Návštěvní kniha


Příspěvek:

Informace přišpendleno do
5.12.2025 23:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Tern Warren neděle
4.4.2021 11:10

Za Správu:

Instagram (žádný) není oficiální a Správa na něj nemá žádný přímý vliv. Může požádat, aby byl smazaný, nebo příspěvek nahlásit, což může udělat kdokoliv. Přímou páku na podobné věci Správa nemá.
Toto platí obecně na sociální sítě. Mezi oficiálními kanály je FB, Twitter a YouTube; polooficiální (tedy ne pod správou Správy, ale aspoň pod správou kolejních) jsou kolejní Discordy; ostatní jsou zcela mimo přímý vliv vedení hocz.
Přehled oficiálních a polooficiálních komunikátorů je v brzkém plánu.


někdo další 3.4.2021

Tak vzhledem k tomu, že je to neoficiální, na to Správa bude mít dosah naprosto nulový. Navíc vlastně nikdo neví, kdo to vede, je to nějaký anonymní hráč/skupina hráčů. A taky bych upřímně chtěla vědět, který meme je tam urážlivý... :D


někdo jiný 3.4.2021

Není oficiální, takže napsat přímo na ten instagram nebo ještě teoreticky Správě jako nonRPG orgánu, ale nevím nakolik bude mít na to dosah.


někdo 3.4.2021

Ten instagram není nijak oficiální


Margarita E. Garza 3.4.2021

Zkus se obrátit přímo na ten instagram účet. Pokud to nepomůže, tak můžeš použít kontakty na hlavní stránce a ptala bych se Luc, kdo má tento účet ve správě a na kolik je oficiálním kanálem hocz.


Meme hocz 2.4.2021

Na instagramu je meme, které se mě docela ošklivě a urážlivě dotýká. Kde se můžu ozvat, aby ho dotyčný/á smazal/a?


Callahan Erst 30.3.2021

Jméno se změnit dá, žádná křeč


Koala 29.3.2021

Môžem sa spýtať, či sa potom dá zmeniť meno? Teda pokiaľ nie, aké požiadavky by boli potrebné, na ideálne meno?


Siraelus Mokřad 28.3.2021

Žádost o propuštění odeslána.... snad jí Mozkomoři neztopí.

Díky za rady... Zlatoduchu XD


Goldy 25.3.2021

Tak můžeme začít tím, že ji napíšeš neherně, aby příslušné autority zvážily, zda tam herně poslat nějakého bystrozora, který tvůj případ znovu otevře ;)

Mám za to, že už jsem ti to tady kdysi psal?

Ale já jsem mrtvola, takže paměť už neslouží, co dříve XD

Edit: Jop, 30.6. jsem ti psal ;)


Nebelvír 25.3.2021

...


Siraelus Mokřad 24.3.2021

Mno, Zlatovlásko.... ono je tu těžké sehnat nějakej použitelnej brk... a radši ani nemluvím o tom čím bych tu žádost o podmínečný propuštění napsal....


Cirilla Jane Drooven 22.3.2021

Možná


confused 21.3.2021

? :D