Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Charly Coureyová pondělí
22.2.2021 20:50

Drahý ??, ničeho se neboj, nic jsi neprošvihl. Jakmile bude zápis na předměty spuštěn, budete o tom včas informováni. Zatím užívej volného času k prozkoumávání školy a seznamovaní se s ostatními. ;)


?? pondělí
22.2.2021 20:38

Kdy bude možné se přihlásit na předměty? Neprošvihl jsem to? Děkuji za odpověď :)


Callahan Erst čtvrtek
11.2.2021 0:46

Info?: Nevím, jestli ti už někdo neodpověděl... ale možná je lepší spamnout dalším mailem. Případně zkusit discord, tam většina hočlidí visí skoro pořád, takže tu odpověď dostaneš rychleji.


Eric J. Silvergrass 9.2.2021

RPG nástěnka je maximálně tak v Bradavicích, tam se teď nikdo nedostane. A návštěvka je všehochuť, určitě není proti ničemu, když sem nováčci píšou s herníma věcma.


info? 9.2.2021

dobrý den, jak dlouho asi trvá vyřízení emailu kvůli nepovedené registraci? nevím jestli je někde chyba s mailem nebo s mojí netrpělivostí a nechci zbytečně spamovat dalšími maily (tak radši spamuju tady, ano)


Cirilla Jane Drooven 6.2.2021

Ale tohle není RPG nástěnka, napíšeme tady za své postavy.


Hm 2 6.2.2021

Proč by nefungovalo? :)
Stačí, aby se ozval někdo, kdo už učebnice prvního ročníku nepotřebuje, a domluvili se na hru. Při té si učebnice postavy předají, když jedna prodává, druhá kupuje.
Druhá možnost je počkat si do školy a vyvěsit inzerát přímo tam.


hm 5.2.2021

Se obávám, že takhle to nefunguje...


Chippendale Stockton 5.2.2021

Koupím použité učebnice do prvního ročníku.

Pište na Chip Stockton, Brighton, GB.


Margarita E. Garza 1.2.2021

https://discord.gg/HPFjjnpm

Jedná se o neoficiální hocz discord kanál, kde můžete potkat další hráče a seznámit se :)


For server 1.2.2021

Stačí, když poprosíš nějakého bílého a nebo staršího studenta. Oni tě určitě rádi přidají :)


server 1.2.2021

Kdysi tady byl odkaz na nějaký discord server, kde jsou všichni různě napříč kolejemi, ale nemůžu ho najít, a nechce se mi proklikávat celou návštěvní knihou, existuje takový server ještě a jak je možný se na něj dostat?


Gareth R. Bayridge 21.1.2021

Jo, to nejsi sama, kdo má přítulné a nechtěné eseje :D


Bruce F. Abberfield 20.1.2021

Jestli potřebuješ pomoct s esejí, obrať se na svého profesora. Nebo mi eventuálně pisni, dáme to dokupy. ❤