Návštěvní kniha

Podpis:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Rose Evansová neděle
12.7.2020 16:57

Bernadette L. Harrington: Na Discordu to nikdo neví, protože aussie je předškolačka. Teď už to víme kdo to je, ale když to nikdo nevěděl tak mě napadlo napsat to sem, že se aussie ozve


Sebastian Halliwill čtvrtek
9.7.2020 15:57

Žákovská ocenění navrhují kolejní ředitelé (StR, aktivita v koleji, vedení patronády a účast na famfrpálu), správce studentských záležitostí (aktivita ve škole), vedoucí Bradavičníku a vedoucí kabinetu (v případě praktikantů). Navrhnutá ŽO pak schvaluje ředitel školy.Edit: Teď už by měl odkaz fungovat!

Bernadette L. Harrington středa
8.7.2020 18:52

ŽO se píše i za Bradavičník (vybírá šéfredaktor a zástupce), případně i za dění ve škole.


Cirilla Jane Drooven středa
8.7.2020 15:00

Se zeptej na discordu...


Rose Evansová středa
8.7.2020 11:25

Kdo je na Discordu přihlášen jako aussie?


Rose Evansová středa
8.7.2020 11:10

Tohle je poprvé co se těším až bude končit červenec!


:) úterý
7.7.2020 19:41

Žákovské ocenení navrhujú koľajný riaditelia, takže je to viac menej na nich, aké kritéria na ich udeľovanie si určia :)


:) úterý
7.7.2020 18:58

Jak je to s tím žákovským oceněním, co se píše na vysvědčení? Za aktivitu v koleji atd...


Mario Lamberti neděle
5.7.2020 11:37

Někdy na přelomu července a srpna to tak bývá převážně


Zvědavec neděle
5.7.2020 9:54

Zdravím, kdy přibližně bude možné se zaregistrovat?


Dorothy Tayltrott sobota
4.7.2020 9:35

Pomocníci na akce se hodí často, to je pravda. Spíš než znát správné lidi je ale potřeba se ptát a pomoc nabídnout. Občané se mohou ozvat v debatce, když tam nějaká prosba o pomoc je, student musí přijít, že má zájem, abychom o něm věděli.

V koleji je ideální zeptat se kolejního ředitele a Studentské rady (primus, prefekti, pokud jde o něco na hřišti během tréninku, pak kapitána). Ti potom studentovi/občanovi vše řeknou a v každé koleji to může fungovat trošku jinak.

Školní akce řídí správce studentských záležitostí, to jsem momentálně já za postavu Dorothy Tayltrott. Také se lze ozvat opět radě, která to pak předá nebo při organizaci své akce dobrovolníka využije (se správcem totiž spolupracuje).

Co se týče mě, tak u mě je ideální ozvat se tak týden před akcí, jestli je potřeba s něčím pomoci nebo že vaše postava umí třeba míchat drinky a byla by tedy ideální pro nadcházející slavnost.

Lze také přijít vlastním nápadem. Loni si takto zorganizovali studenti dvě jednovečerní akce (mimo svátky).

Když se sejde více nápadů, pak je možné, že se nápad odloží na později. Ale to už je pak přímo řešení.


:) sobota
4.7.2020 9:04

Popisky: Tím popiskárov funguje celý rok. Takže pokojne ho prerob a pošli na schválenie od sa vždy niekto nájde, kto sa ti naň pozrie. Samozrejme, chvíľu trvá a nebudeš to mať obratom :)


Popisky sobota
4.7.2020 8:08

Schvaluje teď někdo propisky? Já jen jestli už ho má cenu předělávat.


:) čtvrtek
2.7.2020 19:41

Začátkem, místo pro pomoc se najde vždycky. Pokud si občan, véčko nebo pomoc se většinou hodí. Pokud student, je dobrý to zkusit v koleji, při organizaci kolejních akcí. Ale jsou i tací, co na školní akci dělají grillmástra, žejo. Musíš jenom znát ty správný lidi, nebo se ptát, když se k nějaké akci schyluje. :)