J. Frost 29.8.2021

Wannabe hráč: Bohužel, registrace už je uzavřena, zrovna dneska máme zahajovací slavnost. :( Další registrace bude na přelomu ledna a února 2022, tak to můžeš zkusit další rok!


Žebuľa Ovarka Binks 29.8.2021

Ano, bolo to tak jak si napísal, Jack. Už sa to vyriešilo!
Ďakujem pekne :)


Wannabe hráč 29.8.2021

Ahoj, rád bych se zeptal na termín otevření nových přihlášek. Čtu, že se otevřou na přelomu července a srpna 2021, nikde ale možnost podat si přihlášku nevidím.