Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Trixie D.S. sobota
28.11.2020 13:05

Ahoj, já jsem z hogwarts.cz (mimochodem v lednu by měla být registrace ;) ). A tady na hocz jsem také. Liší se to v tom že zde je striktně rpg (nenajdeš na hocz mudloviny-výjma diskuze v kolejce)...
ale na Hogu (hogwarts.cz), se rpg tolik nehraje (ale můžeš, to ti nikdo nebrání :-). Můžeš si vytvořit vlastní postavičku, nakupovat oblečení, hrát famfrpál (přímo, ne pouze textem).
Každému vyhovuje něco jiného :-)


Hmm pátek
27.11.2020 13:13

Ahoj, zná tu někdo Hogwarts.cz? Já to hrál kdysi a teď uvažuju o něčem podobném... V čem je tohle jiné? Vypadá to dost podobně (takhle zvenku). Dík.


nudle 10.11.2020

budem se těšit!


tůdle 10.11.2020

pecka, díky za odpovědi. v únoru už tu v tom případě budu jako malý prvák :D


Rose Evansová 6.11.2020

Ta pokus nic nedáš, že?


Něco o tom vím 5.11.2020

Přežíváme, jsme docela aktivní.
Zkusit to můžeš, na úkoly jsou minimálně dva týdny, takže to stíhat budeš, a spoluhráč se taky najde vždycky.


tůdle 2.11.2020

jezuu tyhle stránky ještě fungujou :D i když to se dá asi čekat, když tu jsou už skoro dvacet let. pamatuju si, jak jsem tu ve dvanácti strávila většinu dne prokrastinováním úkolů jak do reálné školy, tak do té kouzelnické :D Zase mě začíná rping lákat, myslíte, že to ještě stojí za to? Je tu dost aktivních lidí a stálo by to vůbec za to, kdybych se tu kvůli studiu objevila tak jednou za dva týdny?

(A taky - vymizelo odsud těch pár lidí, co měli docela long stick up their butt? lol)


Obchodníci 11.10.2020

Chybějící učebnice naskladněny. Teď už je lze sehnat v obchodě, případně lze nakupovat přes nástěnku inzerátů v pátém patře.


Bianca Blair 11.10.2020

Nevíte někdo, kde bych mohla sehnat Teorie kouzelnického umění (A. Waffling), abych se mohla ještě přihlásit na kouzelné formule? Mezi
Stormgardeho sháňkami to není:(


Sunnie A. Yang 24.9.2020

... wait what?


Alfa Melissa Bett 24.9.2020

Jasně, mě došlo, že je můžu i ztratit a není mi líto, že Havraspár o žádné nepřišel, takže si nemusíte dělat starosti. 😅


Diel M. Tarkin 24.9.2020

Body v bodovacích hodinách lze nejenom získat... ale i ztratit ;-)
Což se v knihách stávalo naprosto běžně každou chvíli :-D :-D

Když příštího dne studenti z Nebelvíru procházeli kolem obrovských přesýpacích hodin, které ukazovaly, kolik bodů jejich kolej má, domnívali se nejdřív, že se stal nějaký omyl. Jak by naráz mohli mít o sto padesát bodů míň než včera? Vzápětí se to ale už rozkřiklo: to Harry Potter, slavný Harry Potter, hrdina dvou famfrpálových utkání, je připravil o všechny ty body, on a další dvě nemehla z prvního ročníku!
-- HP1, 15. kapitola

Sice to v knize není nijak zmíněný, ale pravděpodobně se to dozvěděli přímo od McGonagallové, když se jí šli zeptat, co se s bodovacíma hodinama stalo. Jinak hodiny samy opravdu neumějí říct, kdo a kolik bodů zíkal nebo ztratil.


zmije 24.9.2020

Tak odečti nějaký body Havru! Ať v tom morčata nejsou sami : (


queen of bodovačky 23.9.2020

dlužno ovšem dodat, že postava NEVÍ komu se odečetlo/přičetlo kolik bodů, vidí pouze posuny na hodinách jako takový, záznamy jsou jen ve sborovně, takže když si to nezjistí inrp, neví nic, že :))))