Návštěvní knihaPříspěvek:


Informace přišpendleno do
6.12.2025 5:00

REGISTRACE JE OTEVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Cirilla J. Frost pátek
5.8.2022 13:25

Tak.


Bruce F. Abberfield čtvrtek
4.8.2022 22:42

Přibližně se to doopravdy neví. Ač bychom mnozí jistě bývali rádi zodpověděli otázku, bohužel je v současné chvíli chtěná odpověď v nedohlednu.

Takže... zatím ještě stále trpělivě čekat a vyhlížet.


Margarita E. Garza čtvrtek
4.8.2022 19:29

Coming soon


Zvědavý jako kluběnka čtvrtek
4.8.2022 19:11

Zdravím,

očekávám že nejsem jediný kdo neví odpověď na tuto otázku, ale ví se přibližně kdy se bude otevírat registrace, kromě "přelomu července a srpna" viz přihláška?

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď


Bruce F. Abberfield 25.6.2022

Protože následují organizátorsky nesmírně náročný Ples, kvůli kterému bude většina aktivních hráčů nejspíše hrát do pozdních ranních hodin.

Jelikož se kočáry herně i nonkově odehrávají právě ráno, někteří hráči (mezi nimi i organizátoři) by museli hrát nonstop, případně se prokousat přes minimum hodin spánku.


Jack Alfeck Dwaq 25.6.2022

Prečo tento rok nebudú odohráne kočiare?


Dorothy Tayltrott 13.3.2022

Občané totiž mají neomezený přístup k itemům a vydělávají si svoje částky sami, proto jim nikdo nic neposílá. Pokud nevědí, jak mají peníze získat, mohou se zeptat člověka, který občany zaučuje. Momentálně je to Gordonka.


Mario Lamberti 13.3.2022

Občani nedostávají žádné peníze. Leda, že kdyby byly na brigádách stejně jako ostatní. To pak jo.


Zvědavec 12.3.2022

Čusík, zajímalo by mě, jak funguje výplata u občanů? Dostávají nějaké peníze nebo ne? Díky za odpověď.


Bruce F. Abberfield 10.3.2022

Tak to budeme muset počkat nejspíše na odpověď někoho povolanějšího... Takové podobné všetečné dotazy je vždycky lepší házet do diskuze o rpg (levý sloupec -> nápověda -> diskuze o rpg) , kde jim je lépe a jsou vyslyšeny rychleji :D


Jack Alfeck Dwaq 10.3.2022

Áno myslel som herne


Bruce F. Abberfield 10.3.2022

Důležité je upřesnit zda myslíš herně nebo nonkově :D Protože postava herního ředitele se prakticky dědí z hráče na hráče, pokud se nonRpg změní role toho, kdo je z hráčů za školu v tu dobu odpovědný.


Jack Alfeck Dwaq 9.3.2022

Mam otázku aké je funkčné obdobie riaditeľa. A kto ho vyberá. Ďakujem za odpoveď


Jack Alfeck Dwaq 3.3.2022

-