Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


RE: Hong pátek
11.10.2019 19:26

No, we are not interested.


Hong středa
9.10.2019 3:07

Would you be interested in advertising that costs less than $49 per month and delivers tons of people who are ready to buy directly to your website? Please send me a reply here: jack5886tur@gmail.com to get more info.


Dorothy Tayltrott neděle
6.10.2019 17:13

Ano, hodnocení akcí prosím ke mně. Můžete napsat jen tak, že mi to chcete říct, můžete napsat hodnocení akce z pohledu postavy s tím, že tímto chcete přispět do Deníku akcí, aby si o akci mohli přečíst i jiní lidé. Případně můžete vyplnit formuláře, které jsou v Deníku také. :)


Lichotník neděle
6.10.2019 15:06

I kdyby to tak nebylo, Dorka se o to jistě postará! 💛


Callahan Erst neděle
6.10.2019 14:00

Napíšeš hodnocení a pošleš Dorothy Tayltott, pokud se nemýlím (a doufám, že je to tak správně, protože já už to takhle stihnul udělat :|)


Super akce neděle
6.10.2019 13:37

Ahojky, slyšela jsem, že je někde možnost ohodnotit Halloweenskou akci. Kdepak? :D


Diel M. Tarkin 23.9.2019

Tak trochu může. Figurka napodobuje chování skutečného zvířete. Chodí, létá, mám pocit, že snad dokonce mohou chrlit oheň, který ale doopravdy nepálí (nebo alespoň chrlí jiskry a dým).

Ale živý tvor to není, nelze figurku vycvičit a nepřiběhne na zavolání. Je to věc. To ale také mimo jiné znamená, že když někam figurku postavíš, bude chodit, běhat a lítat okolo, ale nikdy se nevzdálí moc daleko z místa, na které byla postavena, a bude se do jeho blízkosti vracet.

A abych nezapoměl... NE... figurky se opravdu nemohou rozmnožovat.


Dračí vejce 23.9.2019

Ahoj lidi chtěla bych se zeptat jak fungují ty dračí figurky. Může tu figurku nosit postava jako živého potkana či ropuchu?


Janee S. C. Ravensmith 18.9.2019

Druhák: Dá sa to cez podmienečný zápis, o ktorý sa dá požiadať na sekretariáte. Avšak v druháku je to viac menej zbytočné. V tretiaku sa ti vďaka ZM2 odomknú všetky predmety pre tretí ročník bez ohľadu na to, či si ich študoval predtým. Takže ak si v druháku zapíšeš prvý ročník lietania (príklad), v tretiaku si môžeš zapísať druhý ako postupnosť z prváku z minulého roka, a a tretí, vďaka vyštudovaným ZM2.


Druhák 18.9.2019

Hele hele, jak to udělat, když si chci zapsat jak ten předmět, kterej jsem v prváku nevystudoval, jakože 1A a zároveň i 2A?


Pinterest 18.9.2019

Tak to jsi tu správně.


Misakii 18.9.2019

Jedná se o malý obchod kde se zaměřuji na vůrobu obojků, chokerů i podvazků ve stylu Pastel Goth a Kawaii ✧

Pro alternativní lidi ale i pro Otaku, cosplay ;3 *:・゚✧

✧ INSTAGRAM: cutekill.shop (Odkaz na obchod nalezneš v BIO )


Charity 17.9.2019

Interested in advertising that costs less than $49 every month and sends hundreds of people who are ready to buy directly to your website? Reply to: lily5885mil@gmail.com and I'll send more details.


Lily Edwards 16.9.2019

Dobrý, už mi někdo odpověděl.